Sobota, 21 maja 2022 r.

Skład Wisły w meczu z Wartą

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 34. kolejki ligowej w sezonie 2021/2022, w którym zmierzą się z Wartą Poznań.

Wisła Kraków mecz z Wartą Poznań rozpocznie w składzie:

Mikołaj Biegański, Dawid Szot, Michal Frydrych, Maciej Sadlok, Sebastian Ring - Giorgi Citaiszwili, Marko Poletanović, Gieorgij Żukow, Stefan Savić, Mateusz Młyński - Zdeněk Ondrášek.

Oto nasza ławka rezerwowych: Paweł Kieszek, Dor Hugi, Matěj Hanousek, Serafin Szota, Konrad Gruszkowski, Nikola Kuveljić, Enis Fazlagić, Elvis Manu i Patryk Plewka.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Alfer_77
Skład
Myślałem ze skład będzie bez piłkarzy, którzy z nami nie zostają. Zresztą w sumie co ja pisze - jakie to ma znaczenie przecież zarząd i trener wie co robi. Już raz w tej rundzie wygrali wiec trzeba im zaufać.

33            -5
~~~Nick
Temat
Właśnie dobrze, że wyjściowy skład (+ zmiany), to piłkarze, którzy zhańbili nasz klub poprzez swoją grę, co doprowadziło do spadku. Niech usłyszą i zobaczą co mają im do przekazania kibice.

6            -12
~~~Art
Sklad
Jakbym dostal w pysk. Zamiast ustawić sklad z mlodych , Polaków, w tym juniorów, jako nagrodę za CLJ i na początek seniorsliego CV.... dalej złom. Dzisiaj koszulkę z Biała Gwiazda godni są ubrać tylko Frydrych, Gov, Savic i może Zdenek. Reszta won od kasy. A tak mają nagrodę. Zostaje tylko do 19.06 minuty i szybko mnie nie zobaczą. A jestem na R22 od 1976

16            -8
~~~Eco
Wiara
Nie pozostało nam nic innego jak tylko szybko wrócimy na salony. Życie zweryfikuje kiedy to nastąpi. Ja wieżę że za rok. Co do włodarzy. Boli mnie że zafundowali nam spadek. Nie zamierzam się wyżywać na nikim, próbuje jakoś z tym żyć. Wszyscy mamy wspólny cel , awansować w przyszłym roku do ekstraklasy.

11            -4