Piątek, 24 czerwca 2022 r.

Nowe koszulki w sklepie TS Wisła

W oficjalnym sklepie Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków pojawiły się nowe koszulki.

Podajemy kilka informacji odnośnie produktu:

- Uszlachetniona bawełna najwyższej jakości o gramaturze 190 g.
- Lekko dopasowany, modny krój.
- Efektowna gumka - herb 3D na piersi.
- Żakardowa metka "Wisła Kraków Casual" w karku.

Cena 89 zł

Zdjęcia oraz możliwość zamówienia koszulki w dowolne miejsce świata - kliknij tutaj »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~WM
Napastnik
Czy Klub nie ma dla nas Kibiców poważnej informacji o zakontraktowaniu dobrego napastnika, tylko nic nie znaczące info o koszulkach za 90 zł? Napastnik potrzebny na wczoraj, bo jak podaliście Żyro już zmęczony nowym sezonem.

57            -14
~~~Obserwato r
Ktoś mi wytłumaczy po co nam 2 sklepy?
Taki straszny ruch w nich jest? Czy może można więcej pociotków zatrudnić na kasie?

38            -10
~~~Kurl
Koszulki
Nowe koszulki z napisem won najemnicy z Wisły?

25            -20
~~~Kiko
Wow!
W koszulkach to jesteśmy dobrzy...

36            -11
~~~Obserwato r
Do WM
Klub ma od czasu do czasu "arcy ważne" informacje do przekazania. Na przykład przed decydującym meczem o utrzymaniu w ekstraklasie ogłoszono arcy ważne wyślizgnięcie się na ciepłą posadę w skautingu ultra "eksperta" Pawła Brożka. Tak samo teraz gdy powinna być kadra dopinana na ostatni guzik - oni handlują koszulkami... Mam wrażenie że klub obsiadły osoby niespełna rozumu...

48            -17
~~~Herti
@Obserwato r
Ależ co się dziwisz? Mało tu na forum naiwnych co chwalą każdą decyzję zarządu i besztają jak ktoś śmie mieć jakieś wymagania? Poza tym zauważ że każdy transfer teraz Brzęczek opiniuje,widać nie znalazł jeszcze napastnika :D Widzew dochodzi do 10 tys sprzedanych karnetów,a u nas nie wiadomo po ile bilety i gdzie zagramy. To rzuci się koszulki żeby wiadomy Grzegorz i wiadomy kibic się tu rozpływali z zachwytu. Napastnik Zdenek w łożku leży po rehabilitacji,nowy już się zmęczył a jeszcze jeden nie wiadomo czy zostanie bo zarząd ma inne sprawy na głowie. Jest jeszcze Sobol. Piątego byś chciał? Lepiej idź i kup sobie koszulki.

44            -12
~~~nołnejm
Trwa wyprzedaż
Koszulek i wkładów do koszulek

28            -8
Tss
Siedem komentarzy przed moim (moment pisania)
I wszystkie to lament jak u starych bab. Żaden nie napisze, czy koszulka ładna, czy brzydka, cena za wysoka lub za niska, może jakiś pomysł na innego rodzaju T-shirt - nie! Tylko płacz, narzekanie znowu płacz i tak w kółko przy każdym artykule. Nie ważne, że nie na temat, ważne, żeby poujadać . Już nawet nie da się tego czytać. Jeszcze brakuje tylko tego anansa co się na Biedrzycką uwziął.

37            -35
~~~nołnejm
@Tss
Bo się należy ujadanie i to ciągłe aż do powrotu do Ekstraklasy za doprowadzenie klubu do spadku przez pychę i zadufanie zarządu. Nie zapomina się takich rzeczy. Kibicowanie klubowi to jedno, a ponoszenie odpowiedzialności zarządu to drugie. Zresztą ponoć biorą to na klatę, bo "zyebali" więc się nimi nie przejmuj.

39            -9
~~~konsument TS, nie SSA
sklepy
Ludziska, Sklepy są dwa bo 1 ( ten hucznie otwarty niedawno) ma na sobie logo ( bo nie napisze herb) SSA, a sklep w hali to sklep TS czyli prawilnego herbu. Komentujecie jakieś kocopoły nt zarządu podczas gdy oferta sklepu TS nie ma nic wspólnego z zarządem. Więcej rozeznania - szkoła się skończyła, może podszkolicie w wolnym czasie co jest pięć.

12            -20
~~~Obserwato r
Do Konsument TS
I co chcesz tym udowodnić?? Co z tego że jeden sklep prowadzi TS a drugi SSA skoro prezesem TS zrobili sobie Jażdżyńskiego, a współwłaścicielem SSA jest kto? Dla odmiany Jażdżyński... Prowadzenie dwóch sklepów i zatrudnianie podwójnej ilości pracowników jest w obecnej sytuacji finansowej działaniem na szkodę klubu. Kropka.

9            -5
~~~Kilku 78
Artykuł o nowych koszulkach.
HAŃBA!! Co ten zarząd sobie wyobraża?(Wyjaśnienie dla "fanatyków"plujących na wszystko związane z władzami Wisły, mój wpis to sarkazm.)

3            -2
~~~Felek
Warunek jest jeden.
Najpierw pokaż co potrafisz a później oczekuj nagrody. Gdybyś nie rozumiał to 1. Ekstraklasa 2. Walka o szczyt tabeli nie inaczej. Na kredyt już było

3            -2