Czwartek, 17 marca 2022 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Pogonią

W spotkaniu 26. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzymy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin, trener zespołu Wisły Kraków - Jerzy Brzęczek - nie będzie mógł skorzystać z dwóch zawodników.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest bowiem występ Jakuba Błaszczykowskiego oraz Patryka Plewki.

Warto jednocześnie dodać, że jak poinformował trener Brzęczek - Jakub Błaszczykowski przeszedł dziś zabieg operacyjny więzadeł w kontuzjowanym kolanie. - Niestety Kuba miał dziś rano operację. Szczegóły zostaną podane w raporcie, w ciągu dzisiejszego dnia - powiedział trener Brzęczek.

Na pewno ważną informacją jest też ta dotycząca Marko Poletanovicia, który w spotkaniu z Lechem miał problemy z przywodzicielem. Powinien on być jednak do dyspozycji szkoleniowca w czekającej nas w piątek potyczce z Pogonią Szczecin. - Na tę chwilę liczymy, że Marko będzie do naszej dyspozycji. Trochę inaczej w tym tygodniu trenował, bo zwracaliśmy uwagę na to, aby go trochę oszczędzić, żeby nic się nie wydarzyło i oczywiście liczymy, że będzie do naszej dyspozycji - mówił szkoleniowiec.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Kibic20
Kuba
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Szkoda, że się nie zdecydował na zabieg zaraz po urazie. Byłby na ten moment na pewno gotowy do gry. Ale cóż, zdrowie najważniejsze, oby po zabiegu wszystko szło bez komplikacji, to na pewno nie będzie tak długo trwało, jak bez zabiegu. Trzymamy kciuki!!

44            -6
~~~Wir
Kuba..
...powinien już dawno wypisać się z tej bajki

23            -59
GrzegorzS
Znaczy to, że leczenie zachowawcze
nie zakończyło się pełnym sukcesem i mamy fazę posprzątania więzadeł by Kuba mógł normalnie funkcjonować już po zakończeniu kariery i być może pożegnać się z kibicami jako zawodnik na boisku a nie tylko jako cywil. Stało sie to co już zapowiadał wcześniej Brzęczek marzenia marzeniami a życie życiem.

33            -4
~~~Jarek
Sytuacja kadraowa
Białoński jeszcze wtorek z Jaworem zapewniali , że po przerwie wraca do gry, dramat a ten nabija subskrycje , w poniedziałek Smuda w programie , a potem się dziwić , że dziennikarze Petera Hyballę pogonili swoimi durnymi teoriami .

21            -14
~~~Kilku 78
Nie wiruj.
Opowiadasz bajki!

14            -3
~~~Ona
Czyli jednak napastnika nie bedzie
Obyśmy tylko tego nie żałowali. Nie dość że obecni niewiele mają wspólnego że skutecznością to jeszcze jakby Kobra złapał kontuzję będzie problem.Nienrozumiem naszej polityki transferowej.Porzadny napastnik to powinien być priorytet a potem dziwota że jesteśmy tak nisko w tabeli.

30            -7
~~~Kilku 78
Ona
Pamiętasz lament po zakontraktowaniu Kobry?Emeryt,bez formy itp.Już widzę reakcję na "małolata"z Turcji.

19            -5
~~~TSW1987
Uryga
Czyli Uryga jest do gry ?

14            -4
~~~SMOK
Wir
Dobrze, ze to Kuba o tym decyduje.

15            -2
~~~szczebele k
To raczej trzech nieobecnych
To Marko nie zagra, bo we Wiśle już tak jest, że jeśli tylko są wątpliwości to zazwyczaj oznacza, że ktoś pauzuje.

6            -1