Piątek, 22 kwietnia 2022 r.

Wisła Kraków otworzyła swój Fanshop

505 metrów powierzchni komercyjnej oraz 267 metrów powierzchni magazynowej - to nowy sklep klubowy Wisły Kraków, który został dziś otwarty dla zaproszonych gości, ale od soboty - 23 kwietnia - będzie już dostępny dla wszystkich kibiców. A jest co w nim i oglądać i kupować.

- To jest wyjątkowy dzień, jeden z ważniejszych w historii - biorąc pod uwagę ostatnie naście lat, przez które tak naprawdę nasze pamiątki i gadżety sprzedawaliśmy w naszym sklepiku obok stadionu. A dziś możemy powiedzieć, że nadeszła ta chwilą, w której możemy uroczyście otworzyć jeden z największych, najlepszych, a myślę, że chyba najlepszy w polskim sporcie Fanshop Wisły Kraków. Bardzo się cieszymy - mówił witając wcześniej przybyłych na uroczystość otwarcia sklepu gości - prezes Wisły Kraków SA - Dawid Błaszczykowski. - Ideą tego projektu, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie kilka miesięcy, a był to jeden z priorytetów i jeden z naszych najważniejszych projektów, które mieliśmy założone na ten okres - było stworzenie przestrzeni, której chcieliśmy nadać wiślacki charakter. Chcieliśmy, aby każdy kibic, który tutaj przyjdzie po raz pierwszy - do nas wracał. Aby każdy kibic, który przyjdzie - znalazł coś dla siebie. Bardzo cieszymy się, że właśnie dzisiaj możemy otworzyć jeden z największych fanshopów, bo jest to 500 metrów kwadratowych. Projekt nad którym pracowaliśmy opieraliśmy na wielu obserwacjach, bo jeździliśmy po Europie. Byliśmy w sklepach Borussii Dortmund, byliśmy w sklepie Borussii Mönchengladbach, a także w Sparcie Praga, czy Dynamie Drezno - zbierając różne doświadczenia, przeprowadzając rozmowy. Wracając do nas, do Krakowa, chcieliśmy zebrać wszystkie ciekawostki w jedną całość, ale nie zapominając o DNA Wisły Kraków i dlatego cieszymy się dzisiaj, że mamy tak piękny sklep - sklep, którym będziemy się mogli chwalić nie tylko w Polsce, ale i myślę, że w całej Europie, dziękuję - mówił Błaszczykowski.

- Chciałbym w swoim imieniu, ale również moich kolegów podziękować wszystkim, którzy przez ostatnie miesiące pracowali bardzo ciężko na to, żeby ten sklep wyglądał tak, jak on dzisiaj wygląda jeśli chodzi o jakość - powiedział Jarosław Królewski, jeden ze współwłaścicieli Wisły. - Wiele osób dniami, nocami spędziło tutaj wiele czasu, żeby to tak wyglądało. Występuję tutaj głównie, aby podziękować Zarządowi, który bardziej skupiał się na pracy, na tych czynach słynnych, a mniej na bywaniu w mediach. I przez wiele miesięcy pracował na to, żeby tak to mniej więcej wyglądało. Jestem pewny, że takie długoterminowe projekty, które są dobre jakościowo, będą dotyczyły przyszłości Wisły Kraków. I mam nadzieję, że ze wsparciem wszystkich Was, będziemy mogli te wizje realizować. Oczywiście przyczyniła się do tego społeczność. Bardzo dziękujemy Socios, wszystkim którzy pomagali, a także darczyńcom, którzy zbudowali ten sklep. Jest to wreszcie sklep na miarę tego klubu i oby jeszcze tylko jedno marzenie wszystkich się spełniło w tej rundzie, a myślę, że kolejne lata, kolejne miesiące będą bardzo motywujące i dobre dla tej społeczności. Dziękuję w imieniu właścicieli i wszystkich, którzy pracują w Wiśle Kraków - dodał Królewski.

- Kiedy w 2013 roku sprawdzałem umowę na leasing "blaszaka" dla Michała Kobylarczyka i prezesa Basałaja nie wierzyłem, że kiedyś stanę w takim miejscu, w jakim stoję teraz. W związku z tym z góry przepraszam za wzruszenie, które trochę ogranicza mi możliwości - mówił z kolei wiceprezes klubu - Maciej Bałaziński. - W pierwszej kolejności - zanim przejdę do podziękowań dla sponsorów - chcę podziękować Zarządowi Infrastruktury Miejskiej i przekazać mały upominek na ręce pana dyrektora Kowala, bo bez ich udziału i bez ich dobrej woli to by nigdy się nie wydarzyło - przyznał wiceprezes Wisły.

W kolejnych fragmentach uroczystości wiślaccy prezesi wręczyli upominki sponsorom, rozpoczynając od firmy Interior Commercial Space, a także STALCO, MAXFLIZ oraz EXPANDER INTEGRATOR IT. Podziękowania otrzymał także przedstawiciel wiślackiego Socios oraz najbardziej zaangażowani w pracę przy sklepie pracownicy klubu.

A teraz nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do wiślackiego sklepu. Trzeba go bezwględnie odwiedzić! Przypomnijmy, że mieści się on w północno-wschodnim narożniku naszego stadionu, wejście od ulicy Reymana. Uruchomienie dla kibiców zaplanowano na sobotę, 23 kwietnia, na godzinę 13:00!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Obserwato r
Upominek dla dyrektora ZIM...
Czyje się jakby to się działo 40 lat temu kiedy komisarz partyjny przecinał wstęgi. Bałazińskiemu się coś chyba pomyliło. Sklep na miarę 21 wieku, ale procedura jego budowy jak za komuny. To był obowiązek miasta udostępnić stojącą odłogiem przestrzeń za którą zresztą Wisła płaci i to nie mało. Prezenty to można dawać rodzinie pod choinkę a nie komisarzowi który ciężkie pieniądze mieszkańców bierze za swoją pracę a nie za dobrą wolę.

32            -33
GrzegorzS
Teraz celem powinno byc wreszcie otwarcie
muzeum klubowego

41            -3
~~~SikorWiel koWiejski
Piękny sklep!
Naprawdę sklep robi wrażenie, wygląda nowocześnie. Będzie to najlepszy sklep w pierwszej lidze. Niepołomice niedaleko!

9            -79
~~~tom88
fanszop
No OK, ale dlaczego toto nazywa się Fan Shop a nie np. Sklep Kibica etc.? Jakiś kompleks z tym angielskim, że niby lepiej? ładniej? Trudno zaprzeczyć, że nie jesteśmy raczej Barceloną, gdzie w sklepie stoi kolejka skośnych po koszulki. Przypomina mi się taki artykuł sprzedbodaj roku o Legii, gdzie autor ubolewał, że piłkarze nie mówią po polsku i że mają mieć lekcje polskiego w Legia Treinnig Center (sic!)

35            -10
GrzegorzS
Sklep jest super
a strefa kibica czeka na klientów naprawdę wygląda to świetnie, warto było czekać. Na razie nie ma jeszcze zalewu towaru, ale to z czasem będzie narastać jak w każdym sklepie i każdym biznesie handlowym. Mało jest wydawnictw książkowych choć są zeszyty długopisy mało jest wydawnictw multimedialnych, ale w to klub musi zainwestować.

22            -5
~~~kibic 1968
nowa strefa i sklep....
....pierwsze kroki skierowałem do nowej strefy kibica ,i już miłe zaskoczenie! Następne kroki już w nowym sklepie, który zaskoczył mnie wielkim obszarem, pięknym ,nowoczesnym wystrojem i bogatym asortymentem, choć ma być jeszcze większy! Kto jeszcze nie był to gorąco polecam.

22            -2
~~~MST
Sklep robi wrażenie!
Nareszcie koniec z tym blaszakiem. Wisła ma sklep na miarę 13-krotnego Mistrza Polski. Duży wybór, choć i tu jeszcze wiele nowości pewnie się pojawi. Teraz zrobić wszystko, by dotyczyły nas plakietki ekstraklasy na koszulce.

16            -2
~~~Wojturo 1906
internetowa sprzedaża biletów
Panie Królewski a co ze sprzedażą biletów przez internet. Czy w końcu ktoś coś z tym zrobi?!! System jest beznadziejny, żeby nie powiedzieć tragiczny. Nie jest przyjazny i intuicyjny w ogóle dla użytkownika. Zapraszam np. na stronę Śląska Wrocław gdzie parę lat temu kupiłem bilety na mecz Śląska z Wisłą w ciągu paru minut dla całej mojej rodziny. Jestem od wielu wielu lat stałym karnetowcem. Po zmianie firmy która jest odpowiedzialna za system zginęła cała moja wieloletnia historia zakupu karnetów i biletów. Obecnie nie widzę po zalogowaniu nawet informacji o moim karnecie rocznym. Nad tym się zastanówcie i coś zmieńcie w tym temacie. Moim zdaniem przez taki słaby system sprzedaż biletów jest wielu kibiców którzy rezygnują z zakupu biletów. Zacznijcie w końcu szanować kibiców którzy są stałymi kibicami od wielu lat. Już nie mówię tu o kateringu i jego systemie sprzedaży bo to nadaje się do opisu jako kolejny temat do poprawy.

7            -3
~~~Jose
Sklepik
To będzie najładniejszy fan shop w pierwszej lidze, nie mam co do tego żadnych wątpliwości po meczu z Płockiem. Stadion też fajniejszy niż Chrobrego czy Puszczy więc czymś będziemy się tam wyróżniać. Myślę że nie ma sensu łudzić się ze się utrzymamy, a pogodzić z nową rzeczywistościa. Pozytyw jest taki że nie będę śledzić wyników Ekstraklasy, bo bez Wisły ta liga może dla mnie nie i istnieć. Minus to, że zacznę oglądać 1 ligę gdzie jeszcze bardziej kopią się po czołach.

2            -2