Wtorek, 5 kwietnia 2022 r.

Alan Uryga już po zabiegu

Alan Uryga, który zerwał więzadło krzyżowe przednie kolana i uszkodził łąkotkę, poddany został w dniu wczorajszym zabiegowi operacyjnemu. Przed zawodnikiem czas rekonwalescencji i rehabilitacji - czytamy w klubowym komunikacie.

- W imieniu swoim oraz mojej rodziny bardzo dziękuję za otrzymane od klubu, sztabu, kolegów z drużyny oraz od wiślackiego środowiska wsparcie. To dla mnie ważne, a sytuacja, w której się znalazłem jest dla mnie bardzo trudna. Wierzę, że mimo wszystko wzmocni ona mój charakter, a ja wrócę silniejszy i odwdzięczę się na boisku. Trzymam kciuki za zespół i mocno w niego wierzę - powiedział na łamach oficjalnej strony internetowej klubu Alan Uryga.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~Nolte
Najlepszego!!
Dużo zdrowia chłopie! Trzymaj się. Czekamy!!

62            -5
~~~Kibic20
Alan
Dużo zdrowia, udanej rekonwalescencji i rehabilitacji, mocnego charakteru i wiary, że po trj kontuzji wrócisz jeszcze mocniejszy, w co my kibice mocno wierzymy. Jesteśmy myślami z tobą w tych ciężkich chwilach.

43            -13
~~~Mirson
Alan
Trzymaj się Alan i wracaj szybko trzymamy kciuki limit pecha się chyba wyczerpał !

46            -4
~~~T24
Wisła
Przykro że tak Ci życie się potoczyło . Miałeś walczyć z Wisła na boisku ,a tak to możesz mentalnie ja wspierać. Walcz chłopie ze zdrowiem !!

41            -3
~~~Jarek
Pozdrowienia
Pozdrowienia dla Alana , a na koniec sprawa , posłuchajcie o sędzim międzynarodowym Tomaszu Kwiatkowskim , który złamał podstawowe zasady Fair Play Refree UEFY i FiFY i poszedł w Ekstraklasie po godzinach na nierówny pojedynek z kibicem TSW skazując Go z wolnej stopy na dożywotni zakaz stadionowy na mecze reprezentacji Polski czy na najbliższy z dwóch utytułowanych klubów TSW Wisła Kraków- Górnik Zabrze niedziela 15! Także Wisła ma się dobrze bo ma bankowo TOP 14 bo żaden sędzia Jej nie przeszkodzi.

18            -2
~~~kazek
Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia i czekamy!
.

21            -1
~~~Kibic20
Minusowicze
Możecie minusowa gdzie i co chcecie, ale przy tych "nevsach" dotyczących naszego zawodnika jest po prostu karygodne. Mam nadzieję, że robią to ze złośliwości kibice naszej sąsiadki. Obym się nie mylił. Chociaż patrząc z ludzkiej strony, jak można takim człowiekiem być,!! Nie do wiary.

22            -13
Kosmaty
Alan do zobaczenia po powrocie do gry!
W tym sezonie niesamowity pech, ale to już chyba wyczerpie jego pokłady do końca kariery :) Alan to twardziel i nie podda się, dla tego liczę, że jeszcze stanie się opoką naszej defensywy.

17            -4
~~~Wiślak na zawsze
Alan
Alan trzymam kciuki że w kolejnym sezonie będziesz już grał ale najpierw musisz wyzdrowieć

15            -4
~~~Ronson
Szkoda gościa ,co nie.....
zmienia faktu ,że to jeden z największych niewypałów transferowych w historii Wisły.Miał realnie pomóc w walce o pierwsza ósemkę a okazuje sie ,że będzie najprawdopodobniej podporą obrony ale w I Lidze.Dramat.

11            -21
~~~WNH
ALAN URYGA
Czasami ktoś nie poniesie kary za lekkomyślość,a czasami jak Alan ponosi kilka krotnie.Myślę że on już nie będzie w stanie grać na zawodowym poziomie ,jego organizm (waga) nie pozwoli na pełne dojście do sprawności fizycznej i psychicznej.Życzę mu zdrowia i powrotu na boisko ale już nie w Wiśle.

13            -17
~~~Jarek
Dla Alana
Bilet mam zakupiony i gramy każdy mecz dla Alana bo Nasz praktycznie wychowanek

12            -3
~~~wbmw
alan
rozumiem twoją sytuację; - mega pech, hejt, głupio przed kibicami, wierzę, że w następnym sezonie pokażesz wiślacki charakter.

2            -3
~~~Fantom
Alan Uryga
Chicago życzy szybkiego powrotu do zdrowia. Powodzenia Alan !

5            -1
~~~SMOK
To ostatnia twoja kontuzja
Wyczerpałeś limit Alanie. Teraz zdrowiej jak najszybciej, trenuj, twardniej i wracaj na boisko bo na wiosnę 2024 zdobywamy mistrzostwo z tobą w składzie. Wytrwałości życzę Alan.

1            0