Niedziela, 15 maja 2022 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Radomiakiem

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 33. kolejki ligowej spotkaniu z Radomiakiem Radom.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


22    Komentarze:

~~~bambus
hehe
kazdy oprocz citaiszwili 1

35            -2
~~~stint
3 bramki
to niestety Frydrych... nie wiem jakoś zawsze był spóźniony reszta podobnie nisko jedynie Gruzin nasz niestety tylko na chwilę nasz na poziomie. Kieszek naprawdę jak nie jest wyrażnie lepszy od młodego to też nie powinien grać

35            -2
~~~Diogenes2 2
Nie oceniam juz nigdy
Dopoki Sadloki i inne nieroby-najemniki z Brzeczkiem na czele beda w tym klubie. Dawid Blaszczykowski do dymisji. Dzisiaj. Krolewki zamknij swoj twitterowy ryj! Jazdzynski out do interii!

32            -19
~~~Obserwato r
Nie ma co oceniać chyba że cały sezon
Skauting 0, Prezes 0. To jest przyczyna.

45            -4
~~~Robson1
Brak tematu
A co tu oceniać

24            -2
~~~TTT
Oceny
Nie będę wystawiał not. Podsumować można jedynie cały ich sezon i ten dzisiejszy mecz. Zbieranina szrotu i padliny pozost

25            -3
~~~Juhas
Spadek!
Mam nadzieję, że nikt nie napisze "nic się nie stało". Z taką grą to raczej 3 liga. Chyba zabrakło bardziej zdecydowanej motywacji ? piłkarzyków ze strony wiernych kibiców.

16            -7
~~~Amator
Spokojnie
Zaraz wyjdzie coach wujo i strzeli że się nigdy nie podda wrócą mocniejsi:)

14            -3
~~~Obserwato r
Najlepszy GIO
Reszta zawodników ZERO! Prezes do Dymisji! Natychmiast po sezonie!!

25            -2
~~~Misioł
Gratulacje dla zarządu
Dokonaliście niemozliwego. Gratuluję też kibicom, którzy nie reagowali na ciąg fatalnych decyzji od początku sezonu. Jak z perspektywy tego spadku śmiesznie sobie przypomnieć że zarząd przez całą rundę jesienną upierał się na grę krakowska piłka mimo tego że nie było wykonawców, jak przez 20 kolejek w pierwszym składzie kopali się po czołach Sadlok z Klimentem i Skvarką, jak Królewski pomylił tabele ekstraklasy z tabela pro junior system i brandzlowal się tym na Twitterze, jak krzyczałem już w grudniu że trzeba zmienić trenera, pogonić kabareciarzy i ściągnąć porządnych piłkarzy bo spadniemy a wy to minusowaliscie. Wściekłość mnie zbiera gdy sobie przypomnę jak zarząd zbagatelizował zagrożenie i jeszcze nas w zimie osłabił, wymieniając dwóch najlepszych zawodników na kolejnych juniorów pomimo że gra poprzednich młodych piłkarzy była wielopoziomowa katastrofa. To na prawdę duże osiągnięcie spuścić klub z takim budżetem, potencjałem i baza kibicowska. Trzeba było się na prawdę wysilić i popełnić ciąg katastrofalnych decyzji, byle komu by się tego nie udało. Teraz będzie jeszcze ciekawiej, bo odejdą piłkarze którzy jeszcze cokolwiek potrafili a zostanie sam szrot i młodzieżowcy, którzy niczym się nie wyróżniają. Z takim składem wyjść z pierwszej ligi się nie uda, że wspomnę o dwóch Kuvejliciach w srodku pola za kolosalna jak na ich umiejętności kwotę ponad 2mln zł. Niesamowite swoją drogą jak licząc każdy grosz można utopić takie pieniądze na takich kabareciarzy, ale takich niesamowitych spraw w historii tego sezonu jest dużo więcej, na prawdę zarząd wykonał kolosalna pracę żeby drużyna była gorsza od od takich parodystow jak stal Mielec.

21            -3
~~~kuba
Gruszkowski
Dla Gruszkowskiego 0 to za wysoka ocena. Poziom okręgówki, niech tam idzie grać, tak się kończy wystawianie cały sezon w 1 składzie takiego grajka

21            -9
~~~felo-tsw
Hahahaaha
wszyscy nie nadają się nawet na notę 1, poza Citaszwilim. Brawo zarząd, brawo trener, brawo parodyści. Po spadku w 94r, to przynajmniej w drużynie byli nasi, Wiślacy z krwi i kości: Giszka ś.p., Kulawik, Sarnat, bracia Paterowie (Jeden z nich też już ś.p), Matyja, Bogdan Zając, Kaliciak, Marzec (widziałbym go jako następcę wujka) ekipa która w 2 lata wróciła do e-klapy i nawet po przyjściu Telefoniki, stanowiła trzon przez pewien czas. Nawet grając wtedy na zapleczu przez 2 lata, kibic się z nimi utożsamiał, był klimat. Teraz takiego nie ma. Najemny szrot pewnie odejdzie, a grając juniorami nawet w 1lidze będzie problem z utrzymaniem. Znikamy z e-klapy i coś mi się zdaje, że na dłużej niż sezon

29            -2
~~~stint
CHCIAŁEM
Jeszcze dodać że Pan Dawid Błaszczykowski powinien podać się do dymisji. Rozumiem zaufanie brata ect ale czas w końcu postawić na ludzikórzy umieją mówić nie a nie przytakiwać.

24            -2
~~~LBJ
Podsumowanie kopaczy
Po takim sezonie, gdzie nikt nie był nieskazitelny i poza wszelkimi zarzutami pomijając Kubę i Alana którzy nie grali prawie w ogóle "piłkarzy" podzieliłbym na 3 kategorie, gdzie: Kategoria 1 ( krótko pisząc najmniej winni armagedonu) - Gio, Colley Kategoria 2 ( kompletnie beznadziejni, ale albo dali ile mogli, ale mają swoje ograniczenia, albo jeszcze się uczą, dając jakieś nadzieje że coś z nich jeszcze będzie, albo po prostu mało grali - Biegański, Poletanovic, Hanousek, Szota, Szot, Zhukov, Gruszkowski, Ring, Fernandez. Kategoria 3 ( to wy spusciliscie Wisełkę z ligi, wypier....ć z klubu) - Kliment, Skvarka, Fazlagic, Kieszek, Sadlok, Hugi, Młyński, Kuveljic, Starzyński, Cisse, Ondrasek, Frydrych, Savic, Plewka, Manu.

11            -9
~~~Art
Spadamy
46 lat na TS. 2 spadki, ale też 2 awanse. Potrzebni nowi ludzie w klubie (Socios? P. Kwiecień?) ale też nowi, mlodzi pilkarze, z Polski, z Krakowa. Niech powrot trwa nawet lata, ale niech to będą zdrowe zasady i walka na boisku. Wyniki przyjdą, i kibice wrócą gdy zobaczą, że nie są robieni po krakowsku w bajoka

18            -1
~~~Marek krak
1
Wszyscy 1 !!

9            -2
Zbyszek S
mniej niż zero
jak w tytule ,jaka gra taka ocena

9            -2
~~~Dziki
Zagadka
Jak to jest ze najwiekszy "najemnik", ktory przyszedl w marcu tylko na kilka meczow i to do druzyny wyraznie slabszej niz macierzysty klub stara sie najwiecej i zalezy mu najbardziej? Mlody chlopak, nic nie musi udowadniac a pokazuje naszym grajkom jak sie zachowuje profesjonalny pilkarz ktoremu gra sprawia przyjemnosc. Dzieki Gio ze probowales.

37            -1
~~~Mati21
witaj 1 ligo
niestety jak zarząd takie kołki na boisku, spadliśmy w momencie zatrudnienia Guli , kołków z czech i niestety obecnego zarządu. co pół roku nowy skład, w końcu musiało się tak stać, jutro oczekuję dymisji zarządu z prezesem na czele.

13            -4
~~~Bebetto
Citaishvili i przepaść
Żaden klasa mu nie dorównuje i to jest ta róznica w druzynie. Bravo GIo ! Jestem Twoim fanem !

23            -1
~~~TTT
Gracze
Kiedyś był wielki lachen jak na testach pojawił się Rumun student. Teraz takich Rumunów mamy 3/4 skladu.

14            -1
~~~SMOK
Co tu oceniać?
Tej gry, która okazała się spadkiem nie można oceniać z perspektywy jednego meczu czy tez z gry zawodników. Za wszystko odpowiedzialny jest cały klub i to nie tylko i to nie Błaszczykowscy, Brzęczkowie czy inni zasiadający teraz na stanowiskach zarządu bo oni są tak naprawdę lekiem na to, co zdarzało się w Wiśle nie tylko od początku tego sezonu czy poprzedniego, czy nawet 18 roku, kiedy to "Vanna substancji żrących" została do końca wylana do Wisły. Wybaczcie kibice Wisły ale to w naszych szeregach zrodził się ten rak; który powoli wchodził do zarządu a potem zżerał Wisłę od środka. To my, starsi kibice jesteśmy odpowiedzialni za krycie początkowej komórki rakowej, którą dopiero ujawnił dziennikarz Jadczak i pokazał Wszystkim, jak wszystko w tym klubie śmierdzi. Ilu z nas jeszcze wtedy wyśmiewało Jadczaka? Wielu z nas (zwłaszcza krytykanci) nie rozumie, ze nadal jesteśmy na pewnym etapie ratowania Wisły przed upadkiem a nie spadkiem. Kuba, Jażdzyński i Królewski to lekarstwo dla Wisły, które uratuje ten klub przed bankructwem. Niestety żadne lekarstwo nie uleczy od momentu zaaplikowania go. Musi opłynąć trochę czasu a zwłaszcza biorąc pod uwagę czas, w którym Wisła była zżerana a to już nawet od czasów Bogusia Cupiała, który był zastraszany przez kogo? No własnie przez tych, którzy mieli czelność nazywać się kibicami Wisły, do których to własnie my należymy i to własnie my powinniśmy wzmacniać to lekarstwo a nie osłabiać krytykami. Pamiętajcie krytykanci, Wisła to jeden z najlepszych klubów w Polsce czy to w ekstraklasie czy tez w okręgówce. Historii się nie zmieni. Klub, który ma najlepszych kibiców w Polsce i tylko kwestia czasu jest, kiedy Wisła zostanie uleczona i w jaki sposób. Skąd to wiem?? Bo Wisła nigdy nie zginie.

6            0