Piątek, 8 kwietnia 2022 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Górnikiem Zabrze

W spotkaniu 28. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzymy się na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze, trener zespołu Wisły Kraków - Jerzy Brzęczek - nie będzie mógł skorzystać z pięciu zawodników.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest bowiem występ Jakuba Błaszczykowskiego, Mateusza Młyńskiego, Patryka Plewki, Alana Urygi oraz Momo Cissé.

O urazie ostatniego z wymienionych zawodników wypowiedział się szerzej trener Jerzy Brzęczek- Z punktu widzenia Momo to on bardzo chciałby już dziś być w treningu, ale podchodzimy do tego ostrożnie. Nie chcemy ryzykować taką sytuacją, że wpuścimy go za wcześnie i coś się odnowi. Dlatego też dopiero od poniedziałku będzie do naszej dyspozycji i będziemy go wprowadzać w normalny trening. A na dziś nie chcemy ryzykować - powiedział szkoleniowiec.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Obserwato r
Rozgromimy cieniasów z Zabrza!
WSZYSCY NA REYMONTA!! To będzie przełom i pierwsze zwycięstwo w tym roku!

57            -8
~~~Jestem zdania że ten nasz
Jestem zdania że ten nasz sztab medyczny
to jest poziom higienistki z podstawówki....

49            -28
GrzegorzS
Jest ten nowy gruzin więc
w sumie będzie kto miał wejść z ławki by wesprzeć atak. Dobrze pokazał się Hugi, ale on w sumie zawsze gra dobrze jako zmiennik jak wychodzi w podstawowym składzie to nie wygląda to tak fajnie. . Ważne by chłopaki wygrali nie nałapali głupich kartek, bo za tydzień będzie równie ważny i stresujący mecz ze Śląskiem, który gra słabiutko i to można wygrać, ale trzeba zagrać odważnie i skutecznie.

20            -8
~~~Lando
TSW1906
A co z Citaiszwili? Będzie dostępny do gry?

20            -3
~~~Kilku 78
Jest zdania że...
Nie ma sensu wypowiadać się w kwestiach o których nie ma się zielonego pojęcia.

9            -6
~~~Dziki
Oslabienie
Piotrowicz pisze ze Colley nie zagra od poczatku.... juz sie zaczynam bac link »

7            -3
~~~Dopinguja cyNiePiknik
Zagłębie wygrało...
Nadzieja umiera ostatnia...

14            -2
~~~SMOK
Zagłębie odskoczyło
Ale jak będziemy podchodzić do Zabrza, jak Obserwato r - "Rozgromimy cieniasów z Zabrza" to zostaniemy na tarczy. Z szacunkiem do nich. Podolski to w dalszym ciągu bardzo mocny punkt górników. Nie wolno go lekceważyć. Musimy być skoncentrowani do ostatniej minuty i wykrzesać z siebie pokłady największego zaangażowania oraz dokładności podań, zagrań i strzałów. Po prostu musimy. Musimy wydrzeć to zwycięstwo. Do boju Wisełko (najukochańsza ma drożyno). Wyjdziemy z tego cało, pozostaniemy w tej klapie. Ekstraklasa bez Wisły straciłaby na wartości. Na mecze wszystkich drużyn, które miałyby grac z Wisła w zamian przyjdzie 20% kibiców. Nie będzie derbów z pełnymi stadionami Wisły i sraksy. W poznaniu, warszawie czy gdzie indziej nie zapełnią się stadiony. To strata podatkowa również dla całej Polski wiec teraz cala polska za Wisłą. JJJBG

9            -3