Sobota, 19 lutego 2022 r.
Legia z Wisłą bez czterech zawodników

Nie tylko bez Artura Boruca, ale także bez Bartosza Slisza, Mattiasa Johanssona oraz Rafaela Lopesa - zagra w meczu 23. kolejki ligowej zespół warszawskiej Legii przeciwko Wiśle Kraków.
Przypomnijmy, że Boruc został zawieszony przez Komisję Ligi za czerwoną kartkę, którą obejrzał przed tygodniem w spotkaniu 21. kolejki bieżącego sezonu, przeciwko Warcie Poznań.
Slisz i Johansson w meczu 22. kolejki z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza obejrzeli swoje - odpowiednio ósmą oraz czwartą żółtą kartkę. Z kolei Lópes ukarany został w tej potyczce aż dwoma żółtymi napomnieniami, ale były one jego trzecim i czwartym w bieżącym sezonie ligowym. Cała trójka "kartkowiczów" z Niecieczy również będzie więc pauzować.
Redakcja
Tagi:
Zobacz także:
- « Juniorzy Wisły lepsi od rezerw mieleckiej Stali
- « Z Lechem w niedzielę
- « Zapowiedź 22. kolejki PKO Ekstraklasy
- « Bilety na mecz wyjazdowy z Legią
- Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Górnikiem Łęczna »
- Jerzy Brzęczek przed meczem z Górnikiem Łęczna: - Pierwszy test dla nas wszystkich »
- Koszykarki: RMKS Xbest - Wisła CanPack 64-66 »
- Walczy o to, żeby powrócić i pożegnać się »
Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:
- « Podsumowanie 29. kolejki Betclic I Ligi
- « Drużyna na piątkę! Wisła - Pogoń Siedlce 1-0
- « Przewidywana tabela ligowa - pobawcie się nią z nami
- « Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Bruk-Betem Termaliką
- « Mariusz Jop przed meczem z Bruk-Betem Termaliką: - Jesteśmy w stanie wygrać z każdym zespołem w tej lidze
- « Betclic 3. liga: Star Starachowice - Wisła II Kraków 1-4