Sobota, 4 czerwca 2022 r.

Debiut Felicio Brown Forbesa w Wuhan FC

Były napastnik krakowskiej Wisły Felicio Brown Forbes zadebiutował dziś w barwach swojej nowej drużyny, którą jest chińskie Wuhan FC.

Shanghai Port FC - Wuhan Yangtze River FC 0-1 (0-0)

0-1 Bruno Viana (71.)

Forbes wyszedł w w podstawowym składzie swojego zespołu i grał przez pełne 90 minut.

Przypomnijmy, że Kostarykanin występował w Wiśle w latach 2020-2021. Łącznie zagrał w 42 meczach (w tym w 40 w Ekstraklasie), zdobywając w nich 12 bramek (9 w lidze oraz 3 w Pucharze Polski). Z "Białą Gwiazdą" związany był kontraktem do końca czerwca br., ale umowa została rozwiązana już w marcu.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Nick
Heh
Kolejny znakomity deal naszego zarządu. Najpierw odstawili Forbesa od składu Wisły (i tym samym osłabili drużynę w pierwszych meczach po wznowieniu rozgrywek w rundzie), będąc przekonanym, że sprzedadzą Forbesa i przytulą jakaś sumkę pieniędzy. A gdy okazało się, po raz kolejny (nic to zarządu nie nauczyło), że znów są problemy z wizą, to zarząd zaczął kombinować, że to wina Forbesa, że nie chce wrócić do treningów, że będą domagać się odszkodowania od niego. I co nam z tego przyszło? Osłabienie drużyny w szalenie ważnych meczach w walce o utrzymanie (lepszy Forbes niż Kliment) i 0 pieniędzy z transferu.

113            -22
~~~Wu
Awans sportowy
Ależ zaliczył awans sportowy... Może kolejnym kierunkiem będzie liga indyjska? Goa FC? Oczywiście w ramach rozwoju.

41            -27
~~~Onomatope jus
Powodzenia!
Uważaj tam na miejscową kuchnię - po zjedzeniu nietoperza trzeba dwa lata w masce chodzić.

52            -11
~~~Kiko
I dobrze.
I dobrze. Niech tam siedzi.

35            -5
~~~Kibic 20
@Nick
Wszędzie pisano co innego, jak przyszedł trener Brzęczek, to chciał zrobić porządek. Wziął go na treningi, żeby został, ale Panu piłkarzowi to się nie spodobało i tylko się pelental. Gdyby tak nie było, toby na pewno nie płacił odszkodowania dla klubu, a pobierałby pieniądze do teraz.

40            -14
~~~Ludojad
Wuhan
To taka chinska Korona

26            -2
~~~rAV
virus
Jakze musiałoby być u nas nas źle po względem organizacyjnym ze wybrał klub które jest siedliskiem epidemii!?!

20            -3
~~~Fan
To jest symbol. ..
... tej ogólnej beznadzieji.

19            -4
~~~Janko Buszewski
Taki news winien nas interesowac
wyłącznie w kontekscie sumy odszkodowania,jaka nam sie ponoć należała,po zerwaniu kontraktu przez zawodnika.Z tego co pamietam,kwota publicznie nie padła.Reszta... no comments.Słaby piłkarz,bazujący wyłacznie na sile fizycznej.Zero antycypacji pozycji,zero szybkości,zero motoryki,zero pomyślunku,zero techniki.Zupełny brak gwarancji goli i nijaka wartość dodana.To że,zszedł z naszej listy płac i jeszcze wpadły jakies pieniądze za zerwany kontrakt,uważam za jedyny pozytyw jego pobytu przy R22.

15            -4
~~~Mex
No i proszę. Teraz już po fakcie wszyscy zgadzają się z "nickiem"
Ale gdy napisałem to samo zanim się wydarzyło, to proporcje w ocenach komentarza były takie same tylko odwrotne. Minus za minusem.. Niestety takich mamy fachowców tutaj. Mądrzy po szkodzie.

5            -4
~~~Marko Pajszą
Śmiech przez łzy
Najciekawsze w przypadku Forbesa jest to, że właściwie on nie był napastnikiem. W Niemczech grał na boku obrony, w Rosji przesunięty na skrzydło, a dopiero w Koronie stał się napastnikiem, bo była tam straszna bieda, a sam Felicio... zawsze chciał grać z przodu. Parodia

3            0
~~~Anna
Do Onomatopejus
Nie wiem kim jesteś, ale genialny komentarz. Masz poczucie humoru. Szacun.

1            0