Poniedziałek, 23 maja 2022 r.

Enis Fazlagić w kadrze Macedonii Północnej

Enis Fazlagić został powołany do reprezentacji Macedonii Północnej na czerwcowe mecze Ligi Narodów z Bułgarią, Gruzją oraz dwa spotkania z Gibraltarem.

Dla Fazlagicia będzie to okazja, aby zadebiutować w seniorskiej kadrze swojego kraju. Dotychczas występował tylko w zespołach młodzieżowych.

Oto terminarz meczów:

02.06, godz, 18:00: Bułgaria - Macedonia Północna
05.06, godz, 18:00: Gibraltar - Macedonia Północna
09.06, godz, 20:45: Macedonia Północna - Gruzja
12.06, godz, 18:00: Macedonia Północna - Gibraltar


Źródło: 90minut.pl

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~RR90
Okazja
Jak się dobrze zaprezentuje z Gibraltarem to może jakaś drużyna z tamtej ligi go kupi bo nigdzie indziej się nie nadaje.

72            -18
~~~Kibic20
Enis
Super, niech się chłopak ogrywa, bo wróci mocniejszy. Jest na tyle młody, że kariera jeszcze przed nim.

31            -20
Mario
Nasi się podpalili
Bo młody , perspektywiczny, rozwinie się i zarobimy. Pięknie by tak było i część kibiców też się tym transferem podniecała. A myśmy potrzebowali zawodników na tu i teraz . Enis to melodia przyszłości, moze wypalić , a moE być 2 Jirsakiem

29            -4
~~~Maxel
Mario, akurat porównywanie z Jirsakiem
Zupełnie nie na miejscu. Czech może i nie był wielką gwiazdą jednak w formie zawsze trzymał jakiś poziom. Nie na darmo w końcu rozegrał przeszło bodajże 120 spotkań dla Wisły. Póki co Fazlagić jest niewypałem. Jedyne co go może usprawiedliwiać to wiek. Nie jest to Gavi z Barcelony który w wieku 17 lat ciągnął grę drużyny. Enis albo się obudzi, albo nie ma głowy lub jest zwyczajnie słaby i przereklamowany.

37            -5
Mario
Ja nie mówię , że Jirsak był słaby
Ale zdecydowanie więcej oczekiwano po tym transferze. Miał być gwiazdą ,na której zarobimy. Ja widzę tutaj podobieństwo.

6            -4
~~~taulo7
Maxel
,,Zupełnie nie na miejscu" to jest Twoja opinia. Pamietam dobrze Jirsaka i zgadzam się z tym, że się nie sprawdził tak samo jak i Fazlagic. Z tym, że jest nadzieja, że Fazlagic odpali, a Jirsak dużo grał i nic. Moim zdaniem Enis stracił całkowicie pewność siebie i się pogubił. Co by nie mówić to jest jeszcze bardzo młody człowiek. Miejmy nadzieje, że okrzepnie i pokaże, że jest dobrym piłkarzem.

6            -5
~~~Janko Buszewski
A ja myślę,że to nie jest
zły piłkarz,tylko totalnie padł psychicznie i mentalnie. Nie ma w jego zagraniach, ani ćwierci pewności siebie. Jest taki zahukany i przestraszony. To młody piłkarz a takim się to zdaza.Ja bym nie odpuścił tego grajka i nie spisał na straty.Jest jakaś analogia z Jirsakiem,ale zgodzę się jednak z taulo 7.Tomek nie robił na placu wielkiej różnicy a pamiętać trzeba,z jakiego pokroju piłkarzami współpracował. Dziś gdyby musiał wziąć na siebie ciężar gry ,mając obok siebie Kuveljiciow,Klimentów i Młynskich zginąłby jak ciotka -nomen omen -w Czechach.To był zbyt cichy i mało przebojowy piłkarz,mimo talentu jaki posiadał. Jednak 700 000 EUR za niego (o ile pamięć mnie nie myli) to była kwota która nam się nigdy nie zwróciła.Na Fazlagiciu ,powtarzam, nie kladzmy jeszsze kreski.

5            -2
~~~WladekTsW
taulo7 Co Ty bredzisz gościu
Nie sprawdził się i rozegrał ponad 100 spotkań tak? No jeżeli oczekiwałeś od niego Michaela Ballacka to się nie sprawdził.Nie był drugim Cantoro. Jednak na pewno był dużo lepszy niż środkowi Wisły w ostatnich kilku latach.

5            -2
~~~inek
do roboty
Nie ma co biadolic, tylko zagonic go do roboty. Niech walczy o powrót, dac mu szansę, jak nie poradzi sobie w i lidze, to po roku go wywalic.

3            -3