Piątek, 11 marca 2022 r.

Wisła Kraków rozwiązała kontrakt z Felicio Brown Forbesem!

Jak podała oficjalna strona naszego klubu - Felicio Brown Forbes odchodzi z Wisły Kraków. Umowa łącząca Kostarykanina z "Białą Gwiazdą" została rozwiązana za porozumieniem stron, a warunki jej zakończenia przewidują odszkodowanie dla klubu.

Felicio Brown Forbes trafił do naszego klubu jesienią 2020 roku z Rakowa Częstochowa.

W naszych barwach zadebiutował 18 października 2020 roku, w spotkaniu ligowym ze Stalą Mielec, w którym wygraliśmy aż 6-0, a Forbes był jednym ze strzelców goli.

Łącznie dla Wisły zagrał w 42 meczach (w tym w 40 w Ekstraklasie), zdobywając w nich 12 bramek (9 w lidze oraz 3 w Pucharze Polski).

W trwającym sezonie wystąpił w 20 spotkaniach, w których na listę strzelców wpisał się pięć razy.


Źródło: Wisła Kraków SA, własne

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


24    Komentarze:

~~~twuj nik
...
wypad klaunie

77            -32
~~~Siko
Bay bay
Niech idzie piłki podawać bo do tego się tylko nadaje?

61            -32
~~~Jarek
Forbes
Załatwił Legię , strzelił w derbach , oddał strzał życia z Pogonią Szczecin a po za tym to nie napastnik Ekstraklasowy co trafia co piątą setkę .

101            -9
~~~Obserwato r
Zniszczony przez Gulę
Good luck Felicio!

59            -42
~~~szczebele k
Pokazanie miejsca piłkarzom
Nie było sensu go tu trzymać na siłę.

103            -8
~~~Ona
To może oznaczac
Że dzisiaj ogłoszą nowego napastnika

20            -25
~~~fabio
Nareszcie
Jakieś twarde decyzje.

62            -8
~~~DzikiTkT
i good
kolejni do odstrzału: Kliment, Skvarka, Kuveljic, Hugi. Trzeba sie pozbywać tego szrotu.

83            -18
~~~branDon
Felo
Podjął taką decyzję - jego sprawa, nic nam do tego. Po co te DREWNA? chciał grać to dawał z siebie maxa dla Wisełki. Temat zamknięty, życzę mu powodzenia

68            -8
~~~Fan
Cały czas o coś mu chodziło.
Coś przeszkadzalo mu grać na wysokim poziomie. Pewnie był to jeden z dziwniejszych naszych piłkarzy.

40            -9
~~~Zen
Wisła
I bardzo dobrze,typowy szrot

28            -22
Kosmaty
I brawo.
Skoro nie chciał grać dla Wisły, to nie było sensu go trzymać i marnować kasy na wypłatę. A już od jakiegoś czasu było widać, że się zwyczajnie miga. No skoro jeszcze jest przewidziane odszkodowanie dla klubu, to tylko pozytyw. Dzięki Felicio za pierwszy okres, gdy trzelałeś wważne bramki i szerokiej drogi w dalszej karierze.

60            -6
~~~Kibic znad Morza
Felicio
No tak, wszystko niby cacy i fajnie, że po co trzymać gościa na siłę itp. , ok, zgoda. Ale chyba wszyscy zapomnieli o tym, że można było na nim zarobić jakieś pieniądze i to praktycznie kilka tyg. temu. W związku z tym kolejny strzał w stopę dla działaczy , i wielki minus, że odchodzi za darmo, jedyny plus to taki, że zaoszczędzono na jego pewnie i tak zbyt wysokiej pensji.

27            -37
~~~Seler
Gitara
No i super. Bardzo dobra informacja, osobiście nie będę tęsknił za tym grajkiem.

37            -11
~~~Diogenes2 2
Pokazcie mi jednego, ktory przy Guli dobrze wygladal
Poza Bieganskim.

62            -18
~~~T24
Wisła
Fajnie się zapowiadał. Ktoś musiał mu namieszać ,Gula zniszczył Wisła, Pan Brzęczek musi naprawiać i ratować a przy okazji czyścić szatnie z pseudo gwiazd.

30            -12
~~~Klaus
Był najlepszy z tzw. napastników...
... lepszy niż Kliment czy Ondrasek, szkoda że nie odchodzi za kasę

20            -6
~~~tom88
beznadziejny
słaby jako napastnik, słaby jako człowiek...

12            -6
~~~Angol
Słuszna decyzja
Skoro Forbes nie chciał, a Zdybowicz nie mógł grać w Wiśle (przez brak umiejętności), to nie było innej opcji jak ich eliminacja. Szkoda kasy za niedoszły transfer ale cóż, życie. Mam nadzieję, że uda się wkrótce zakontraktować kogoś w ich miejsce, z większym potencjałem sportowym i mentalnym.

15            -3
~~~Janko Buszewski
Właśnie dlatego ze mamy
taka mizerię w linii ataku,można określać Forbesa mianem napastnika o jakiejs tam sportowej klasie. Generalnie to słaby piłkarz,bez tzw nosa.Owszem,potrafil.się przepchnac,zastawić, utorowac drogę do pozycji strzeleckiej a potem....za zwyczaj lipa.Słaba technika,beznadziejne antycypowanie pozycji,słaba prędkość i zwrotność.O tym żeby go piłka szukała w szesnastce, to nawet nie wspominam.Lepszy od Klimenta i porównywalny z obecnym Zdenkiem.Ogólnie słabo. No ale jeśli teraz już go u nas nie ma i nie będzie, powoduje to chyba niezwłoczny akces do wypełnienia luki po nim...?Nie wyobrażam sobie,byśmy walcząc o utrzymanie i będąc realnie zagrożeni spadkiem,spróbowali tego dokonać bez napastnika.Felo był i juz go nie ma.Żegnam go bez żalu,ale i życzę powodzenia w dalszej przygodzie z futbolem.Będzie w mej pamięci takim "Boukharim" współczesnej Wiselki.Arab załatwił ickow na ich boisku,Forbes dał nam gola w meczu z Legia.Do legendy nie przeszli,ale mile wspomnienia dali.

15            -4
~~~NoName
Nieheblowany
Ufff.... Jednego Pinokia mniej.

9            -6
~~~Thoren
kto jest winien?
W Rosji to był WAHADŁOWY!! Później nie wiedzieć skąd Raków zrobił go napastnikiem.... a WISŁA go łyknęła bo..... i tu pozostaje pytanie. Kto za to odpowiada i kto za to wziął pieniądze. Jak coś w pracy spie...... to odpowiadam za to. Kto zapłacił i kto to zatwierdził? Pierw Forbes, a później poprawka Klimentowa. Ja pytam kto? I niech stąd wyp....

8            -5
~~~SMOK
Dlaczego nie klimenta?
Wolałbym zostawić jego a rozwiązać kontrakt z Klimentem i to na takich zasadach " za porozumieniem stron, a warunki jej zakończenia przewidują odszkodowanie dla klubu".

7            -4
~~~GURULI76
Kompromitacja Zarzadu
Gosc wart 500 tys euro a my sie go pozbywamy za porozumieniem stron no chyba nam sie kasa przelewa w klubie, mam nadzieje że ten Turek przyjdzie to bedzie O.K

5            -8