Sobota, 12 lutego 2022 r.

Debiut Luisa Fernándeza w Wiśle Kraków

W spotkaniu ligowym ze Stalą Mielec w barwach krakowskiej Wisły zadebiutował nasz nowy napastnik - Luis Fernández.

Fernández trafił na Reymonta na zasadzie wolnego transferu, występując wcześniej w drużynie Khor Fakkan Club ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W spotkaniu ze Stalą Mielec Hiszpan pojawił się na murawie od początku II połowy.

Przypomnijmy, że zawodnik ten ma z "Białą Gwiazdą" podpisany kontrakt, który ważny jest do końca bieżącego sezonu, ale umowa zawiera klauzulę jej przedłużenia.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

Kosmaty
Mam wrażenie, że dziś grał nie jako napastnik, a raczej rozgrywał za napastnikami.
Generalnie dobrze się pokazał (w przeciwieństwie do reszty piłkarzy ofensywnych), rozgrywał, posyłał naprawdę dobre piłki do piłkarzy ustawionych wyżej. Po tym co dziś pokazał, to w kolejnym meczu gra od początku w miejsce Skvarki ewentualnie Klimenta (ten drugi nie ma prawa pojawić się w wyjściowej jedenastce, niech sobie odpocznie i ochłonie), choć w miejscu 9 widziałbym Ondraska, a Fenrandeza tuż za nim.

83            -3
~~~jun12
Współczuje
Współczuje mu, że będzie się musiał użerać z takimi patałachami, widać ewidentnie, że poziomem odstaje od reszty kopaczy.

93            -6
~~~Wqrwiony
niezly gosciu....
Niezly zawodnik.Tylko....postaw nawet Lewandowskiego,czy Nessiego pomiedzy drewnianymi kolkami i kaz Im zagrac.Zagraja cos?NIEEEEE.a do tego ta TAJNA-ALE FAJNA i bezobjawowa taktyka Blazna Guli.Oto caly dobitny obraz gry naszej Wiselki

73            -7
~~~Ania
Ocena
Moim zdaniem dziś najlepszy z Wiślaków.

45            -3
~~~Mark
Gula i Zarzad
Odejdźcie sami nie męczcie kibiców bo jesteście nieudacznikami

37            -11
~~~Prezes
Zarząd do pracy
Po raz kolejny wzywam zarząd do pracy. Błaznowaniu Kibice mówią DOŚĆ. BOŻE CHROŃ NASZĄ WISEŁKĘ.!!

34            -2
~~~Jikk
Współczuję mu
Gość mega widać mądry klimaty i techniczny współczuję mu że musi grac takimi neptykami !

19            -1
~~~Fan
Na razie wygląda bardzo fajnie.
Ale niech go tylko Gula zarazi swoją "filozofią" futbolu, to szybko dojdzie do poziomu Śkvarki i Klimenta. Po co ma strzelać bramki, skoro nikt tego od dawna nie robi. Lepiej niech klepie do boku i do tyłu.

6            -2
~~~Janko Buszewski
Fajny piłkarz
widac ze ma to coś.Umie patrzec na boisku i myslec,potrafi dac kapitalne prostopadłe podanie lub jakis niekonwencjinalnego pasa.Tylko,ze z kim ma on sobie pograc!? Widac gołym okiem,ze chłop jest szkolony w innej szkole futbolu.Podobnie Colley.Miękkie poruszanie sie na nogach ,czytanie gry i sposób asekuracji oraz ustawiania.Robia chłopy różnicę,ale nie w takim chłamie jak nasz gdzie młode chlopkiz Polski,biegaką na sztywnych nogach,twardo,graja bez pomyslunku,bez inwencji.Do boku,do tyłu ,strata i tak w kółko.Ale wracając do Hiszpana,gdy sie lepiej otzraska z kolegami,bedzie zdecydowaną wartościa dodaną.Tylko powtarzam z kim ma facet pograc,jak my juz piłkarza pokroju Carlitosa,Imaza czy Veleza od kilku lat w Myslenicach ani na R22 nie widzielismy.Dokąd idziesz nasza Wisełko,dokąd....!??

3            -1