Sobota, 21 maja 2022 r.

Jerzy Brzęczek: - Część zawodników musi z tego klubu odejść

- Podsumowanie tego spotkania, to jak gdyby sam jego przebieg. Patrząc na pierwsze 25 minut, to powinniśmy po nich prowadzić co najmniej 3-0, ale nie potrafiliśmy sytuacji, które stworzyliśmy, wykorzystać. Przeciwnik oddał jeden strzał i wygrywa to spotkanie. To pokazuje, że choć wykonaliśmy niesamowitą pracę z tą drużyną, to okazuje się, że na końcu zabrakło nam jednak jakości - powiedział po ostatnim meczu sezonu trener Jerzy Brzęczek.

- Dziękuję kibicom, bo powiem szczerze, że w takiej sytuacji jak ten dzisiejszy mecz i to co się wydarzyło, bo spadek Wisły Kraków jest niesamowitą rzeczą, to widać, że największą wartością tego klubu są jego kibice. Myślę, że to trzeba docenić i ja na pewno to bardzo doceniam. Trudny okres i czas dla mnie osobiście, jak i dla całej Wisły, ale są takie sytuacje, że w życiu trzeba czasami upaść, żeby się podnieść i my na pewno będziemy o to walczyć - dodał Brzęczek.

Opiekun zespołu został zapytany o wynik osiągnięty przez niego z Wisłą, bo od kiedy został jej trenerem... wygrał zaledwie jeden mecz.

- Jasna kwestia. Statystyki są straszne i brutalne. Wygrałem jedno spotkanie i zdaję sobie z tego sprawę, ale w pewnych momentach jako trener możesz przygotować taktykę, możesz wszystko przećwiczyć, ale w tym ostatecznym rozrachunku, ostatecznej sytuacji i decyzji, to zawodnik musi trafić w bramkę. To jest dla mnie osobiście największe rozczarowanie, bo nie zarzucam ani dziś, ani po żadnych z tych spotkań, które zagraliśmy w lidze, czy pucharze braku zaangażowania. Czy to w treningu, czy w meczach, ale jest tutaj coś jeszcze, a mianowicie różnica umiejętności, jeśli chodzi o sytuacje stresowe i moment, gdy zakładasz koszulkę z "Białą Gwiazdą" i wychodzisz grać w barwach tego klubu. To jest pewna różnica. W kilku momentach to zadecydowało. Już mówiłem, że z mojej perspektywy były dwa kluczowe momenty tej wiosny. Pierwszy to był mecz z Lechem Poznań, który powinniśmy wygrać. Nieuznana bramka, później stracony gol w 97. minucie, a dodałoby to zawodnikom większej pewności siebie, niestety tak się nie stało. Ta bramka z jednej strony to były dwa punkty mniej, jak również z punktu widzenia psychologicznego był to bardzo duży cios. Druga kwestia to mecz z Wisłą Płock. Porażka z jednej strony, ale też to wszystko co działo się wokół tego spotkania. W czasie, jak również po. I oczywiście takim gwoździem po części do trumny była sytuacja, gdy Luis Fernández został ukarany czterema spotkaniami, a to jest najlepszy piłkarz tej drużyny, mający najwięcej jakości, potrafiący strzelać bramki. Ale tak jest w piłce nożnej i to jest bardzo duża nauczka dla nas jako klubu patrząc z perspektywy doboru zawodników i pod względem z jednej strony jakości, ale i osobowości. Jeszcze raz nie zarzucam tym zawodnikom chęci, ale jest jeszcze ta druga strona medalu, czyli wielkość tego klubu i coś dodatkowego, co zawodnik grający w tych barwach powinien mieć - przyznał trener.

Kolejne z pytań dotyczyło urazów naszych zawodników w trakcie meczu z Wartą.

- Jeśli chodzi o Zdenka, to pierwsza diagnoza to prawdopodobnie uszkodzenie więzadeł w kolanie. Jest to bardzo przykre patrząc na zaangażowanie Zdenka. Można wiele rzeczy Zdenkowi zarzucić, ale na pewno nie braku zaangażowania i przykro mi bardzo, że w tym ostatnim meczu prawdopodobnie doznał bardzo poważnej kontuzji. Jeśli chodzi o Maćka Sadloka to jest to prawdopodobnie podkręcenie stawu skokowego. Czy nastąpiło jakieś uszkodzenie, zerwania, na tę chwilę nie mam takiej informacji. Jest duże opuchnięcie tego stawu skokowego, więc na pewno coś się wydarzyło - mówił szkoleniowiec.

Na zakończenie Brzęczka zapytano, czy zdecyduje się na pozostanie w Wiśle na kolejny sezon oraz czy będzie chciał mieć większy udział w decyzje transferowe, choć wiadomo, że po spadku budżet klubu będzie znacznie mniej zasobny, niż to było w Ekstraklasie.

- Tak jak powiedziałem - jestem do dyspozycji, bo to dla mnie duże wyzwanie, jeśli chodzi o dalszą pracę w Wiśle Kraków. Zdaję sobie sprawę, że bez względu na to kto będzie tutaj trenerem, to będzie to bardzo trudny czas, ale jestem do dyspozycji. Decyzję musi podjąć zarząd i właściciele. Jeżeli chodzi o transfery to są momenty bardzo złożone. Część zawodników ma ważne kontrakty, więc będą prowadzone z nimi rozmowy, negocjacje. Z mojego punktu widzenia część zawodników musi z tego klubu odejść, ale nie będzie to proste. Jeśli chodzi o politykę transferową to muszą nastąpić zmiany. Nie wyobrażam sobie, żeby to funkcjonowało tak jak dzisiaj, bo fakty są takie, że będę firmował ten spadek. Ale też w poprzednich sezonach o utrzymaniu decydowała w szczególności obecność Kuby, Wasyla, Brożka w tej szatni. To jest moment przeanalizowania merytorycznego. Z mojego punktu widzenia nie ukrywam, że przygotowałem już pewne transfery jeśli chodzi o Ekstraklasę. Niestety nie jest nam dane ich przeprowadzić, a byliby to zawodnicy, którzy daliby dużo jakości drużynie. Nie ukrywam, że bez względu na to czy będę dalej pracował, czy nie, prowadzę rozmowy z wieloma zawodnikami, którzy powinni ewentualne zasilić ten klub, choć nie jest to na dziś łatwe. Dużo będzie w najbliższych dniach rozmów trudnych, ale i podejmowania decyzji. Co do reszty rzeczy, to decyzje muszą podjąć władze klubu oraz właściciele - zakończył Brzęczek.


 KK, Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


50    Komentarze:

~~~Ona
Ty też wypad
pseudotrenerze

104            -105
~~~Nick
Yyy
"Część" to spore nadużycie. Bo powinno odejść dużo więcej. A Ty, Jurek, jak myślisz, powinieneś odejść?

119            -40
~~~Tak
Heh
Tak, my non stop powinniśmy prowadzić dwiema, trzema bramkami, wygrywać, strzelać gole.. już się tego nasłuchałem wielokrotnie. Problem w tym, że wygraliśmy 1 (!) w rundzie, a pański bilans to 1 wygrana w 14 meczach.

122            -26
~~~Diogenes2 2
Fernandez najlepszym zawodnikiem Wisly
Przyznam, ze Brzeczek mnie tyle rozbawil co zszokowal. Gosc gral 15-20min w meczu i potem znikal. Jak junior. Nie wiem czy dalej chce sluchac bredni tego trenera. Cita, Savic, Manu - owszem, ale ten hiszpanski turysta?:)))

38            -70
tasin81
Won
Razem z tobą nieudaczniku.

75            -56
~~~Daniel190 6
Trener
I pan razem z tą częścią! 1 wygrana na 14 spotkań! Już pan powinien być w drodze do Truskolasów!

85            -35
~~~Młody
TSW
Jurek sam odejdź! Weź ze sobą Kubę i Dawida!

79            -81
~~~tabaluga
ehh
Jakoś to wszystko źle widzę. Tu nie ma chyba problemu w samych transferach a otoczce w klubie. Pamiętacie Żukowa jak przychodził z Kazachstanu? "Generał", rozegrał 10 spotkań na najwyższym poziomie i zgasł, nie gra już 1,5 roku w piłkę a kopie się po czole. Basha, transferowy majstersztyk, człowiek nienarzekający na kontuzje a finalnie nie grający prawie rok w piłkę, zaczynał jako profesor środka pola. Rafał Janicki, ekstraklasowy obieżyświat, nie licząc Podbeskidzia (ale to się chyba musiał odbudować po Wiśle, a i tak strzelił kilka goli) zawsze czołowa ósemka ekstraklasy, chyba nawet dziś strzelił gola. Jean Carlos, może nie jest jakiś przebojowy, ale i nam bramkę strzelił, trochę pograł w 3 drużynie ligi. Abramowicz (też strzelił nam gola), przebojowy, dobrze dogrywający, spuszczony po pół roku, wiadomo gdzie jest teraz Radomiak. I tak można wymieniać. Uryga raczej na poziom ekstraklasy już nie wskoczy o ile nie będzie drugim Dawidowiczem z kontraktem do 2026r. Patrzcie jak był Stolarczyk czy Kiko jaka tam była atmosfera, jak Ci ludzie walczyli o każdy centymetr boiska a u nas przestali. Przyjdzie kolejny zaciąg i koniec. Poletanović, przyszedł z Rakowa, kilka meczów wybitnych i nagły zjazd. Tego po prostu nie rozumiem.

143            -9
~~~Stachu
Brakło wszystkiego
Tak wygląda sytuacja klubu pogrążonego w chaosie beż strategii sportowej i wizji drużyny. Najlepsze jest to że na spadek zanosiło się od lat a zarząd i tak wygląda na zaskoczonego tą sytuacją.

87            -5
~~~Dpas
Słowa, słowa, słowa
Trenerze, transfery to trzeba było robić zimą. Każdy widział, że nie damy rady tym składem, szczególnie bez napastnika. Czekaliście nie wiem na co. Przełamanie Klimenta? 12 goli Ondraszka? 20 asyst Skvarki czy Fazlagica? Odrobinę profesjonalizmu...

97            -9
~~~Hm
Hmm
Czytam te konferencje Brzęczka od dłuższego czasu i wiecznie przewija się jedno słowo - "zaangażowanie". Ten zaangażowany, tamten zaangażowany, wszyscy zaangażowani. Problem w tym, że przez samo zaangażowanie meczów nie wygramy. A przyczyna tego jest banalna, bo Brzęczek sam o tym powtarza czyli - brak jakości sportowej.

77            -5
~~~Krzysiekk k
Odejścia
Przede wszystkim musi odejsc miernota trenerska..

74            -33
~~~Brytan
Wstyd
Takim systemem i tymi grajkami to my 1 ligi nie utrzymamy Wisła jest stworzona 4-4-2

63            -10
~~~Klamson
Żenujące umiejętności ,,trenera
Pierwszy który musi odejść,to jesteś ty,panie Brzęczek!Najgorszy trener w histori Wisły.który w nagrodę dostanie prowadzenie drużyny w I lidze.NIEWIARYGODNE!NIE dla Brzęczka w Wiśle!

82            -33
~~~Maxel
Jurek obudź się wreszcie.... kur......
Ilość zdobytych pkt w tej rundzie przez Ciebie to śmiech na sali. Piłkarze mają odejść? A Ty co?! Razem z piłkarzami i działaczami jesteś pierwszy w kolejce do odejścia!! Pakuj walizki i zabierz, ze sobą Sadloka, Manu, Skvarke, Klimenta, Fazlagicia ( tylko jego opchnij gdzieś po drodze bo w końcu zapłaciliśmy za niego pół bańki euro, pół bańki euro. Czyj to był wynalazek?!?!?! Kto zezwolił na ten transfer?!?!) Młyńskiego, Zukhova, Kuveljicia, Hugiego, Gruszkowskiego, Szote, Plewke. Wielkie gwiazdy. Jego mać.

69            -24
~~~SMOK WAWELSKI
Brzęczek out
Pierwszy do wylotu jesteś ty , NIEUDACZNIKU!

76            -28
~~~dsa
Pewna rodzina też powinna odejść.
Z całym szacunkiem

72            -31
~~~567
pierwsze to musi być zmieniony trener
Nowy trener musi dobrać skład na 1 ligę , tyle na temat - i aż tyle po dzisiejszej błazenadzie , ale kto odda kasę za Falagića , powinien Gula .

74            -14
~~~bambus
heh
czesc trenerow i zarzadu tez

47            -18
~~~Jurekout
Jurek Ty jesteś pierwszy do odejścia
Potem działacze i piłkarze. Niech mi ktoś wytłumaczy. Warta, Lęczna, Nieciecza, Radomiak, Śląsk, Płock czy Jagielonia. Są to drużyny, których kadry niczym się nie wyróżniają i nie są monciejsze od naszych. Więc o co tutaj chodzi?! Nasi nie mają ambicji czy co.

76            -15
~~~Obserwato r
Zgoda, zawodnicy muszą odejść, ale kto ma ich wyrzucić?
Te same osoby które witały ich z otwartymi ramionami i zapowiadały walkę o europejskie puchary w ciągu 3 lat? Bądźmy poważni. Dyrektor skautingu Arkadiusz Głowacki się doszczętnie skompromitował. A Prezes Dawid Błaszczykowski był jego zwierzchnikiem. Jak to możliwe że oboje są jeszcze w klubie? Po takiej KOMPROMITACJI!?!?!?

47            -11
~~~TTT
Oglądanie
Za oglądanie tej padliny powinni płacić nam szkodliwe.

62            -8
~~~Dziki
?
Zastanawiam sie dlaczego Brzeczek nie podal sie do dymisji. Nie wykonal zadania, spadl z ligi i jest trenerem z najgorszym bilansem punktowym w tym wieku. Nawet nieudacznik Hybala lepiej punktowal. Gość nie ma chyba honoru i nie bierze odpowiedzialnosci za to co sie stalo. Zarzad zawsze moze nie przyjac dymisji ale przyzwoitosc nakazuje chociaz sprobowac...

68            -12
~~~Herti
!!
Wodzu prowadź zatem i wypad z nimi z naszego klubu ! I pomyśleć że paru półgłówków na forum uważa że ten pan który bije rekordy w meczach bez zwycięstwa powinien zostać i budować drużynę w 1 lidze.

60            -16
~~~Kibic z Polski
Brzeczek
Panie treneiro Brzeczek ....litości! Odejdź człowieku! Zachowaj odrabine powagi i honoru ! Wisła Kraków spada do I ligi I i pierwszy kto powinien podać się do dymisji to trener ! Zarzad ewentualnie może przyjac dymisję lub nie ale w Wisle panuje rodzina......klub działa na zasadach rodzinnych.... Pan dalej nadaje swoje pierdy........na konferencjach które przyprawiają o mdłości. Pół ligi ma mniejszy budżet, mniejsze możliwości ,a to my spadamy.......Trenerze odejdź! Nie pozdrawiam.

56            -18
~~~hm
niestety
Patologiczny rodzinny układ. Towarzystwo wzajemnej adoracji a do tego niespotykane, aby grający zawodnik był właścicielem klubu. Trener - szef zawodnika jest jednocześnie przełożonym zawodnika. Dość tej farsy! Jeszcze dokooptowali Brożka!! Brak słów! Weźcie sobie jeszcze 10 byłych piłkarzy klubu, kumpli, którzy nie mają żadnego pojęcia o nowych rolach ani żadnego doświadczenia. Jedyny Kuźba wyglądało, że robi dobrą robotę to poleciał. Jestem tak rozbity psychicznie, że trudno to opisać słowami. Masakra do czego doprowadzili.

73            -13
~~~Robson1
Konieć
Swoją szansę miałeś. Nie pokazałeś nic. Tyle w temacie. Czas to wreszcie zakończyć.

45            -9
~~~Onomatope jus
Nie dla Wuja
Jak pokazał dzisiejszy, ekhym, doping - my Kibice się szanujemy! Proszę zatem uszanować nas! Brzęczek, typie: katowałeś mnie Młyńskim ponad godzinę a co dla nie ważniejsze: nie dałeś podziękować Gio! Gwarantuję Ci - cały stadion pożegnałby brawami prawdziwego sportowca, ale nie. Niech gra do końca z parodystami. Przykro mi, myślę że powinniśmy podziękować Gruzinowi tak, by nas zapamiętał. Niestety, pewien pozbawiony klasy koleś sprawił, że musimy to zrobić tylko w Internecie.

50            -6
~~~Afer_77
Masakra
Mam nadzieje ze rano wstanę i był to tylko sen. To co dzieje się po spadku przerasta już moją wyobraźnię. Rodzinny biznes i ta dziadowska polityka naszego klubu zdaje się będzie jeszcze trwać bardzo długo. Ciekawe na której lidze się zatrzymamy. Kuba z pomocą rodziny sam zburzył sobie pomnik na który tyle lat pracował - niewyobrażalne i bardzo przykre. Dodam jeszcze, że to zapewne ja jestem hejterem i nie znam się na piłce, nie bywam w gabinetach i na treningach i nie widzę tego świetnego zaangażowania tych wszystkich ludzi włącznie z piłkarzami. Jeśli nie zmienią się szybko wiatry to ciężkie czasy dla nas kibiców się dopiero zaczynają bo upokorzenia z Legią Lechem czy Rakowem jakoś można przełknąć natomiast co weekendowych porażek w pierwszej lidze wielu kibiców już nie zniesie ze mną na czele. Pomyśleć ze koszulka KUBY za która dałem 500 zeta z autografem wisi u mnie w domu i codziennie kolo niej przechodzę. Wisieć będzie bo to koszulka WISŁY KRAKOW z Białą Gwiazdą ale nigdy nie sądziłem, że nazwisko na niej sprawi mi kiedyś tyle żalu i przykrości.

44            -12
~~~Wiślak z NH
To nie tylko wina Wuja...
To nie tylko wina Wuja. Popatrzcie co się dzieje w Wiśle od dłuższego czasu. Przychodzi dany zawodnik, na początku gra w miarę i nagle, po paru tygodniach "treningu" w Wiśle, taki gość zalicza spektakularny zjazd formy... Ja się pytam, jak to jest możliwe? Dlaczego, rzekomo nie nadający się do gry u nas zawodnicy, idą do innych klubów i są tam kluczowymi zawodnikami? Jak to jest że nasi "napastnicy" nie potrafią trafić w bramkę przeciwnika z 5 metra? Najwyższy już czas odesłać Kazia Kmiecika na trybuny (tak jak siedziała tam jego sp. mama) bo jego metody szkoleniowe to lata 70 XX wieku. Trenerem zrobić Sobola - bo ten facet ma wislackie DNA we krwi (tylko dać mu budować ten zespół według jego uznania). Postawić na naszą młodzież wsparta paroma doświadczonymi zawodnikami. A reszta - OUT!!

32            -23
~~~KrakusTSW
Starość.....
Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy. POWRÓCI NASZA WISEŁKA W SZEREGI EKSTRAKLASY.

11            -41
~~~Brytan
Żałosne
A jak gdyby...a jak gdyby,a jak gdyby....

35            -5
Anty Królewski
Brzeczek a nepotyzm
Każdy inny trener przy takim bilansie (przypominam - 1 wygrana, 7 remisów i 5 porażek [6, licząc Puchar Polski]) zostałby zwolniony z Wisły, i to z hukiem. Ale z racji, że Brzęczek jest wujkiem Kuby, to zostanie na stanowisku, co było do przewidzenia. Pokazuje to tylko jaki nepotyzm panuje w Wiśle. Żeby była jasność, nie uważam Brzeczka za głównego winowajcę spadku, zawsze podkreślałem, że problem jest znacznie głębszy, a więc w kiepskich, przepłaconych kopaczach, jak i nieudolnych władzach klubu, które w mojej ocenie ponoszą główną odpowiedzialność za ten spadek.

38            -8
~~~Krystyna
1 ligowe derby
Boje się ogromnie że z tym panem i wsparciem jego rodziny to Derby to my będziemy grać ale z Wieczystą jak dobrze pójdzie za 3 lata a jak pójdzie tak jak idzie to to za dwa ...no chyba że się miniemy ale to by oznaczało bankructwo i totalny upadek naszej Wisły

43            -8
~~~Wqrwiony
odejscia.....
" Część zawodników musi z tego klubu odejść" wraz z nieudacznikiem trenerem.Prywatnie wujem Blaszczykowskich.Wszyscy trzej prezentuja ,jak widac po wynikach Wiselki ten sam poziom IQ

49            -13
~~~Franek
Dokładnie
Z tym trenerem awansu nie będzie. Wyniki mówią wszystko

47            -6
~~~NormanTS
Jak to rozumieć?
panie Brzęczku,przypomin ami sie skecz ze slynnego kaberetu dudek ;pn gdzie jest pan który nie jest juz dyrektorem,jak nie jesteś pan jeszcze oficjalnie trenerem to =czemu samozwańczo podejmujesz próbe selekcji który do zwolnienia/czytaj wyrzucenia z klubu?/sam pan jesteś przeznaczony do wy dolenia,,ale chyba siostrzeniec będzie łagodniejszy poniewasz dzis wykrzyczał'za y ebałem. pAARODYŚCI JESTESCIE WSZYSCY NA KUPE Z CAŁYM ZARZĄDEM,,, ale jedno jest pewne ;nikt tak nie dał ciała i tak kompomitacyjnie nei opuscił ligi,, a TWOJA ROLA ? nie pamiętasz pan ze skłdałes pan obietnice ,,co panu przesz kadzało ze by choc z trzy mecze wygrac,,więcej nie trzeba było ty przegrywie y ba ny,,, mam dosc cxie bie ni twego słodkiego pie r dzenia,,, i jak slysze czu-[y czytam tutaj tych przygłupów ze pan brzeczek nie ejst winny,,to mie szlag trafia,,,w czy pan jestes lepszy od skowronka ,,czy Guli ,,? aoni juz dawno wylecieli za swą pracę ,, a pan ? chocby ze statystyk wynika że biją pana na łeb ,, a pan tutaj się tak szumnie wypowiada,,nie chce takiego trenejro ogladac,a, więc żegnaj , bez dowidzenia,

23            -5
~~~mad_orc
Ty również.
Tyle w temacie. Wynocha!!

21            -4
~~~Zen
Wisla
Ondraszek najgorszy napastnik ligi to przez jego nie skuteczność Wisła spadła, musi odejść bo ciężko będzie się utrzymać w pierwszej lidze,w meczu z Wartą najgorszy zawodnik na boisku

23            -7
~~~Twuj nik
...
Wypad z tym Brzęczkiem... Boże jak on [...]...

20            -6
~~~Z Pomorza
Wuja
I Dawidek pierwsi do wypadu. Bajki to wnukom opowiadaj.

19            -5
~~~Szogun
Fornalik
Tak dla kontrastu napiszę, że Piast Fornalika nie zwolnił po pierwszym sezonie, w którym ten ledwo się utrzymał, bo musiałby mu płacić kupę kasy ze względu na zapis w kontrakcie. W następnym sezonie Waldek dostał misje na szóste miejsce. Miał to jednak gdzieś i zdobył mistrza. Dajmy choć jedno okienko trenerowi Jurkowi Brzęczkowi.

10            -15
sk04
W obronie Brzęczka
To nie jest trener z mojej bajki. Zadanie utrzymania Wisełki w Ekstraklasie najwyraźniej go przerosło. Pozbył się Forbesa, by zostawić Klimenta. Brrr. Zapisał się w statystykach Wisełki w Ekstraklasie jako jej najgorszy trener i co gorsza dla niego upłynie b. dużo czasu zanim ktoś go przebije, w co osobiście bardzo wątpię. Zatem jako trener zdecydowanie nie, ale już jako dyrektor sportowy? Możemy się zrzymać na Kubę, ale z dwóch panów, Jerzego i Dawida, którzy mieliby pozostać w Naszym Klubie, wolę zdecydowanie pierwszego! Oczywiście w roli dyrektora sportowego! Ma kontakty, wiedzę oraz ... nie zostawi Kuby samego w tym bałaganie! Może to jest ten czas, w którym Kuba powinien zostać ... Prezesem Wisełki! Nie wierzę w trzęsienie ziemi w Naszym Klubie i w tsunami, które wymiecie prawie wszystkich ze stołków w Wisełce. Niestety, ale może być tak, że wielu z obecnych architektów spadku Wisełki pozostanie w Klubie. Jeżeli mieliby pozostać to w zupełnie innych rolach i z innymi kompetencjami bez wpływu na szeroko pojęty dział sportowy!

4            -14
~~~Jare
Brzęczek
Panie trenerze z tego co miwisz wynika jasno że zawodnicy byli zangażowani na treningach z czego wynika jasno nie potrafiłeś ich odpowiednio wstawić i zmotywować motywacja to trener .Prześledz swoje dokonania tranerskie i pokaż dobre mecze ?? Ile ich było nawet w reprezentacji zwolnili cię zawodnicy Cyli nie masz posłuchu w szatni a bez tego meczu wygrać nie idzie .

17            -2
~~~Maras
motywowac powinien umieć trener
a nie Kuba, Wasyl czy Brożek. Skoro trener tego nie umie to do widzenia ! Skoro trener wygrywa jeden mecz na 14 i spuszcza klub z ligi , to dla wszystkich jest oczywiste jakie trener ma kwalifikacje ! W tym przypadku trener to rodzinka ..... bo inny poleciałby z hukiem za takie wyniki......

19            -4
~~~Kibic20
Trener Brzeczek
Panie trenerze, część kibiców wierzy w Pana, ja też do nich należę. Mam nadzieję, że Pan wyciągnie wnioski, odeślę z klubu zawodników, którzy nie pasują, a powalczy o tych, co dadzą trochę jakości, bo przecież nie możemy wszystkich wymienić! Wierzymy w Pana, niech Pan nas nie zawiedzie! Życzę i trzymam kciuki, żeby to się udało.

9            -17
~~~Tom
Jak to się mówiło
Dobry trener tylko wyników nie ma...?

19            -2
~~~pierro1
spadek
Kurcze drodzy forumowicze ciężkie czasy nastały ale już były ciężkie. Rozumiem rozgoryczenie spadkiem ale jednak od kilku lat o nic nie graliśmy myśląc że jakoś to będzie niestety nie da się zbudować drużyny co 6 miesięcy zmieniając 15 zawodników, i oczywiście że trener ma wręcz tragiczne cyferki ale czy to do końca spada właśnie na niego chyba jednak nie jeśli nie on to kto ?? znowu przyjdzie ktoś i za 6 miesięcy będziemy go zwalniać. Czasami trzeba zrobić krok wstecz aby potem zrobić 2 do przodu sytuacja w jakiej się znajdujemy to już taki plaster na maxa więc teraz na tych błędach można się uczyć myślę ale to jest moje zdanie i mam do tego praw aby pozostawić Trenera Jurka na stanowisku w raz ze sztabem dać im skompletować drużynę oraz pracować Hejt aktualnie nie pomaga a i karuzela trenerska jak i zawodnicza się u nas kręci już kilka lat więc to trzeba w tym momencie zmienić nie jest normalne że w pierwszej 11 najdłużej grającym zawodnikiem jest Frydrych który jest u nas raptem 2 lata. Dajcie pracować bo ja mam już dość tych ciągłych zmian. Pozdro dla normalnych

8            -12
~~~MaRED
Bajkopisarz
Koncz juz i wstydu oszczedz. Miales misje utrzymania Wisly w ekstraklasie, wiedziales jakiego trudnego zadania sue podejmowales. Zawiodles, wiec zegnam doweidzenia. Mozna by bylo myslec o dalszej wspolpracy jezeli bylo by widac jakis progres, ale nawet tego w druzynie nie ma. Dawidek i wuja OUT ! Jezeli mamy byc profesionalnym klubem to pracua w Wisle tylko za wyniki a nie za zaslugi lub nazwisko.

16            -6
~~~NormanTS
chłodnym okiem
Wydaje sie że to nigdy się nie zdarzyło a jednak wczoraj...no własnie,,spadliśmy z hukiem i to jeszcze z 17 miejsca,,Już nie będę sie pastwił nad przegrywami co nawet ostatni mecz ze slabiutka Warta przegrali wobec przeszlo 15 tys zgromadzonych kibiców..Tutaj rozstrzygaja się kwestie w temacie oceny terenejro i oczywiście wyrazeniu negatywnej opini z jego pracy w Wiselce ,Mozna jedynie dodac że p. bRZĘCZEK nie jest w pelni Wislakiem -nie grał tutaj ani nie miał jakich powiązań wykonuj ac jakieś zadania dla Klubu,Feralny luty w którym to zostal trenerem i jego czteromiesiączna praca a koniec tej pracy/podjął się utrzymac Wisłe/wszyscy znają, Oficjalnie zlecenie ważne do 1 lipca,Moim zdaniem nalezy zablokowoć poprzez protesty jakąkolwiek próbę przedłużenia jego pracy jako trenera w Wiselce,,Skutki zawarcia nowego kontraktu mogą byc dla Wisły tragiczne ,lepeij nie ryzykowac najmniejszym a le bardzo istotnym problemem jest zatrudnienie nowego trenera ale równiez jego koncepcji tzn naboru nowych grajkow do kadry meczowej i oczywiści poprzez autonomie dać mu bez żadnych nacisków swobodne warunki pracy, azeby to zrealizowac trzeba mieć pelne zaufanie do przyszłego trenera,Czyli moze być to tylko jakiś Wislak ktory w sercu ma nasz klub i identyfikuje sie/ nie werbalnie poprzez bajere na konfach/tylko poprzez wyniki istyl który ma sie podobac jak to zawsze w wisełce bywało,Słowem żeby te dopisane wersety z hymnu;bnawet jęsli przegrywasz -to musi krótko trwać-bo mistrza ten zdobywa ,ktory potrafi grać ,moze sie zagalaopowałem ale naleay wszystko zrobc azeby sladem Widzewa wygrać ligę lub nawet w barażach,, wrócic do najwyższej klasy rozgrywek,Pozdrawam trzeżwo i racjonalnie myślących,aveWisła,

5            -3