Poniedziałek, 31 stycznia 2022 r.

Bilety na mecz wyjazdowy z Rakowem

Już w najbliższą niedzielę, tj. 6 lutego, o godzinie 15:00 - piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają mecz ligowy w Częstochowie, gdzie zmierzą się z tamtejszym Rakowem. Nasz klub rozpoczyna sprzedaż wejściówek na tę potyczkę.

Do dyspozycji kibiców Wisły Kraków organizator przekazał 302 sztuki wejściówek. W momencie zakupu istnieje opcja wyboru spośród dwóch kategorii biletów - normalnych oraz normalnych dla osób zaszczepionych (przeciwko COVID-19). Wszystkich zaszczepionych kibiców prosimy o wybieranie drugiego rodzaju wejściówek.

Koszt biletu wynosi 30 złotych. Sprzedaż prowadzona jest w dedykowanej kasie zastępczej Strefy Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie (kasa numer 5) od wtorku 1 lutego do piątku 4 lutego, lub do wyczerpania puli wejściówek.

Do zakupu biletu nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica, przy zapisie należy podać imię i nazwisko oraz numer PESEL. Jedna osoba może nabyć wyłącznie 3 bilety. Forma płatności: wyłącznie gotówka. Nie ma możliwości zakupu biletów przed meczem w kasach.

Przy wejściu na obiekt konieczne jest posiadanie przez kibiców dokumentów identyfikacyjnych służących do weryfikacji tożsamości osób oraz certyfikatu zaszczepienia.

Obowiązuje zakaz wnoszenia flag wielkoformatowych na teren obiektu.

Otwarcie bram dla kibiców na stadionie w Częstochowie nastąpi na 1,5 godziny przed rozpoczęciem meczu. Wjazd na obiekt odbywać się będzie od strony ul. Limanowskiego bramą nr. 1. Do dyspozycji zorganizowanej grupy kibiców gości będzie parking dla autokarów oraz samochodów osobowych zlokalizowany w obszarze wejścia na sektor kibiców gości.

Punkt cateringowy dla kibiców przyjezdnych czynny będzie na 1 godzinę przed rozpoczęciem meczu do czasu opuszczenia sektorów przez kibiców.

Organizator wydarzenia zastrzega sobie możliwość cofnięcia zgody na przyjazd w sytuacji wprowadzenia przez rząd nowych obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią COVID-19.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Jarek
Bilety
Co za niespodzianka, że w tym kurniku jest sektor dla gości, w pierwszej kolejności jadą pewniacy Ci co byli w Lubinie!

19            -16
~~~Wyjazdowi cz
Mecz
Pierwszeństwo to powinni mieć ci co byli w Grodzisku

26            -9
~~~TYLKO WISŁA
...
Czyli dostanie biletu będzie graniczyło z cudem.

21            -4
~~~stint
sorry
ale życzę temu garbatemu nosowi z Rakowa co wydaje mu się że zmysły postradał (reprezentacja? Legła?) sromotnej porażki.....

28            -9
~~~WNH
Wyjazd
Ciekawe w której min otrzymamy czerwoną kartkę ,zgodnie z tradycją zagrań Sadlok-Frydrych

23            -15
~~~MarciN
aaa
Dobrze ze mecz o 15 a nie wcześniej... przynajmniej spokojnie zje się obiad jeszcze ..

28            -3