Czwartek, 10 lutego 2022 r.

Wypożyczenia młodych bramkarzy Wisły

Dwóch młodych wiślackich bramkarzy, którzy na co dzień reprezentują "Białą Gwiazdę" w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, zostało wypożyczonych do drużyn seniorskich. 18-letni Miłosz Jaskuła zasili trzecioligową Stal Brzeg, natomiast 17-letni Arkadiusz Krzyżanowski dołączy do czwartoligowego Dalinu Myślenice.

Miłosz Jaskuła to wychowanek Stali Brzeg. Do Wisły trafił w lipcu 2020 roku z FC Wrocław Academy i w sezonie 2020/2021 Centralnej Ligi Juniorów U-18 rozegrał 13 spotkań, zdobywając z naszym zespołem tytuł wicemistrzów Polski. W październiku 2020 roku Jaskuła dwukrotnie znajdował się w szerokiej kadrze pierwszej drużyny na mecze z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz z Lechią Gdańsk. W obecnej edycji rozgrywek zanotował jeden występ w rozgrywkach CLJ U-18

Arkadiusz Krzyżanowski trafił do Wisły w 2019 roku i dołączył do młodzieżowych zespołów "Białej Gwiazdy". W sezonie 2019/2020 rozegrał siedem spotkań na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów. Kolejny sezon wychowanek BKS-u Lublin rozpoczął jako podstawowy bramkarz zespołu CLJ U-17. Występował także na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów U-18.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?