Niedziela, 15 maja 2022 r.

Michal Frydrych: - Ten spadek nie zrobiliśmy dzisiaj

- Nie wiem co powiedzieć w tym momencie. Dobrze rozpoczęliśmy dziś to spotkanie, prowadziliśmy 1-0, potem 2-0, ale po rzucie rożnym zdobyli bramkę na 2-2 i nasza drużyna poszła w dół. Nie czuliśmy się już tak mocni, ale ten spadek nie zrobiliśmy dzisiaj, bo już we wcześniejszych meczach na własnym stadionie - mówił po spotkaniu z Radomiakiem, który przesądził o naszej degradacji, kapitan Wisły Kraków - Michal Frydrych.

- Gdybym wiedział co powiedzieć, to nie gralibyśmy o utrzymanie. Musimy teraz zrobić wszystko, żeby jak najszybciej być znów w Ekstraklasie. Prawda jest zawsze na boisku i na zawodnikach spoczywa to, aby pokazać swoją jakość, a tej w tym sezonie nam brakowało. Gdybyśmy też wkładali więcej serducha na boisku, to dziś nie stałoby się to, co się stało - powiedział ponadto obrońca.

- To nie jest pytanie do mnie - odparł z kolei Frydrych pytany o to, jak powinien być budowany w przyszłości trzon zespołu takiego jak Wisła. - Jestem tylko zawodnikiem i kapitanem tej drużyny. Czułem dużą presję w tych ostatnich meczach i jest to trudna sytuacja - zakończył podłamany zawodnik.


Źródło: Canal+ Sport

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


16    Komentarze:

~~~Krakus
Presja
Michal . WISŁA to klub w którym była ,jest i będzie zawsze duża presja. Potrzebujemy takich ,którzy sa w stanie to udzwignąć. Akurat do Ciebie nie mam pretensji ,bo widziałem ile serducha zostawiałeś na boisku.

90            -22
~~~Zen
Wisła
Frydrych zawinił przy dwóch golach, cały sezon był tak słaby jak cała drużyna, Kieszek wpuszczał wszystka co leciało w światło bramki przypomnę najwięcej zarabia w drużynie

60            -22
~~~iks
spadek
Frydrych, Gruzin, Biegański - trzymali w miarę poziom. Reszta....

75            -20
~~~E15
Trudna sytuacja k..wa??
Jak ja ci zaraz pokażę trudną sytuację to przejrzysz na oczy. Spuściłeś klub ze 116 letnią historią. Nigdy, powtarzam nigdy wam tego nie zapomnimy. Roztrwoniłeś piękny dorobek naszego Klubu kopaczu. Będzie mi tu k..wa o trudnej sytuacji gadał.

42            -66
~~~Palantino
Porażka jest jedynie szansą na to, aby zacząć jeszcze raz - inteligentniej.
Należy jednak pozbyć się tego szrotu czesko-słowackiego. Ale także ludzi zasiedziałych w klubie, którzy kiedyś świetnie grali a teraz nie umieją sie odnaleźć w innej roli. Czy tam są za,zasługi? Mowa tu o Kmieciku, Głowackim i jego kolesiu Krzosce. Dzięki firmie rodzinnej Błaszczykowskich i Wujowi, za ratunek ,ale tamjest multum ludzi na etatach i się buja. Nie pomogą medaliki od premiera i kasa od prezesa Orlenu. Trzeba jeszcze mieć menedżerów i autentycznych fachowców. Zasłużonym dać miejsca na głównym sektorze i basta. Dziś jak nigdy wcześniej liczy się ambicja, młodość i profesjonalizm.

58            -10
~~~Onomatope jus
Jestem zawodnikiem i kapitanem...
...ty też spadłeś, ale zostań. Jakoś nie mogę powiedzieć ci w....j.

46            -8
sk04
Równanie w dół!
To przykład zawodnika, który z b. dobrego, gdy do Nas przychodził, stał się jak większość drużyny! Z każdym meczem coraz słabszy. Dzisiaj przy pierwszej straconej przez Wisełkę bramce nie trzymał linii spalonego, stąd Angielski zapakował pierwszą bramkę. Przy kolejnej Michal wyskoczył do godnej piłki i ... nie trafił, ale trafił za to ... Angielski! Na pocieszenie dla Niego, nie tylko na Nim się srodze zawiodłem w tej drużynie i w tym sezonie. Pocieszenie to marne!

40            -3
~~~z za oceanu
Przyszłość - jak przyszłość ?
Nasz Broda zrobił awans z Chojniczanka do 1 ligi, ale tam jest druga drużyna, rezerwy! W 3 lidze ! Jest własny stadion baza treningowa, my nawet Białej Gwiazdy nie mamy - bo właścicielem jest Towarzystwo Sportowe., Myślenice wynajmujemy, komputery lizingujemy, biura od miasta ... Posiadamy gigantyczne długi i zarząd który obiecuje. Wszystko obiecuje - inwestora, efekty sportowe, teraz szybki awans. Normalnie wywalili by cały zarząd i sztab - tu obiecują jeszcze większe kompetencje dla rodziny. Szaleńcy.

54            -9
xoxigorxox
do widzeni
zegnamy. dziekujemy. powodzenia gdzie indziej

26            -15
~~~Miniu
Dobrze pan mówi...
Ale my ,jak zwykle ,czekamy na chociażby małe słówko, na gorąco, od naszych kochanych ratowników. Pewnie wygładzają już tzw "oficjalny komunikat" oraz ustalają "wspólne stanowisko". A może by tak nieoficjalnie,poprostu po ludzku ,zareagować na spadek ,który dla wielu z nas jest powodem do rozstroju nerwowego . Śmiało... My jak zwykle czekamy.

27            -3
Jazz
.
Michal, po prostu byliście drużyną miękiszonów. Od pewnego momentu przegrywaliście mecze już w szatni, bo wychodząc na boisko wiedzieliście, że przeciwnik i tak wam strzeli tą jedną bramkę więcej, choćby w 99 minucie.

35            -4
~~~Miszka
Płaca
Jakbyście dostawali kasę za wygrany mecz, to byście za........ li jak małe samochodziki na boisku, modelki, wiecznie pokrzywdzone, szkoda gadać....

34            -1
~~~LBJ
Ten gość to wielka dziura w obronie
Frydrych trzymał poziom, nie macie pretensji do Frydrycha? Odkąd Wieteska wbił go w ziemię w każdym meczu tragiczny, większość bramek z Płockiem i dzisiejszych jego.

30            -4
~~~Kibic z Polski
Frydrych
Frydrych ty parodysto futbolu !Co z tego że w wielu meczach walczyłeś ale tyle razy miałeś strat w meczach ,głupich zachowań w obronie. Wczoraj wpuściłeś dwa gole a jeden gol z autu to poziom b klasy ech szkoda gadać. Trudna sytuacja ? Być może zniszczyliście na amen legendarny klub ! Ty chcesz wrócić za rok ? Jak ? Takim poziomem gry, to będzie kolejny spadek! W I lidze kluby jeszcze bardziej walczą! Nie mamy pilkarzy ,nie mamy zarządu, nie mamy strategii ,tylko mamy wszedzie parodystow I cyrkowców futbolu! Klub z takim potencjałem rozwalić! Jest stadion w topowym mieście,kibice ,nawet pieniadze w klubie były tj czołówka ligi I spasc z ligi.........Teraz Michał dopiero będzie trudno......

12            -4
~~~Solidaruh
Pokazowa ostatnia
Na ostatni mecz niech Kaziu Kmiecik wystawi tylko rezerwy młodzieżowców Polaków Niech pokażą tym pseudokopaczom oldbojów jak się walczy.

2            0
~~~Weteran
IV liga
Zarejestrować Wiśle w czwartek lidze i zacząć budować Wiśle od podstaw bez szrotu zagranicznego. tylko Polakami.

4            -5