Niedziela, 8 maja 2022 r.

Fotogaleria z meczu: Wisła - Jagiellonia

Zapraszamy Was do obejrzenia fotogalerii ze spotkania 32. kolejki ligowej sezonu 2021/2022 w rozgrywkach piłkarskiej Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków zmierzyła się na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok.

Wejście do fotogalerii »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Obserwato r
Szacun!
Największy sukces tego sezonu to ogromny krok do przodu jakości dopingu! To co się działo wczoraj na meczu z Jagiellonią można określić tylko jednym słowem: DUMA!! Ciarki na plecach kiedy odpowiadał sektor H/A. Jesteśmy już teraz na 2 miejscu pod względem frekwencji ale jeśli tak będzie rozwijał się doping, to jesteśmy na dobrej drodze żeby w tej kategorii osiągnąć Mistrzostwo niezależnie od klasy rozgrywkowej. Duże ukłony dla wszystkich którzy przychodzą tak licznie na stadion. Ukłony dla organizatorów dopingu! WISŁA TO MY!

21            -4
~~~kola
@Obsewator
głośny doping i włączanie się do niego tych, którzy zazwyczaj nie śpiewają to wynik emocji i okoliczności około meczowych, a nie *wyjątkowo* dobrej organizacji. Jeśli młyn widzi, że odpowiedź z pozostałych trybun nie jest anemiczna, to będzie je angażował, jak pokazał mecz z Jagą.

4            -1