Niedziela, 3 kwietnia 2022 r.

Wisła gra z Piastem! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 17:30 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 27. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzą się z Piastem Gliwice. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~felo-tsw
Wszystkie wyniki
pod nas. Warta w łeb, Śląsk w łeb, Zagłębie w łeb, Łęczna w łeb, Bruk-bet remis który właściwie nic mu nie daje. Wykorzystajmy to wreszcie k***a mać !

21            -3
~~~l
Żółta kartka w 3 minucie
marciniak , na głupiej głowie to i włos się nie utrzyma

10            -1
~~~KRAK
Paralitycy
2 słupki 2 poprzeczki szczyt nieudolności...I zamiast do przerwy 2 czy 3 zero tylko 1 zero...I zgodnie - regułą pewno skończy się 1:2 lub 1:3...

19            -4
~~~maras
chociaż jeden
czy będzie chociaż jeden mecz bez straty bramki po kontrowersjach ?

13            -4
~~~Marciniak
Marciniak
Pomijając karnego z kapelusza .nawet baru nie sprawdzali.. to Marciniak jest jednak burakiem.

22            -2
cypis82
to jest qrwa koniec
Giniemy

16            -2
~~~Bobik
Tragedia
Jak można tak frajersko znowu przegrywać, to się w głowie nie mieści...

14            -2
~~~KRA
I Liga wita....
Dość upokorzeń...I tak zasługujemy na spadek I spadamy...drużyna frajerów, trener miał 2 tygodnie na przygotowanie drużyny i taktyki do tego meczu I co no i nic.Statek tonie jak Tytanik a właściciele i zarząd bawią się i udają że nic się nie dzieje...Panie Jarku jeszcze dziś czekamy na kolejny zabawny komentarz...Szkoda tylko tych prawdziwych kibiców...tych dzieciaków które płaczą po przegranym ( dzisiejszy remis to jak porażka)meczu i tych co po 50 lat chodzą na Wisłę i teraz będą musieli oglądać upadek...Szkoda słów na podsumowanie bo musiałyby by być całkowicie niecenzuralne ?

5            -3
~~~Kibic20
@KRAK
Byłeś w ogóle na meczu? Chyba nie bo piszesz pod relacja tekstową. Gdybyś był widziałbyś postępy w grze naszej drużyny!! Tylko Pech spowodował, że mecz zremisowany. Czyje dzieciaki płakały? Może twoje w domu. Prawdziwych kibiców i tych co są wierni i chodzą na mecze od 50 lat, nie szkoda, bo oni(również ja) mają Wiselke w sercu, Ty już po meczu z Górnikiem Łęczna pisałeś, Wisła musi spaść. Odbieram to jak Twój cel, żeby Wisła spadła. Ale na przekór tobie na pewno nie spadnie, a się utrzyma! Wtedy spadniesz ty!

2            -1