Poniedziałek, 16 maja 2022 r.

Mariusz Lewandowski: - Wróciliśmy z dalekiej podróży

- Powiem szczerze, że po tym meczu z Lubinem zespół chciał pokazać się z dobrej strony, choć znów straciliśmy bramkę na 0-1 po pierwszej akcji w naszym polu karnym. W pierwszej połowie zespół funkcjonował w miarę dobrze. Staraliśmy się grać, ale nie było wykończenia, nie było takiej ostrości, dlatego też przed drugą połową zmieniliśmy system na taki, jaki chcielibyśmy widzieć i jak chcielibyśmy widzieć zespół w nowym sezonie - powiedział po meczu Radomiaka z Wisłą szkoleniowiec zespołu z Radomia - Mariusz Lewandowski.

- Ćwiczymy już ten nowy system trochę czasu i zaczęło to wyglądać lepiej, ale znów wychodzimy na drugą połowę i dostaliśmy na 0-2. Nie jest łatwo się podnieść, ale to co mnie cieszy, to fakt, że zespół pokazał nie tylko charakter, ale przed wszystkim nie spuścił głowy. Dalej dążył do tego, żeby wykonać te założenia, które ma przed sobą. Strzeliliśmy kontaktową bramkę i poszliśmy za ciosem. Wisła miała w tym okresie duże problemy z naszą ruchliwością w środku boiska. Przed wszystkim wykorzystaliśmy też wolne przestrzenie w środku, gdzie bardzo mądrze otwierał się Radecki i mogliśmy stwarzać sytuacje i kreować je dla napastników. Wróciliśmy z dalekiej podróży, ale też mocno na to zwycięstwo zapracowaliśmy. Dziękuję zespołowi, że to zwycięstwo zostało w Radomiu - powiedział ponadto Lewandowski.

Aktualny trener Radomiaka swoją pracę w bieżącym sezonie rozpoczynał w Bruk-Becie Termalice Nieciecza i Lewandowski został zapytany o spadek swojego byłego klubu z Ekstraklasy.

- Nikomu nie życzy się spadku, tym bardziej jak było się w klubie. Tak samo dzisiaj Wisła Kraków spadła i to nie jest miłe dla kibiców, dla wszystkich, ale to jest sport i ktoś kiedyś przegrywa - stwierdził trener.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~567
za rok
spadnie Radomiak , mecz z Wisłą pokazał rękę tego pseudotrenera , tylko Wisła nie potrafiła tym swoim szrotem prowadzić gry ponieważ nie miała trenera .

35            -6
~~~mari
sprzedawczyki
daliscie d.. Zaglebiu, wstydź się, za rok spadacie bankowo razem z innymi sprzedawczykami Płockiem

42            -10
~~~Obserwato r
A gdzie jest Kazimierz Kmiecik??
Może ten "legendarny" trener napastników okupujący to stanowisko przez cały sezon powinien się wypowiedzieć dlaczego napastnicy nie istnieją w Wiśle? KMIECIK OUT!!

32            -16
~~~antyklery k
Dokładnie tak
Za rok Radom i Mielec głównymi kandydatami do spadku. I może któryś z beniaminków, ale najbardziej życzyłbym tego Płockowi. Choć to już nie nasze zmartwienie. Mamy teraz inne na głowie

31            -9
~~~kop w jaja
oddychaj głęboko
ostatni mecz jaki obejrzę to ten z wartą, potem przerwa na rok może dłużej bo nie oglądam drugiej ligi

13            -21