Wtorek, 14 czerwca 2022 r.

Maciej Kowal trenerem bramkarzy Rakowa Częstochowa

Były trener bramkarzy Wisły Kraków Maciej Kowal podjął pracę na tym samym stanowisku w Rakowie Częstochowa.

Przypomnijmy, że Kowal pracował w Wiśle od stycznia 2021 roku do końca poprzedniego sezonu.


Źródło: Raków Częstochowa

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

GrzegorzS
Zapracował sobie w Wisle na ten "transfer"
Wisła nie robiła przeszkód po spadku w ekstraklasy, bo i po co przeszkadzać pracownikowi w jego planie na siebie i rozwój własnej kariery. Powodzenia.

64            -16
~~~Mr. Kibic
Szoda że odszedł ale cóż...
Pewno wielu mając takie perspektywy gdzie wszystko w miarę poukładane postąpiłoby podobnie...szkoda że odszedł i wstyd że grajdołem i zaściankowym folwarkiem stał się taki klub jak Wisła.

48            -8
~~~Mark
W Wisle
Się nie nadawał bez żartów!

3            -29
~~~Kibic20
Trener bramkarzy
A nie pisałem, że już umówiony w Rakowie? Ale nie, co poniektórzy, zarząd winny, że odchodzi. To teraz widać, kto miał rację!

31            -28
~~~fabio
Szkoda
I to wielka.Cóż żyjemy dalej.

26            -4
~~~Kibic
Do ~~~Kibic20
~~~Kibic20 a czyja to wina ze gość wybiera klub o którym 3lata temu mało kto słyszał. On poszedł do klubu który jest mądrze rządzony i jest przewidywalny , poszedł do klubu gdzie zatrudnia się fachowców a nie rodzinne (wracając do tłumaczenia Pana Królewskiego wczoraj ze zatrudniają swoich bo są kibicami - tak samo PIS mówi ze zatrudniają rodzinny bo są patriotami... ). Do klubu którego właściciel wybrał ludzi dal im zadanie do wykonania i z tego rozlicza ludzi a nie bawi się sam w zarzadzanie, do klubu gdzie ludzie pracują jak najlepiej potrafią a nie szukają kogo by obwinić za swoje niepowodzenia. ... Zal co sie dzieje z nasza Wisla. ...

49            -16
~~~Kibic20
@kibic
Mnie nie chodzi o to że odszedł. Odszedł to odszedł, ale czemu niektórzy pisali, że to wina zarządu, jak on sam chciał odejść. Ze niby dobrych się pozbywają. To patrzmy prawdzie w oczy. Dobrych rzeczy niektórzy nie zauważają, a jak się ktoś potknie, to bura na niego!! Byleby dobić upadającego!

19            -17
~~~j.k.
Kowal...
Pan Kowal to człowiek z niezłym C.V.,a i ma przed sobą całą trenerska karierę. Życzę mu naprawdę powodzenia, ale...Jakoś nie widzę postępów w grze chłopaków przez niego trenowanych! Gra na przedpolu bramkowym i prowadzenie gry nogami - to nieporozumienie. Czy ktoś tego nie widzi? Przecież to abecadło bramkarskie, a jakoś nie potrafię tego dostrzec u wiślackich bramkarzy trenowanych przez p.Kowala. Zobaczymy co chłopak osiągnie w szerszej perspektywie, na razie nie bronią go wyniki. To, że pochodzi z tzw. znanej stajni bramkarskiej kompletnie mnie nie przekonuje. To bajki dla "dziennikarzy" a'la Stanowski...Pozdrawiam.

13            -4
~~~Kwadrat
A może jednak
Jest tu po niekad wina zarządu. Bo od jakiegoś czasu widzę że my jesteśmy jakoś bardzo zainteresowani pomocą Rakowowi a to wezniemy jakiegoś piłkarza ktury jest im nie potrzebny i tylko na budżecie siedzi a to niby zwalniamy trenera bramkarzy ktury dobrze się spisuje. I o kurde gdzie zaraz trafia do Rakowa. A jakoś nikt nie ukrywa że braciszkowie są bardzo z rakowem związani. Pewnie jest tu drugie dno ale mogę się mylić. ?

4            -10
~~~Kibic20
@Kwadrat
To twierdzisz że sami s... a w swoje gniazdo, a pomagają Rakowowi. Rakow nam dał Poletanowica który w sumie nie zawiódł, do tego zarobiliśmy coś na nim. Może by jeden z drugim skończył z tą propaganda i wiecznym doszukiwaniem się, kto co i dlaczego, bo to w tej chwili nie ma najmniejszego sensu.

12            -15
sk04
Właśnie ...
... dlatego Wisełka jest tam, gdzie jest! Przy takim zarządzaniu Klubem i mądrościach, które usłyszałem podczas marsjańskiej konferencji, nie mam już żadnych pytań! I Brzęczek puścił takiego fachowca! Radzę wielu Kibicom przyzwyczaić się do myśli, że już pierwsze mecze bardzo szybko zweryfikują nowe otwarcie Wisełki na zapleczu ESY! To będzie mocne i bardzo dla Nas brutalne zderzenie z I-ligową rzeczywistością. Oj, wydaje mi się, że bracia B. bardzo skutecznie ciągną Brzęczka w przepaść, w której jak przepadnie, to długo się nie pozbiera jako trener i nie pomoże mu reprezentacyjna przeszłość, by móc powrócić na ekstraklasową karuzelę trenerską!

3            -5