Sobota, 21 maja 2022 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Wartą

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 34. kolejki ligowej spotkaniu z Wartą Poznań.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Alibaba
Hmm
Tutaj nie ma co oceniać, tylko lać po łbach..

37            -3
~~~Niezbedny
TWARZE SPADKU:
Dawid Błaszczykowski, Maciej Bałaziński, Arkadiusz Głowacki, Kazimierz Kmiecik - WON!

46            -11
~~~hm
Brzęczek
Najgorszy trener w historii Wisły?

55            -7
~~~Misioł
Boję się o pierwszą ligę
Ludzie postulują wywalenie obcokrajowców i oparcie składu na Polakach, a ja uważam że to będzie katastrofa. Wystarczy spojrzeć jak dziś grali Szot, Sadlok i Młyński. Sadlok dziś próbował podarować przeciwnikowi kolejne 3pkt, a przecież jest jednym z głównych autorów naszego spadku z -9pkt na koncie. Z kolei Młyński jest najgorszym skrzydłowym jakiego w klubie pamiętam, czyli od jakiś 20 lat...dziś miał 2 udane zagrania, to i tak sukces bo miał w tym sezonie mecze z samymi stratami, bez jednego udanego kontaktu.jeśli nie utrzymamy w drużynie chociaż Savicia, Poletanovicia czy Fernandeza to kolejny sezon może być dla nas okrutny.

30            -6
~~~~ja
ZOSTAW RODAKÓW
Postaw na młodych Polaków. Daniel Brud, Daniel Brud. Klub mem hahaha. Dno.

10            -1
~~~hm
~~~Misioł
Może jakimś cudem sprowadzą lepszych polaków zamiast tych współautorów spadku? Przegięcie, aby tylko 3-4 polaków było w każdym meczu w podstawowym składzie tak jak to miało miejsce za Brzęczka. Z Młyńskim prawda, ale dziś chyba jeszcze trochę gorszy był Szot? Jego zagrania to jakby piłka się od drewna odbijała - zdarzenie całkowicie losowe. Bez stworzenia kręgosłupa na lata, do którego dobierać się będzie innych piłkarzy nie ma mowy o drużynie, która będzie o coś walczyła.

8            -3
~~~Rico
Oceniam siebie
Jestem Baran, [...], błazen. Wtopiłem tyle kasy na karnety, socios. Nie mogę tego przeżałowac na dodatek k...wa jeszcze canal+

9            -6
~~~Wqrwiony
~~~Rico
Kolego,na pocieszenie dodam,ze ja rowniez zaliczam sie do tej samej grupy "nawiedzonych" co Ty

3            -4
~~~mad_orc
Wszyscy wy...dalać!!
j.w. to moja ocena.

2            -2
~~~Zen
Wisla
Okazje były i w tym meczu i w reszcie tylko skuteczności nie było, gdy by był napastnik co chociaż co czwartą okazje wykorzysta Wisła by nie spadła, Ondraszek jest najgorszym napastnikiem ligi i dużo dał od siebie żeby spaść, on nawet na 4 ligę jest za słaby

1            -3
~~~SMOK
Niezbedny
Twarze spadku to my, kibice. Spadek zaczął się już za Bogusia Cupiała kiedy to kibole zaczęli go zastraszać. Wiecie dobrze, jak zakończyła się sprzedaż Wisły i komu. Potem Łysy próbował wszystko ujawnić lecz i jemu żyć nie dawali. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze to my, kibice chcieliśmy wierzyć propagandzie sharksow i kryliśmy ich. Dzisiaj zwalamy winę na kogo się da a najlepiej na Brzeczka i właścicieli. Oni uratowali Wisłę przed upadłością jednak fala zła pociągnęła klub do 1 Ligii.

4            -11