Czwartek, 17 marca 2022 r.

Jakub Błaszczykowski przeszedł operację

Zgodnie z informacjami podanymi podczas dzisiejszej przedmeczowej konferencji prasowej - nasz klub przedstawił pełny komunikat związany ze stanem zdrowia kapitana naszej drużyny - Jakuba Błaszczykowskiego.

Oto on:

Jakub Błaszczykowski przeszedł w czwartek 17 marca zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Urazu tego pomocnik nabawił się we wrześniu ubiegłego roku podczas jednych z zajęć.

Powrót zawodnika uzależniony jest od progresu w leczeniu oraz od późniejszej rehabilitacji. O postępach w rekonwalescencji będziemy informować w osobnych komunikatach.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Kibic20
Po zabiegu
Szybkiego powrotu do rehabilitacji i do zdrowia. Wierzymy, że tym razem wszystko będzie dobrze.

49            -9
~~~fabio
Kuba wracaj do zdrowia.
Ale czy My k..są jesteśmy naznaczeni?Wszyscy czekali na Twój powrót.

45            -5
~~~Wislak
Kuba legenda
Kuba jesteś legendą odpuść szkoda zdrowia zajmij się szukaniem młodych talentów do Wisły i budowa drużyny mocnej w tej lidze dużo nie trzeba aby być na podium i sprzedawać graczy za 5-6 milionów euro .Byłem Kuba na twoim meczu pożegnalny jak odchodziles do Borussi byłeś kolesiem z innej planety z turbo szybkością

39            -18
~~~Onomatope jus
Życzenia
Obyś w ostatnim meczu sezonu, gdy utrzymanie będzie pewne, wszedł w 17 a zszedł na przełomie 19 i 20 minuty. Odejdź jak Mistrz Polski i Niemiec, uczestnik finału Ligi Mistrzów, wieloletni Reprezentant kraju. Odejdź w szpalerze piłkarzy obu drużyn z 30 tysiącami na trybunach (bez buforowego, jeżeli można, nikt nie będzie bił Warciarzy). Pożegnaj się zastąpiony przez jakiegoś juniora, złóż opaskę na murawie, a kto ma siłę być naszym kapitanem niech podejmie ją z boiska. Wyściskaj się z wujem i bratem i niech Cię Wasyl z Brożkami i Głową odprowadzą na lożę VIP...gdzie Peszkin właśnie otworzy flaszkę:)

53            -11
~~~SMOK
Wislak
Wiesz, gdybyś powiedział Ukrainkom, żeby odpuścili bo szkoda zdrowia a nawet życia to co byś usłyszał w odpowiedzi? Oczywiście tam jest walka o wolność a Kuba walczy o przyjemność. Pewnie tez milo by na to nie odpowiedział

19            -20
~~~Jarek
Kapitan
Jeżeli Polska zagra na mundialu obowiązkiem sympatycznego Czesia jest powołanie Błaszczykowskiego, bo ta kadra nie ma jaj , charakteru i charyzmy. Jeżeli Grosicki może to Błaszczykowski też się przyda. Także Czesio , nie opowiadaj bajeczek jakim systemem będziecie grać , nie masz wizji a powoływać Rybusa i Szymańskiego to kompromitacja, lepszy zdrowy Błaszczykowski niż Rybus na skrzydle nawet na kwadrans ale znając PZPN nawet nie zrobią meczy pożegnalnego w Lidze Narodów na jesień.

9            -18
~~~Bobek
Zdrowia
Życzę powrotu do pełnej sprawności! A tak na marginesie do kolegów używających sformułowań ,, jesteś legendą" itp... przypominam że słowo legenda oznacza zmyśloną/nieprawdziwą historię. Trochę słabe połączenie. Pozdrawiam.

7            -22
~~~Kilku 78
Zdrowia!!
Czekamy na Ciebie KAPITANIE.

32            -3
~~~Edo
Z całym szacunkiem
ale kapitan ma być na murawie. Więc trzeba powołać nowego dowódcę. Dużo Zdrowia dla Kuby ale ten serial musi się skończyć.

7            -9
~~~tek
Dopiero teraz operacja skoro urazu się nabawił we wrześniu?
Czy ta wrześniowa była taka udana że znowu trzeba poprawiać? Ostatnio cos pisali że niby wraca na boisko, chyba bez więzadeł by nie wracał.

6            -6
~~~wojtektsw 1
Nfz
Oj coś mi się zdaje że ten zabieg na NFZ trochę poczekał na termin. Nie nie zerwał znów, właśnie w szoku byłem że chce wrócić bez operacji.

6            -4
~~~Angol
Zdrowia
Mam nadzieję, że Kuba da radę zagrać jeszcze, choćby i mecz pożegnalny, bo po prostu na to zasłużył.

1            -2
~~~dr.K
Zabieg
Chyba termin miał przez NFZ jak czekał 7 miesięcy

1            -1