Niedziela, 1 maja 2022 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Cracovią

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 31. kolejki ligowej spotkaniu z Cracovią.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


16    Komentarze:

~~~Obserwato r
Bohaterem Kieszek!
Wybronił 3 setki! Brawo!

63            -3
~~~Onomatope jus
Dawid Szot
Mój wielki podziw! Dorosnąć w mniej niż tydzień, wielkie brawa! Chcę również podziękować Panu Sędziemu Raczkowskiemu za świetnie prowadzone derby. Jest pan uczciwym, kompetentnym człowiekiem. Zapamiętam Pana. Wszystkiego najlepszego!

75            -10
~~~TTT
Grzegorz Brzeczyszczykiewicz
Fazaglic to faktycznie komedia. Cisse dziś daremny ani pół dobrego zagrania.

56            -3
~~~tzooooo
słucham?
serio ktoś tutaj chwali takiego piłkarza jak Dawid Szot? Przecież ten chłopak to jest poziom IV ligi, nie ma nic... Występ 2/10, bo nic nie zepsuł. Żenująco zagrał również Fazlagić, Savić, Cisse i Manu. Najlepszy Kieszek oraz Gio, reszta przeciętnie.

38            -33
~~~jun12
Frydrych
Frydrych dzisiaj dzik [...], pan profesor

48            -7
~~~Stinr
Momo
Cisse 0 ok 1 bo zaraz nie ma

41            -2
~~~Zen
Wisła
Brzęczek brak pomysłu na zespół, żadnych zmian, Cisse pomyłka jakas, gdyby tak zagrał Młyński albo Starzyński już by więcej nie zagrali

27            -19
~~~TTT
Sedzia
Dzisiaj wzorowo. Oby co mecz tak sędziowali.

60            -3
~~~Ona
Piletanovic
Kawał grajka. Kieszaek tez super

40            -8
~~~Maxel
Szot wyglądał lepiej niż Gruszkowski
Najlepszy bramkarz a potem Coley. Zagrał bardzo dobrze mimo to, że raz dał ograć się w dziecinny sposób. Tragiczny Cisse i bezbarwny Manu. Chciałbym u wszyskich widzieć taka agresję i chęci jak u Ondraska. Czech biega i walczy za dwóch. Jednak nie jest to niestety typowy napastnik. On to chyba lepiej wyglądałby jako defensywny pomocnik. Razi nieskutecznością strasznie. Mógł mieć spokojnie na dziś 10 bramek.

28            -10
Jazz
.
Przy ocenie Szota trzeba wziąć pod uwagę, że gość praktycznie bez gry na bieżąco wchodzi w tak trudnym mentalnie meczu na stadionie Cracovii.

30            -3
~~~Nick
Gio - ciągnie Wisłę
1. Kieszek 2. Gio

26            -3
wujek29
w skrócie...
Kieszek wybronił mecz.... Colley super nie było Sadloka i obrona się trzyma, Szot dla mnie nie odstaje od Gruszkowskiego, moim zdaniem mamy dwóch dobrych prawych obrońców, Manu kolejny słaby mecz mnóstwo strat i to taki jeździec bez głowy a w pomocy tak nie można, Savić szarpie ale nie jest produktywny ale za serce do gry szacun, Hanousek na lewej stronie nie ma zmiennika i żaden Ring go nie zastąpi, Cisse koszmar ...... a Gio gdyby czasem zdał sobie sprawę że piłka nożna to gra zespołowa mógłby naprawdę zrobić różnicę na skrzydle, Ondraszek dla mnie jedyny Wiślak w drużynie.... na koniec zagadka: czy jest obecnie w polskiej ekstraklasie drużyna którą Wisła Kraków jest w stanie pokonać?? Na wiosnę na razie takiej nie znalazłem (poza wpadką górnika) a więc.... witaj pierwsza ligo czas na oczyszczenie....

5            -8
~~~Misioł
Panowie, całym szacunkiem
Chwalenie Szota za ten mecz to robienie chłopakowi krzywdy.

13            -4
olszaI
co tu oceniać.....
Fazlagic ....mam wrażenie że gość nie wie gdzie jest ...i nie mam na myśli klubu a rczej fakt czy na boisku czy w sypialni....jego wzrok mówi wszystko ....skąd sie tu wziałem.... Momo.....podobnie z tą róznicą że rece rozkłada ....ale raczej jaby sie do lotu szykował... A teraz pozytywy... Gio....wie co jest troąf umie się odnależć i robi różnicę tylko czasem zbyt samolubnie Kieszek ....miał dać pewność i z takim hasłem przyszedł ...jak było póżniej myślę że każdy pamięta....A teraz o dziwo ...faktycznie daje pewność... Zdenek .....chce być wszędzie i za to mu chwała ....ale to nie gracz o płucach byka więc może niech operuje we własnych strefach... A pozostali....Na swoim poziomie ....to taka kwestia dyskusyjna czy wysokim czy niskim dla jednych niskim pamietających Wisłę Cupiała a dla innych wysokim pamiętających pamiętających spadek 85 czy spadek 94 ale powiem Wam szczerze jako pamiętający tamte czasy że tamte drużyny moim skromnym zdaniem były lepsze... A teraz plusy... Sędzia .....uważam że nie było żadnej kontrowersji ...i życzyłbym sobie , innym klubom i oczywiście kibicom by sędziowanie było własnie takie bez stronnictwa!!

11            -3
~~~Logistyk
Manu
Czepiacie się Manu, a kto w ofensywie robi więcej dobrego niż on? Przecież to on wypracował setkę Ondraszkowi. W każdym meczu albo strzela bramkę, albo asystuje, albo stwarza sytuację stuprocentową.

10            -4