Niedziela, 15 maja 2022 r.

Skład Wisły w meczu z Radomiakiem

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 33. kolejki ligowej w sezonie 2021/2022, w którym zmierzą się z Radomiakiem Radom.

Wisła Kraków mecz z Radomiakiem Radom rozpocznie w składzie:

Paweł Kieszek - Konrad Gruszkowski, Joseph Colley, Michal Frydrych, Matěj Hanousek - Giorgi Citaiszwili, Marko Poletanović, Patryk Plewka, Elvis Manu, Stefan Savić - Jan Kliment.

Oto nasza ławka rezerwowych: Mikołaj Biegański, Sebastian Ring, Maciej Sadlok, Mateusz Młyński, Zdeněk Ondrášek, Serafin Szota, Enis Fazlagić, Dawid Szot i Michal Škvarka.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~M14
Jazda
Jazda jazda choc malo juz tylko od nas zalezy ale starac sie

32            -6
~~~Bobik
Gole
2 strzeli Kliment i jednego Skvarka.

22            -9
~~~Janko Buszewski
Najmocniejsza chyba jedenastka
bo na taką chyba obecnie stać nas w sensie sportowym.Dobrze ze Colley i Marko mogą zagrać, bo to filary zespołu. Kliment w ataku.... Może dzis da rade zrehabilitowac się, za te wszystkie spartaczone sytuacje?Grucha na boku obrony z Hanouskiem,to tez chyba optimum? Na skrzydłach Savic i Plewka a w środku szybki Gio.Coz...nie ma u nas Tiby,Flavio, Dąbrowskiego czy Ivi Lopeza,nie ma Amarala czy Gutka na szpicy.Trzeba nam grać tym,co posiadamy. Przeciwnik z naszej półki, bo nie ma tam gwiazd i ostatnio też cienko przędą.Oczywiście,grają u siebie,ale i my nie wykorzystujemy atutu własnego boiska.Tak słabych spotkań jak ze Stalą, Łęczna czy Radomiakiem trudno przy R22 doszukać się w poprzednich latach.Wszystko dziś w naszych nogach a jedli wygramy,jakiś cien nadziei jednak pozostanie.Walczy Wisła walczyć !!

7            -10
~~~Herti
@Kibic20
Zejść z ciebie ? Za twoje zapędy jakie ci się w Polsce marzyły na wzór austriacki? Nigdy! A co do teorii na temat szans i gry Wisły to wszyscy widzą jak się ośmieszasz tu od tygodni.

7            -8
~~~Zen
Wisła
Kliment to komedia

12            -4
aruel_
Parodia!
Najważniejszy mecz sezonu z Klientem na szpicy toż to sabotaż!

8            -2
~~~Kibic20
Herti
Prawdziwy, oddany kibic się nigdy nie ośmiesza swoim wpisem. W czym ja tobie zaszkodziłem? A że wierzyłem trenerom, w utrzymanie, to tylko i wyłącznie moja sprawa. A że teraz mam nieprzespana noc i łezka poleci też moja sprawa. Jeszcze raz, zostaw mnie spokoju, szantazuj twoja rodzinę jak ci to potrzebne. Przykre, że w tej naszej wspólnej tragedii masz siłę się o innych kibicach wypowiadać.

1            -2