Wtorek, 10 maja 2022 r.

Sprzedaż biletów z obniżoną ceną na mecz z Wartą Poznań

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" z Wartą Poznań. Mecz ten zostanie rozegrany w sobotę, 21 maja 2022 roku, o godzinie 17:30. Warto dodać, że klub postanowił sprzedać wejściówki na ostatnie spotkanie sezonu w obniżonych cenach, bo te rozpoczynają się od 16 złotych dla biletów ulgowych oraz od 23 złotych dla biletów normalnych.

Sprzedaż prowadzona jest w "Strefie Kibica" oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl.

Uwaga:
- do zakupu wejściówki na domowe mecze Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.
- zakupiony bilet można pobrać ze strony internetowej, a następnie wydrukować lub zapisać na telefonie i okazać przy wchodzeniu na stadion.
- ceny biletów w kasach "Strefie Kibica" w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych.
- kupno biletu dla dziecka do 13. roku życia musi odbywać się w ramach jednej transakcji - wraz z zakupem biletu dla rodzica bądź opiekuna.

Kibice, którzy zakupili bilety przed uruchomieniem promocji proszeni są o kontakt z Punktem Obsługi Klienta w celu odbioru zniżki do sklepu internetowego.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


19    Komentarze:

~~~FanatykWi sły
...
Powinno być minimum 50%, ale wiadomo chcą też wyciągnąć z tego meczu ile mogą bo w 1 lidze pieniędzy będzie mniej. Tak czy inaczej mam nadzieję, że minimum 20 tys pożegna ekstraklasę na R22, albo jakimś magicznym szczęściem popchnie ten zespół do kolejnego cudu nad Wisłą. Stawmy się jak najliczniej, nawet jeśli to będzie tylko pożegnanie to zróbmy je takie żeby nas zapamiętano. Termin spotkania idealny, sobota, godzina 17:30. Jedziemy!

86            -14
~~~l
Ostatnie dwie kolejki
zawsze byly w tym samym dniu i o tej samej godzinie godzinie.Dlaczego w tym roku jest inaczej ?

41            -6
~~~Bob
Karnety
A karnetowicze jak zwykle olewani.

33            -18
~~~Obserwato r
W 1 lidze ceny biletów przez pół.
Inaczej sobie nie wyobrażam. Ale jeśli jakimś cudem wygrają z dziadami z Radomia, to na Wartę Warto przyjść! Powinien być komplet!

29            -24
~~~Paweł
Karnety
Rozumiem pomoc Wisełce, wcześniejsze duże pieniądze 725 pln za karnet na koncie klubu itp. ale z tyłu głowy czuję się jak frajer. Przecież można było kupować pojedynczo, w pakietach dwóch meczy, w promocji itd. Gdzie rekompensata dla karnetowiczow? Jak to się ma do tekstów typu kup karnet na cały sezon a zyskasz x złotych? Wiem wiem jestem frajer i tak kupię kolejny karnet nawet na tfu tfu 1 ligę. Coraz mniej honorowi ci zbawcy Wisełki.

42            -28
~~~Nick
Temat
Jeżeli Wisła przegra w Radomiu, a reszta stawki zrobi swoje, to ten news nie będzie mieć już żadnego znaczenia. Przecież nikt nie pozwoli, żeby wyłudzanie od niego/niej pieniądze, żeby pójść na mecz z Wartą, który będzie jednym z najgorszych meczów w historii Wisły, bo w trakcie niego będzie "fetowany" spadek Wisły.

17            -29
~~~Zniesmacz ony
Po ile będą bilety w I lidze?
Najdroźsze nie powinny przekraczać 30 zł.

28            -16
~~~Kibic20
Bilety@karnety
Niesamowite, co niektórzy wypisują. Nikt nie zmusza nikogo do kupowania karnetu czy biletu.Dajcie już spokój! Jak się kupi karnet, to nikt nie będzie zwracał pieniędzy, bo bilety teraz tańsze. Jak kupię bilet miesięczny, a zachoruje, też mi nikt nie zwróci, bo nie jeździłem.

39            -12
~~~Kosiarz
~~~Nick
jak przegramy w Radomiu to już jesteśmy w 1 lidze.... reszta już nic nie musi robić

20            -5
~~~Kibic20
Inny temat
Piłkarz Coman z Bayernu uderzył przeciwnika w twarz(specjalnie, puściły mu nerwy), komisja ligi wykluczyła go na 3 mecze. Wyczyn wiele gorszy od naszego Fernandeza. I co na to powiedzieć?

34            -3
~~~Krzysiekt ssss
1 liga
Pytanie czy w pierwszej lidze w ogóle będziemy grać na Reymonta, przecież już teraz niezbyt stać nas na ten stadion

20            -3
~~~Gannicus
Promocje
Coraz bardziej uważam że działania zarządu są chaotyczne. Robią promocje na dwupak jaga+warta, rozumiem że jest ona podyktowana walką o utrzymanie. Teraz druga promocja obniżenie cen czyżby klub uznał że walka o ekstraklase się skończyła? Przecież jak ostatni mecz będzie o utrzymanie to nikogo nie będzie trzeba na niego namawiać tym bardziej parę złotych nie zrobi dla ludzi różnicy i zapłacili by normalną cenę.

16            -3
~~~Mortal
Wygrajcie w sobotę w Radomiu
To będzie full na Warcie. A malkontentom na pohybel...

17            0
~~~Kilku 78
Rutyna
Mam karnet na sezon jak co sezon i wcale nie czuję się jak frajer.Na następny sezon też kupię i nic tego nie zmieni.

21            -2
~~~Kibic20
@kilku78
Super, jesteś prawdziwym kibicem Wisełki. Tak powinni wszyscy myśleć! Ja, pomimo, że czasem nie mogę być na meczu, też zawsze kupuje karnet.

11            0
~~~Edaper
Bob
Takie jest życie. Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś ?

2            -2
~~~gb3
przeżyłem SPADEK po sprzedaniu meczy z Ległą...
ja teraz czytam , że nagle sa tańsze bilety ... To ja zapytam właścicieli , SPADAMY , chociaż wierzę , że nie spadniemy, szkoda , że już nie z OBIDZIŃSKIM....Co proponują dla ludzi którzy kupowali karnety od 20 lat?? [...] , kupiłem akcję , dziecko tez kupiło ..A teraz każdy kupi za darmo bilet na mecz.....Coś mi tu nie pasuje kibicowsko...

3            -3
~~~Jaskółcze gniazdko
Wygrać z Radomiakiem w dobrym stylu
Wtedy będą ludzie a cena biletów zawsze ważna mimo wszystko by osiągnąć frekwencję . Wiadomo im taniej tym więcej ludzi tym lepsza atmosfera . Większy doping , większe szanse . Wszystko tu jest logiczne . Jak będzie rodzina zdrowa będę w 5 osób ( obniżka na + ) Może jeszcze zabiorę 2 osoby i kogoś namówię na ten mecz . Ale musi być wygrana wcześniej. Bez tego nic nie pomoże frekwencji . Ktoś powie kibic sukcesu . No ja bym tą obniżkę uznawał jako rekompensatę za ten sezon . Ci co kupili karnet , no to tu sorry ale dla takich ludzi powinny być duże zniżki na następny sezon i w sklepie kibica . Ale wymaganie obniżki już po zakupie jest no słabe .

1            -1
~~~TSwiślak
Przekręt zdzierców...
Nawet w Zaduszki cmentarze za darmo.....

1            0