Niedziela, 15 maja 2022 r.

Drużyna Aleksandra Buksy spadła z Serie A

Aktualny klub byłego napastnika Wisły Kraków Aleksandra Buksy, a więc Genoa CFC, został zdegradowany z włoskiej Serie A. Stało się tak na jedną kolejkę przed zakończeniem sezonu po porażce 0-3 w spotkaniu z SSC Napoli oraz zwycięstwie 3-1 Interu Mediolan nad Cagliari Calcio.

Wyniki te sprawiają, że Genoa nie ma już szans na to, aby pozostać w Serie A i zajmując na jedną kolejkę przed końcem sezonu przedostatnie miejsce w tabeli zalicza degradację do Serie B.

Dodajmy, że w sezonie 2021/2022 Buksa wystąpił w czterech meczach pierwszej drużyny Genoa CFC. Ostatni raz miało to miejsce w styczniu bieżącego roku. Od lutego były napastnik Wisły leczy kontuzję i jest tym samym poza kadrą swojej drużyny.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Jajo
On też
Czy jest jakiś wiślak czy też ex-wiślak co nie spadnie z końcem tego sezonu?

49            -2
~~~Wnxnjsk
Xnxnnx
Po co dodawać ten temat? Ku pokrzepieniu serca?

49            -4
~~~Kroolik
...
Jakoś mi nie żal Judasza. Poszedł za głosem portfela, więc ma na co zasłużył. Nie cieszę się, bo kolejny polski piłkarz udaje się tam, gdzie ruski okręt, ale specjalnie się nie dziwię. Będzie musiał po raz kolejny przemalować sobie pokój na on barwy.

57            -4
~~~Zen
Wisła
To szkoda tego Buksy

2            -34
~~~Herti
Polak
Macie tu przykład Polaka i to młodego. Bo na takich wielu chce budować nową Wisłę. Naprawdę,lód na głowę zalecam niektórym!

24            -4