Poniedziałek, 31 stycznia 2022 r.

Przypominamy o typerze - edycja wiosna 2022

To już jest ten tydzień - zawołają wszyscy, którzy stęsknili się za piłkarską Ekstraklasą. Już bowiem w najbliższy piątek wznowione zostaną rozgrywki w naszym kraju, a co za tym idzie - start kolejnej edycji naszej wspólnej zabawy w typowanie wyników meczów! Edycja "wiosna 2022" potrwa do końca rywalizacji w sezonie 2021/2022.

Jakie są zasady naszej wspólnej zabawy? Bardzo proste, tym bardziej, że niezmienne od lat. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach "ligowych" za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań "pucharowych" przyjmujemy oczywiście wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec najlepsza trójka otrzyma od sponsora naszej gry, którym jest oficjalny sklep Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków », atrakcyjne wiślackie nagrody!

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy.

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.

PS. W jesiennej edycji naszej gry spotkanie Legii z Bruk-Betem Termaliką nie odbyło się, ale część osób uczestniczących w naszej zabawie w tamtej edycji - oddało już na nie swoje głosy. Zostały one zapamiętane i gdy już będziemy wiedzieli kiedy ten mecz zostanie ostatecznie rozegrany - ponownie pojawi się na liście - wraz z oddanymi już typami. Te oczywiście (aż do momentu rozpoczęcia tej potyczki) będzie można zmienić. Osoby, które tej gry jeszcze nie typowały, będą mogły oczywiście oddać na nią swoje głosy.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?