Czwartek, 17 marca 2022 r.

Wisła zagra sparing z Puszczą Niepołomice

W trakcie zaplanowanej na przyszły weekend przerwy w rozgrywkach ligowych, w związku z meczami reprezentacyjnymi, piłkarze Wisły Kraków zmierzą się w spotkaniu towarzyskim z Puszczą Niepołomice.

Dodajmy, że w najbliższy poniedziałek wiślacy udadzą się na mini zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej, a rywalizacja z ekipą z Niepołomic będzie jego podsumowaniem. Zaplanowano ją na piątek - 25 marca.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

GrzegorzS
Zgrupowanie po nieszczęsnym pucharze
przyniosło korzystne zmiany mam nadzieję, że to jeszcze korzystniej wpłynie na zespół. Z drugiej strony jak pamiętam Maaskant potrzebował ok. 6 tygodni na zbudowanie drużyny, wdrożenie swoich pomysłów i z powodzeniem przekształcił rozbity po porażce z Karabachem zespół z maszynkę, która zdobyła tytuł. Jeśli Brzęczkowi też się uda to w drużynie jest na tyle jakości indywidualnej że spokojnie utrzymamy się w lidze zdobywając wystarczająca ilość punktów. Co więcej widać, ze podjęto już pewne decyzje dotyczące nowego sezonu o czym była mowa przed meczem z Lechem a to ważne dla stabilności pracy klubu w tym i kolejnym sezonie.

20            -8
~~~Jarek
Sparing
Fajnie , że sparing a co sytuacji na kanale sportowym Weszłopolscy , stwierdzili , profesjonaliści , wrogiem Wisły są dziennikarze , sędziowie i Legła Warszawa, mają fantazję showmani , Mazurek , Białek bo Roki nawet się zna a jeżeli trener nie utrzyma się na karuzeli w lidze to przegrany , rzekł Mazurek to ja mu szybko odpowiadam , o ile pamiętam to trenera ocenia się po trzech okresach przygotowawczych , także w Woli Chorzelowskiej czas na drugie mini zgrupowanie ale ogólnie Weszlaki odkąd zlikwidowali radio przeszli do ofensywy .

9            -10
~~~SMOK
Chętnie oglądnę Bogusia.
Pozdrawiam Rafał, trzymaj się Wiślaku.

15            -2