Wtorek, 14 czerwca 2022 r.

Liga Narodów. Z Belgami bez punktów

W ostatnim meczu w ramach czerwcowego okienka rywalizacji w Lidze Narodów piłkarska reprezentacja Polski po raz drugi przegrała z Belgią. Po pogromie przed niespełna tygodniem aż 1-6 na wyjeździe, w Warszawie "biało-czerwoni" przegrali 0-1.

Polska - Belgia 0-1 (0-1)

0-1 Michy Batshuayi (16.)

Polska: Wojciech Szczęsny - Matty Cash, Mateusz Wieteska (84. Kamil Grosicki), Kamil Glik, Jakub Kiwior - Sebastian Szymański (70. Mateusz Klich), Szymon Żurkowski, Karol Linetty (84. Jacek Góralski), Piotr Zieliński (57. Karol Świderski), Nicola Zalewski (57. Przemysław Frankowski) - Robert Lewandowski.

Żółta kartka: Żurkowski.

Oto aktualna tabela Dywizji A, grupa IV:

1. Holandia 4 10 11 - 6
2. Belgia 4 7 9 - 6
3. Polska 4 4 5 - 10
4. Walia 4 1 5 - 8


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Jarek
Po meczu
Kwadrans ofensywnej gry to za mało, tym razem się nie przyfarciło. Ze trzy sytuacje stworzyli, a Belgowie po zmianach po godzinie stracili na jakości i oddali pole i posiadanie , wycofali się na kontrę stąd Polacy przejęli inicjatywę bo nie mieli nic do stracenia.

7            -5
olszaI
~~~Jarek
Znasz takie przysłowie...* tak krawiec kraje jak mu materii staje*....Belgia jest drużyna techniczną, my nie jesteśmy więc musimy inaczej taki mecz balansować i moim zdaniem jak nie jestem zwolennikiem czesia akurat w tym meczu wszystko było w miarę dobrze obliczone. Dla nas ta LN niewiele znaczy my walczymy o to by sie utrzymać i jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia celu tj .remis z Walią....Ale te mecze dla kilku zawodników są niezbędnym doświadczeniem w perspektywie czasu zważywszy że mamy w tej chwili jednak wymianę pokoleniową. Moim skromnym zdaniem uważam że ta drużyna rośnie ale nie jest to zasługa czasia a talentu. Z Wislackim pozdrowieniem.

13            -3
~~~Jaki
Polska
Też uważam,że drużyna rośnie.Za mało jednak jest odwagi ale to przyjdzie z czasem.Niech grają jak najwięcej w klubach Zalewski,Żurkowski,Frank owski i inii Oby Piątek też bo uważam że jest w formie lepszy od Buksy.Lewandowski nich zmieni klub będzie miał więcej motywacji na mundialu. Powinniśmy wyjść z grupy w Katarz e co dalej to tylko jeden mecz i wszystko może się wydarzyć...

4            -6
~~~Szczypior
Dalszy ciąg telenoweli
Cechu od golibrody rucha frajerów na grubą kasę w stylu pańszczyźnianego chłopa pierd .li dyrdymały , gawiedź słucha z otwartymi genami Takich chłopków roztropków pełno w polskiej piłce we władzach i na murawie.Grunt kasa się zgadza, co dalej po Was nieudacznicy kombinatorzy, złodzieje ? Po co uczciwie pracować ja i tak kluby i repra zapłaci na wzór tego Misia podobnego z ryja do Cesia. Hej.

6            -5
~~~WiR
Czyli rewanż się udał:)
Udanie zakończył się mecz rewanżowy. Po porażce 1:6 tym razem tylko 0:1.

3            -1
~~~Kathi Kibice z Bremen
Reprezentacja
Z Kataru bedzie szybki powrot

3            0