Piątek, 11 lutego 2022 r.

Adrián Guľa przed meczem ze Stalą: - Wierzę w tę drużynę

- Przed nami jeszcze czternaście meczów i z mojej perspektywy najważniejsze jest to, aby wierzyć oraz pracować. Nie czekać, ale wierzyć. Można po każdej rundzie rzucić ręcznik na boisko, ale moja droga jest taka, że wierzę w tę drużynę, w zawodników oraz w moją pracę. A także w ten system, bo oglądam tych zawodników każdego dnia - powiedział na konferencji prasowej, przed spotkaniem ze Stalą Mielec, trener krakowskiej Wisły - Adrián Guľa.

Przed czekającym nas już w sobotę spotkaniem z ekipą z Mielca trenerowi zespołu z Krakowa doszedł nowy problem kadrowy, bo kontuzja eliminuje z gry na kilka dobrych tygodni Patryka Plewkę. Nie mogło więc zabraknąć pytania o to kto zastąpi utalentowanego pomocnika.

- Gieorgij Żukow już trenuje z drużyną, możemy też skorzystać z Nikoli Kuveljicia oraz z Luisa Fernándeza, bo został już uprawniony do gry. Jest przygotowany, zdrowy, ma chęć aby wystąpić, więc skorzystamy z niego albo od początku, ale może też w trakcie meczu - przyznał szkoleniowiec.

Po inauguracyjnej porażce w Częstochowie chyba wszyscy kibice spodziewają się reakcji szkoleniowca, także jeśli chodzi o zestawienie wyjściowej jedenastki.

- Musimy reagować i przygotować to co jest potrzebne drużynie, w tym momencie. Cieszę się, że "Serek" jest gotowy po kartkach oraz, że Frydrych jest też w treningu z drużyną i że mamy tutaj konkurencję. Wierzę, że wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla drużyny na ten moment - powiedział Guľa.

Kolejny poruszony temat to mentalność zespołu, który niezmiennie wygląda źle po stratach bramek. To było widoczne także przed tygodniem

- Moim zdaniem pokazaliśmy lepszą reakcję po bramce straconej na 0-1, bo po tej na 0-2 drużyna nie pokazała tego czego wszyscy oczekujemy. Mentalności drużyny nie da się zrobić w cztery-pięć dni. Potrzebna jest jednak reakcja na boisku i na pewno nie taka, jaka była po drugiej bramce w spotkaniu z Rakowem. Wierzę natomiast, że będziemy szli krok za krokiem, także z tymi nowymi zawodnikami, którzy weszli do drużyny, aby nasza mentalność uległa zmianie. Liczymy na pewno na zwiększoną mobilizację drużyny, bo też wiemy co czeka nas w najbliższych dniach - powiedział trener, który doskonale zdaje sobie sprawę, że po dwóch domowych potyczkach - najpierw ze Stalą, a potem z Górnikiem Łęczna - jego zespół zagra serię bardzo trudnych gier, bo kolejno zmierzymy się na wyjazdach z Legią i Lechią, u siebie z Lechem, a następnie czeka nas jeszcze jeden wyjazd - do Szczecina. - Wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji oraz jaka jest sytuacja w tabeli. Wiemy, że musimy dołożyć determinację, zaangażowanie, bo gdy jesteśmy jednym zespołem, to z tego skorzystamy. Tak było w meczu pucharowym ze Stalą Mielec, który był dla nas bardzo ważny. Drużyna wie o co chodzi i nad tym pracujemy. Nie z perspektywy tego, że nic się nie dzieje i że jest spokojnie, a dzieje się to, że mamy przed sobą najbliższy mecz w swoim domu i jest dla nas praca do wykonania, aby odnieść zwycięstwo. Mecz jest w naszym domu, więc tak jak z Cracovią, tak jak z Termaliką, chłopaki pokażą jakość i swoją determinację oraz zaangażowanie na zwycięstwo - mówił Guľa.

W związku z kontuzją Plewki opiekun wiślaków został zapytany o plany klubu, który nawet bez urazu pomocnika rozważał pozyskanie nowego zawodnika do środka pola.

- Jedną drogą jest to, aby rozwijać i pracować z tymi zawodnikami, których tutaj mamy. I jeśli nie może grać Patryk, to szansę dostaje kolejny piłkarz. A druga droga jest taka, aby zrobić transfer. Jesteśmy w tej sprawie aktywni, ale teraz jestem skoncentrowany na meczu i wiem, że tej zmiany kadrowej nie będzie do jutra, ale też wiemy czego nam brakuje i zobaczymy jak się ta sytuacja będzie rozwijać - powiedział trener Guľa, którego zapytany czy rozważa znów przesunięcie do pomocy - jak to było jesienią - Michala Frydrycha, skwitował krótkim "Nie".

Trener zespołu Wisły został także zapytany o sytuację ze skrzydłowymi.

- Oczekujemy od nich konkretów. Jeśli chodzi o Młyńskiego, to jest to młody zawodnik i musi dostawać szanse. Tak samo jak i pozostali młodzi piłkarze, bo jak ustawimy ich na trybunach, to się nie wyszkolą. Oczywiście nie oznacza to, że nie będzie zmian. To jest możliwe. W ostatnim meczu zagrało czterech skrzydłowych i każdy z nich musi pokazać coś więcej. Stefan zrobił ostatnio top akcję, podając do Klimenta, ale potrzebne jest, aby każdy pokazał jeszcze więcej rozwiązań i jeszcze więcej okazji, sytuacji oraz asyst. Oczekujemy też od naszych skrzydłowych oraz napastników bramek - mówił Guľa.

Kolejny temat to sprawa wiślackiego ataku, a że dziennikarz wyliczył ostatnie statystyki Jana Klimenta, to skwitował je cytując, że Wisła grała w Częstochowie "w dziesięciu".

- Jedną rzeczą jest statystyka, a drugą, że każdy napastnik potrzebuje liczb. Tak samo jak i środkowi pomocnicy. Jest zgoda z tym, że Kliment ma potencjał, aby zrobić więcej dla tych liczb i dla finalizacji. Wierzę w to, bo widzę jak pracował w poprzednim meczu dla drużyny w pressingu oraz walcząc o piłki, które nie były dla niego łatwe. Jedną rzeczą jest bowiem statystyka, a inną - jakie piłki szły do napastnika. Potrzebujemy, aby nasza drużyna robiła różnicę przy dośrodkowaniach, czy finalizacji podań. Gdyby Kliment zdobył bramkę, to i Savić miałby większą pewność siebie, bo miałby fajne ostatnie podanie. I tak to idzie krok za krokiem. Jeśli nie masz wyniku, to można mówić o tym co trzeba zmienić. Najważniejsze jest dla mnie to, że Kliment wygląda coraz lepiej w treningu, coraz lepiej wygląda też w finalizacji. Wiemy też, że nie będzie to tylko na barkach Jana, ale i na barkach całego zespołu, aby stwarzać sytuacje i aby być bardziej skutecznym oraz produktywnym w ofensywie - skomentował Guľa, który został jeszcze zapytany o rywalizację Klimenta i Zdenka Ondráška o wyjściowy skład. - Nie chcę tego porównywać, bo "Kobra" nie mógł w okresie przygotowawczym brać udziału we wszystkich meczach oraz treningach, bo nie do końca był zdrowy. Teraz na szczęście jest już przygotowany, ale też wiadomo, że rozpoczynamy z jednym napastnikiem, a drugi albo może kończyć mecz, albo mogą grać razem, tak jak to było w Częstochowie, gdzie jednak nie stworzyliśmy sobie sytuacji, którą ktoś z nich mógłby wykorzystać. Zobaczymy jak zdecydujemy, ale ja chcę żeby każdy piłkarz był gotowy do tego, aby dać maksimum dla zespołu, bez względu na to ile minut zagra - odpowiedział.

Słowak został jeszcze zapytany o transfery, których Wisła zrobiła w ostatnich dwóch okienkach kilkanaście.

- Jeszcze przed moim kontraktem podpisano sześciu nowych zawodników. Ja lubię stabilność i jest ona najważniejsza, bo może przynieść coś na dłuższy czas. Ważne jest aby trener i klub mieli jakiś pomysł oraz wizję, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych zawodników. Jeśli po sześciu miesiącach zobaczyliśmy, że jest potrzebne, aby coś dołożyć, to się dokłada, a musieliśmy też reagować na to, że tacy zawodnicy jak Aschraf, czy Yaw - których liczyliśmy w naszym projekcie na dłuższy czas - przeszli do nowych klubów, więc musimy na to reagować. Takie transfery są też potrzebne, aby klub mógł żyć dalej, bo jeszcze nie mamy na tyle kasy, że będziemy tylko stabilnie budować i trzymać zawodników. Kocham gdy jest stabilnie i kiedy mogę pracować z drużyną dłuższy czas. Zawsze najlepszą drogą jest też to, aby dokładać zawodników z Akademii, ale też musimy reagować na te dwa transfery, których nie musieliśmy się spodziewać - mówił Guľa.

Na zakończenie padło jeszcze pytanie o naszego rywala, a więc Stal Mielec, który ma kłopoty z atakiem. Odeszli bowiem Fabian Piasecki oraz Aleksandyr Kolew, z kolei Mateusz Mak musi pauzować z powodu kłopotów ze zdrowiem.

- Skupiamy się na sobie i nie mamy zamiaru podejść do meczu mówiąc o tym jakie przeciwnik ma kłopoty. My musimy sami zagrać na maksymalnym poziomie, ale też to nasz przeciwnik ma pewność siebie, dzięki wywalczonym już punktom. Grają dobrą piłkę, więc musimy zagrać na maksymalnej intensywności oraz koncentracji. Wierzę, że jutro dołożymy ją taką, że w naszym domu odniesiemy zwycięstwo - zakończył szkoleniowiec.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


41    Komentarze:

~~~Ona
No niestety
Tylko wiara zostala

75            -8
~~~Kibice
My też wierzymy w drużynę!
Ale my Kibice, podobnie jak i piłkarze nie wierzymy w Twoje umiejętności trenerze. Adios!

61            -73
~~~prosto z mlyna
na młynie ostatnio atmosfera gesta
Od jutra planowany jest anty doping wobec GULI. Dość tego szaleństwa. Nie na Wiśle takie eksperymenty.

62            -99
~~~Mariano Italiano
...
Po wypowiedzi Pana trenera, wiadomo że zagra Janek z tańca z gwiazdami.

72            -18
~~~super
"mentalności nie da się zrobić w 5 dni"?
Uszczypnijcie mnie bo nie wierzę co czytam.... Gość jest prawie rok a mówi że mentalności się nie da zrobić w 5 dni.... Teraz ewidentnie żeruje na kontrakcie zamiast podać się do dymisji, bo wie że nie chcą mu płacić do 2023. Bez honoru. Wisła to My a nie Ty!

72            -31
Piotrek Dopingujący
Trenerze, Drużyno - tylko 6 pkt w dwie kolejki
Bardzo byłem dla Pana i Was wyrozumiały, ale przedkładam dobro Naszej Wisełki ponad personalia. Albo to albo Time To Say Goodbye.

77            -12
~~~Robert
Mecz
Gula idz lepiej do okulista jak ty widzisz co ten twój Janek gra

61            -15
~~~No Name
Konferencja
W jakim celu są prowadzone przedmeczowe wywiady i konferencje skoro w każdym jest dokładnie ta sama treść tylko obrana w inne słowa....''Wierzę'',''Ma m nadzieję'',''Dziś damy z siebie wszystko''....nudy

73            -8
~~~stary wiślak 47
a mnie
...śni się by drużyna reagowała na 0:0. Czyli grała o zwycięstwo .

58            -2
~~~WNH
MASŁO MASLANE
Po przeczytaniu tekstu wiem ,że po 5 dniach nic się nie zmieni czyli kliment bedzie dalej tym nieporadnym klimentem a Gula bedzie dalej tym samym złotoustym Gulą.Ja już straciłem wiarę w tę drużynę i tego trenera to jest droga do pierwszej ligi.A po twitterowym wystąpieniu dyr.Pasiecznego jeszcze dziś nie mogę dojść do siebie.Ludzie pukamy w dno od spodu a tu pełen luz prawie puchary.Gula twierdzi że liczby nie oddają gry Klimenta, to ja pytam co oddaje ,bo widzę paralityka na boisku A trener i dyrektor twierdzą że to jest zajefajny piłkarz,o co tu chodzi.

73            -12
~~~szczebele k
Gdy kończy się pomysł na drużynę...
Pitu-pitu, trele morele Sadlok (Wasilewski i Głowacki jako starsi zawodnicy to byli profesorowie ustawiania, a Maciek tego nie potrafi), Skvarka ( gość cały mecz biega tak, żeby spartolić podania lub strzał w kluczowej akcji) i Kliment ( Nawet Piątek potrafi strzelić dwa gole z Atalantą nawet jeśli musiał za drugim razem dobić swojego karnego, a Janek tańczy z gwiazdami) zagrają od początku.

48            -14
~~~Misioł
3 punkty to jest mus
Nawet Klimentem. Swoją drogą, lepiej by chłopak wyglądał grając nieco poniżej Ondraszka, jako ten bardziej wycofany, mobilny napastnik

38            -2
~~~tom123123
Trener - Kliment?
Przepraszam bo się pogubiłem mamy 2 Klimentów w kadrze, który finalizuje akcje i strzela bramki, asystuje? Trener : "Kliment wygląda coraz lepiej w treningu, coraz lepiej wygląda też w finalizacji." Proszę nie przeginaj Trenerze - Kliment nie strzelił bramki od 14 sierpnia 2021 a to jest napastnik, więc proszę nie bredzić! Strasznie nie lubię takiego pierniczenia!

48            -8
~~~hm
Żenada
Co ten człowiek plecie o wierze? Jaki to jest argument? W jakich szkołach trenerskich tego uczą? Chodzi mu o religijną wiarę, czyli modli się o najniższy wymiar kary, czy o wiarę że jak zrobi to samo 101 raz to wypali coś co nie wypaliło przez 100 razy? Młodzi muszą grać za cenę wyniku? Bo w ten sposób spadniemy a marka Wisły jest rozdrobniona. "Mentalności drużyny nie da się zrobić w cztery-pięć dni" czyli ten pan myśli że jest trenerem od 4-5dni? Wydawało mi się od czerwca. Nawet nowi zawodnicy są dłużej. Nie wiem pewnie czepiam się słówek, ale nie dość że nie jestem w stanie oglądać takiej gry to nie mogę już czytać tych chłopskich mądrości. I na koniec. Ja cały czas sobie zadaje pytanie - "...A także w ten system, bo oglądam tych zawodników każdego dnia" "Drużyna wie o co chodzi i nad tym pracujemy." - jaki qrwa system? Jeżeli drużyna wie co ma grać to znaczy, że ten bez-styl, brak wypracowanych jakichkolwiek zachowań, schematów, stałych fragmentów, ta kopanina i przeszkadzanie jest system i nic więcej nie możemy oczekiwać. Płakać się chce.

35            -4
~~~kibic62
mam nadzieję?
co to za trener który ma "nadzieję" i "wierzy" on ma to sprawić w co wierzy i na co ma nadzieję!! od tego jest trener!! jak nie wygra najbliższych 2-óch meczy to won z Wisły i tyle w temacie! nad mentalem pracuje prawie rok i ciągle jest zaskoczony brakiem reakcji drużyny na strzeloną im bramkę! Fajnie ,fajnie Panie trenerze!! fajnie mieć długi kontrakt

31            -7
~~~Wqrwiony
cos o sytuacji oczami trenera.....
Jest FAJNIE.a bedzie jeszcze FAJNIEJ.

26            -8
~~~Nick
Temat
Wczoraj Pasieczny mówił, że Kliment to dobry napastnik, dziś Gula to powtarza.. mówi o liczbach.. trenerze, Kliment w meczu z Rakowem miał 0 odbiorów i 20 strat.

48            -4
~~~Kckefnrkf nks
Nie uwierze
Dopóki się nie weźmiecie do roboty i nie pokażecie na boisku fajnej gry normalnej taka jak przysługuje w Wiśle a nie padało pseudo futbolu to nie uwierzę Wam w żadne zapewnienia i gadania pier...ół!

29            -5
~~~Majk
Nie da się czytać
bredni tego pseudotrenera. Wystawianie Klimenta to sabotaż ten człowiek nie umie nic dosłownie nic

39            -11
radmat
Trener
Ja bym się jeszcze zastanowił nad jednym. Czy to tylko wina trenera? Ostatnio jaki by nie był zawsze trener jest najgorszy...a może to jakich zawodników ma decyduje o wszystkim. Nasi piłkarze są lekko mówiąc przeciętni. Ciekawe by było zapytać jakby wszystkim pozwolić odejść za free czy by znaleźli wszyscy klub w ekstraklasie? Wątpię...może raptem kilku na prawdę reprezentuje poziom naszej mega mocnej ligi. Pozdrawiam i proszę chwilę pomyśleć czy aby na pewno takim składem możemy liczyć na choćby top 10. Ja myślę, że walka o utrzymanie to max z tą kadrą.

27            -14
~~~Diogenes2 2
Kto ma walczyc za Wisle? O utrzymanie?
Kolejny wagon najemnikow z calego swiata. Co oni wiedza o Wisle? Spadna i co? Pojada gdzies indziej, bo co ich Wisla obchodzi? Nie wiem jak powinno sie prowadzic polityke transferowa klubu, ale ta obecna mnie przeraza i po prostu brak wspolnego mianownika z szatnia Wisly :/

28            -10
~~~Diogenes2 2
Adrian FAJNY gosc
ale skupmy sie na esencji czyli punktach. Zrobilo sie goraco. Juz nie wspominajmy o krakowskiej pilce, ktora mielismy grac. Punkty, a zwlaszcza u siebie w KOMPLECIE niezbedne.

29            -5
~~~Kid
Wiara a rzeczywistość
Niestety zostaje tylko nadzieja na horyzoncie. Że w końcu coś drgnie. Kibic wierzy owszem ale nie ma praktycznie żadnych pozytywów w grze Wisły. Nie ma rozegrania i ataku. Obrońcy popełniają szkolne błędy. Żaden nasz grajek nie ogarnia taktyki Guli. Rzeczywistosc jest taka że wygrana obecnie to będzie jakiś fuks szczęście albo kiks przeciwnika.

24            -4
~~~Kathi Kibice z Bremen
Mecz
Jak pieprzy Gula Fernandez ma chec do gry .Mamy nadzieje ze nie wystawi Klimenta w pierwszej jedenastce a Fernandeza na ostatnie 20 minut. Po Guli sie mozna wszystkiego spodziewac

22            -9
~~~mun
Do prosto z mlyna
Gratuluję. Zapewne jak będziecie wyrażać dezaprobatę podczas tak ważnego meczu, to zapewne poniesiecie drużynę do zwycięstwa. Tyle że drużynę Stali. Mądrzejsi od Was zarządzają Wisłą i wydają na nią własne pieniądze, wiec decyzję pozostawcie właśnie im. Czekam kiedy kolejny mędrek będzie nawoływał aby odwiedzić piłkarzy na treningu lub wsiąść do autokaru z piłkarzami. O zgrozo !!

31            -12
~~~Kilku 78
Zakochany
Jak ktoś zakochany w Hyballi , może psioczyć na najemników.Za Maaskanta grali sami Polacy.

11            -14
~~~Misioł
@radmat
Nieprawda. Jeden przykład Ci podam: psioczyliscie tu że Silva jest słabym piłkarzem, a ten teraz walczy o tytuł w grajac regularnie w Pogoni. Piłkarzy mamy przeciętnych jak 3/4 tej ligi, ale to nie znaczy że nie można z nich zrobić porządnej drużyny. Radomiak ma piłkarzy rodem z 1 ligi a punktowo robi nam dziecko.

35            -3
~~~Prezes
Czy ten trener to ogarnia?
1. System - napiszę tylko o 2 sprawach. Wybicie bramkarza od bramki. U nas wybija bramkarz do obrońców i drużyna nie przekracza 30 metra narażając się na atak. Prośba do Biegańskiego. Proszę o wybijanie z 5 metra za połowę - w ten sposób chociaż ją przekroczymy. Nie. bój się chłopie trenera, on tylko wypełnia swój kontrakt. Tak ustalili z zarządem, kasa leci i szafa gra. 2. Czy różne może wykonywać jeden piłkarz. Każdy średnio zorientowany trener wie, że wtedy ma o jednego więcej atakującego piłkarza w polu karnym. Może trener zaproponuje systemowy trójkąt do stałych fragmentów. 3. Zapomnijmy o krakowskiej piłce przy tym poziomie naszych piłkarzy. Dzisiaj niestety potrzebne są proste środki typu "laga do przodu na Zdenka", bo jak widać nie jesteśmy podaniami przejść połowy. BOŻE CHROŃ NASZĄ WISEŁKĘ...

25            -2
~~~SMOK
Trenerze!
Wiemy wszyscy dobrze, ze posadzenie czasem zawodnika na ławce na dwa-trzy mecze dobrze mu robi. Chciałbym zobaczyć Klimenta siedzącego i widzieć, jak bardzo chciałby wejść i strzelać

19            -3
~~~Tom88
Straszne
To jest straszne, bo gość żyje w jakiejś innej rzeczywistości. On mówi o jakiejś innej drużynie, o jakichś innym meczach. Odleciał zupełnie...

23            -6
~~~ptak
Radmat
Czy Cracovia ma lepszy skład według ciebie ,nie zrobili żadnych transferów a za Probierza grali tragedię ,dziś rozbili Lechię a tydzień temu o mało nie wygrali z Lechem ,wystarczyło tylko zmienić trenera.....

22            -7
~~~Jaskółcze gniazdko
Przełamanie
Ja tam liczę że się przełamiemy . Stal ma podobne problemy do nas. Liczę że fizycznie piłkarze nie doszli jeszcze do optimum na Raków i była to przegrana wkalkulowana . Czuję po kościach że to będzie bdb mecz nasz :) Oby się spełniło . A co do Klimenta to może się przełamie i zacznie seryjnie pakować ? Oby . Powodzenia

17            -10
~~~Alfer_77
Reakcja drużyny
Oby teraz przy stanie 0:2 reakcja była inna niż z Rakowem - zgadzam się w 100%. Tam byli tylko statystami, a teraz niech zejdą od razu do szatni razem ze swoim szefem i już nigdy z niej nie wyjdą jako drużyna na boisko. Wisła jest teraz taką drużyną, która jak prowadzi 1:0 to jestem cały w strachu, że tego nie utrzymają, a jak przegrywa 1:0 to jestem pewny ze nie wyrównają i jak nic ma to odzwierciedlenie na boisku. Trener i drużyna bez jaj i charakteru. Brak 6 pkt w najbliższych kolejkach - Gula AUT!

14            -6
~~~arex
Wywody trenera
Boisko prawdę pokaże, na razie to ble,ble,ble,ble i tyle w temacie. Zarząd podobno stoi murem za Gulą, ciekawy jestem co powiedzą jak spadniemy do I ligi? . Niestety oglądając wszystkie mecze ekstraklasy odnoszę wrażenie, że jesteśmy w czarnej Gu---li. Wszystkie drużyny grają o niebo lepiej od nas - przykro mi to stwierdzić bo od 6 roku życia,64 lata temu, kiedy to Ojciec przyprowadził mnie na stadion jestem zagorzałym kibicem Wisełki.

16            -4
~~~7
Transfery
Warta bierze jakiegoś napadziora na pół roku ze Szeryfa Kolumbijczyk grał w lidze mistrzów kozackie liczby ma, za darmo czemu takich nie bierzemy ?

12            -3
~~~kola
Ja też wierzę, bo co mi zostało?
Jednak przerażające jest to, że nie dostosowujemy swojej gry do przeciwnika, najpewniej trener w ogóle jej nie analizuje. Mamy system i gramy swoje.

10            -3
~~~Gucio
Guls
Ty wierzysz drużynę.A czy drużyna wierzy w Ciebie ?

6            -6
~~~Japycz
Tylko czy drużyna...
wierzy w Pana tak się zastanawiam, patrzę na ruchy w innych klubach,np tfu u sąsiadki i wszędzie widać progress tylko nie u nas...

8            -4
~~~Janko Buszewski
Misioł, uważasz ze
Jean Carlos to dobry piłkarz? Ja uważam że mocno przeciętny. Nigdy,nie zrobił różnicy na placu grając u nas ,ani nigdy nie pokazał czegoś, co było jakoś szczególnie spektakularne. Zwykły piłkarz polskiej ligi,ani dobry ani zły. Zginąłby w każdym klubie ligi francuskiej czy niemieckiej .Nie miałby placu nawet w 18 tce. Owszem,trafił do dobrego obecnie klubu gdzie jest dobra atmosfera i są aktualnie wyniki.Poza tym ma wokół siebie fajnych pomagierow.Kuchy, Grosik, Zech,Kurzawa,Kowal czy obecnie ten nowy Ormianin. Zawsze coś z tego wyciśnie, choć w ostatnim meczu z Piastem (wygranym) był najsłabszy na boisku.

8            -1
gamber
Czas próby
2 mecze 6 pkt. Inaczej będzie kłopot. Stal może jeszcze spaść. Wisła musi się utrzymać. Proponuję mniej gadać a więcej pracować panie trenerze. Pana rodacy należą do najgorszych zawodników, wstawiając ich do pierwszej 11 osłabia pan Wisłę. To prosta droga do spadku. Jeśli dziś i za tydzień nie będzie 3 pkt czas się pożegnać z trenerem i jego pupilkami. A zarząd niech sięgnie głębiej do kieszeni i kupi solidnego zawodnika który zostanie liderem II linii. Skrzydłowych też mamy przeciętnych, więc bym się rozglądnął za kolejnym. Pod nosem, w Stali Rzeszów było dwóch zawodników do wzięcia, poszli do innych. Nasi skauci wiedzieli o nich? Co robi ten młody pan od transferów? Wszyscy w Wiśle umieją ładnie gadać tyle że z tego krasomówstwa punktów nie ma. 9 porażek na ostatnich 15 meczy to wstyd! To droga do spadku. Trzeba wstrząsnąć tą drużyną i tym klubem bo przez takie pitolenie że wierzę, że pracujemy, że się rozwijamy to my zakłamujemy rzeczywistość i z hukiem spadniemy. Obecnie tylko Termalica gra gorzej od nas. Dziś tylko zwycięstwo!

7            -1
~~~Wlad
Trener
Jak najszybciej trenera polskiego który czuje nasza piłke. Podziękować czeskim grajkom. Młodzież Wisły utalentowana i ich promować...

6            -1