Piątek, 6 maja 2022 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Jagiellonią

W spotkaniu 32. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzymy się na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok, trener zespołu Wisły Kraków - Jerzy Brzęczek - nie będzie mógł skorzystać z pięciu zawodników.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest bowiem występ Jakuba Błaszczykowskiego, Alana Urygi, Piotra Starzyńskiego, a także Momo Cissé.

- To jest treningowa sprawa - powiedział o nowym urazie w zespole, który doznał Cissé, trener Brzęczek. - Niewykluczone, że coś wydarzyło się już w czasie meczu, bo to uraz mięśnia przywodziciela. Na dziś raczej nie będziemy mieć go już do końca tej rundy - dodał szkoleniowiec.

Przypomnijmy, że na podstawie decyzji Komisji Ligi poza kadrą meczową Wisły już do końca sezonu pozostawać też będzie zawieszony Luis Fernández.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Nicki
Momo
Momo niestety żadna strata a powiedziałbym wzmocnienie

54            -9
~~~fabio
Jak na razie
Cisse to najlepiej macha rękami po stracie piłki.

56            -5
~~~ZKS
Cisse
patrząc na jego dokonania z derbów to raczej wzmocnienie niż osłabienie zespołu.

56            -6
~~~Obserwato r
Dość mydlenia oczu!
Paweł Brożek nam jutro NIE pomoże! Pomóc mogą tylko wierni fani, którzy dopingiem zaprowadzą do zwycięstwa! Wszyscy na stadion! Ale serio WSZYSCY!!

52            -2
~~~Misioł
Doskonale salto, milordzie
Pamiętam jak w zimie byłem wściekły, że w zamian za Yeboaha będziemy bronić się przed spadkiem kolejnym juniorem, to mnie wyśmialiscie. No i masz babo placek

27            -14
~~~Ona
Cisse
Trzeba odeslac bo cienki i strasznie irytujący. MA pretensje do wszystkich ale nie do siebie.Mysle że to nie kontuzja A po prostu oo ostatnich wyczynach Brzeczek nie chce to w kadrze .

38            -6
GrzegorzS
J ktu się szybko skreśla piłkarzy raptem
chłopak zagral ze cztery mecze załapał dwa urazy nie wyszedł mu jeden czy drugi w sumie krótki występ i juz się nie nadaje. Czysta głupota. Szkoda, że gośc nie będzie dostępny do końca sezonu, bo zawęża to możliwośc wyboru dla trenera. Dobrze że ten wybór nadal jest, ale gośc ma nieszablonowe pokrętło. I może w debrach w walce na dużej presji przy znikomej znajomości ligi zawalił kilka piłek i niewiele dał zespołowi, ale na takiego Radomiaka, Warę po sezonie pewnie by się trenerowi przydał, bo potrzebna będzie nieszablonowość żywiołowość moze odrobinę ryzyka możliwośc wyboru. Szkoda bo to drugi młody skrzydłowy który wypada.

7            -3
~~~Nick
Plewka
Czyli plewka moze zagrac?

0            -1