Środa, 16 lutego 2022 r.

Legia z Wisłą bez Artura Boruca

W zaplanowanym na 25 lutego br. spotkaniu ligowym, w którym Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa, w zespole aktualnych mistrzów Polski zabraknie Artura Boruca.

Boruc w meczu 21. kolejki ligowej z Wartą Poznań otrzymał czerwoną kartkę za faul. Komisja Ligi oceniła to jako przewinienie noszące znamiona naruszenia nietykalności cielesnej.

Bramkarz zespołu z ulicy Łazienkowskiej został w związku z tym zdyskwalifikowany na trzy mecze. Ponadto zawodnik otrzymał dodatkową karę pieniężną w wysokości 25 tysięcy złotych.


Źródło: 90minut.pl

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~NikePro
"derby Polski "
Co nas gruby obchodzi . trzeba się skupić na grze , obudzić się w końcu . Jak my strzału na bramkę nie oddajemy ostatnio. czekamy na poniedziałek.

104            -5
~~~Obserwato r
Legia bez Boruca a Wisła bez Guli!
Faktycznie jest nawet szansa zgarnąć 3 punkty :)

70            -8
~~~Tom123123
Mogą zagrać nawet bez bramkarza
Jak nie oddamy strzału celnego na bramkę. Ale oczywiście mamy nowe rozdanie i trzeba wierzyć w drużynę i naszego nowego trenera. Najpierw wygrana z Łączna to obowiązek!

73            -5
~~~stint
szkoda
lepiej byłoby wygrać z Legią z Borucem w bramce;-)

56            -4
~~~branDon
Obserwator
Dobre, uśmiałem sie

23            -5
~~~Dzusi-sma k
Zawodnicy
Boję się trochę o naszą Wisłę, bo narazie nie ma nikogo kto by ciągnął ten zespół. Chodzi głównie o pomoc. Młynek pod formą, Enis melodia przyszłości, Plewka kontuzja, Kuvelic słaby, Skwarka szkoda gadać, Piotrek młody. Mam nadzieję, że Brzęczek odkurzy Żukowa i będzie w formie jak za Skowronka, a Savic przypomni sobie jak grało się w Ljubljanie.

29            -4
~~~Titot
Nie ma bez niego Legii
Szkoda ! Bo Legia bez Boruca to nie Legia ! Brakuje takich ikon dziś...

15            -31
~~~Kiosek
borubar
Komisja 7egi wydała najmniejszy wymiar kary biorąc pod uwagę nie tylko sam faul ale też zbesztanie sędziego oraz rozróbę z dziennikarzem w tunelu i wspaniałą aktywność na twiterze "sędzia ch.." To jest sprawiedliwość! ?

60            -2
~~~tabaluga
@Kiosek
Wiadomo było, że dostanie max 3 mecze kary, w końcu to 7egła. Pamiętacie jeszcze Stefańczyka, który dostał pół roku dyskwalifikacji za szturchnięcie sędziego? borubar za takie jaja do końca sezonu powinien zostać zawieszony a tak to dostał groszową karę i śmieszne trzy mecze.

27            -9
Kosmaty
@~~~Dzusi-sma k
Generalnie zgoda, ale jedno może zaskoczyć. Akurat Kuveljić może sporo zyskać na współpracy z Brzęczkiem. Dlaczego? Ponieważ nasz nowy trener lubi mieć tego typu piłkarza środku pola. Dobrym przykładem jest tu Furman. Niekoniecznie wybitny i zrównoważony w umiejętnościach, za to o bardzo dobrej kondycji biegający od pola do pola, a zadanie to przede wszystkim "przecinak" i jedna inna rola w ofensywie (u Furmana były to rzuty wolne) i oddać do najbliższego. Kuveljić pierwotnie był charakteryzowany jako gość mający dobre uderzenie z dystansu (rola w ofensywie), z dobrą wydolnością i właśnie taki przecinak do kasowania akcji rywala. Ma nieco inne walory, ale ogólna charakterystyka może podpasować Brzęczkowi... o ile trener odbuduje go z marazmu w jaki ten piłkarz popadł. Jeśli to w ogóle jeszcze możliwe i o ile to się trenerowi uda, to ten piłkarz może zyskać najwięcej. drugim może być Żukow, który zaraz po przyjściu do Wisły imponował dużą ilością przechwytów i swoją strefą gry (czyli też zapierniczał od pola do pola). Zobaczymy jak to Brzęczek poukłada. Życzę mu jak najlepiej dla dobra Wisły, nie ma dużo czasu i nie ma dużego komfortu w pracy, a zadanie o wykonania jest ogromne. Łatwo mu nie będzie.

6            -8
Tss
Kosmaty
Czy ty właśnie porównałeś Kuveljić do Furmana? Jaja sobie robisz? Przecierz to piłkarze o całkowicie odmiennej charakterystyce. Furman potrafi zagrać pod faul, a Kuveljić jedyne co potrafi i to sfaulować i to niezawsze. Furman ma niesamowicie precyzyjne podanie i wrzutkę na nos, a Kuveljić potrafi mocno strzelić ... w trybuny albo na treningu. Furman potrafi przewidzieć i przejć podanie przeciwnika, a Kuveljić potrafi podać do przeciwnika.

8            -1
~~~NoName
Boru(c)k
Co nas interesuje Legła i ich drewniaki? Oni mają swoje problemy a my swoje. 25 lutego mecz z nimi o 6pkt i zarazem o utrzymanie!

5            -1