Niedziela, 26 czerwca 2022 r.

Bramki z meczu: Wisła - Stal

W drugim spotkaniu sparingowym tego lata piłkarze Wisły Kraków pokonali 2-0 zespół mieleckiej Stali. Zapraszamy Was do obejrzenia bramek wiślaków z tej potyczki, przygotowanych z nagrania sztabu szkoleniowego klubu.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~sympatyk
...
to już nie jest śmieszne,to żałosne...co to ma być,do dna jeszcze jednak troche brakuje,ośmieszacie klub

18            -36
~~~Jebus
:D
Niemy film z 1903 roku i perspektywa marsjańska, czyli to na co czekałem :) Wstydzili się nawet opublikować ten film na kanale Wisły na YouTube, bo wiedzą, że znów by ich zjedli w komentarzach. 3-ligowe kluby publikują lepsze materiały wideo ze sparingów, nie wspominając o przeprowadzonej transmisji live.

27            -29
~~~Kiku 78
Milczenie jest złotem
To już jest śmieszne, to jest żałosne...Takie komentarze to jest dno dna.

14            -24
wujek29
co się dzieje??
spadek z ekstraklasy dziś oznacza nie tylko upadek sportowy ale także organizacyjny, nagle albo wszyscy zapomnieli jak się prowadzi nowocześnie klub piłkarski albo im już przeszedł zapał..... względnie poobrażali się na kibiców: żenująca konferencja prasowa zarządu, żenująca ankieta odnośnie cen karnetów, żenująca próba wyjścia z twarzą z żenującej ankiety, brak transmisji ze sparingów..... ja rozumiem że panowie z trio robią wielką łaskę że dokładają do klubu (ponoć to robią tak mówili) ale to nie wystarczy, trzeba jeszcze zadbać o organizację i tym zarządzić.

18            -17
~~~Yyy
Co to jest?
Kluby, których największym sukcesem w historii jest zajęcie 12. miejsca w 3. lidze publikują lepszej jakości materiały wideo ze sparingów od 13-krotnego Mistrza Polski, założonego w 1906, z ogromnym zapleczem kibicowskim.

18            -14
~~~Nick
...
Dlaczego GKS Wikielec publikuje lepsze materiały wideo z meczów? link »

13            -11
~~~Misioł
E tam
Przynajmniej dowiedziałem się z filmiku, czym jest perspektywa marsjańska.

11            -9
~~~wihajster
@nick
No i pozamiatles, od dzisiaj kibicuje WKS Wilk..., wikel, wlikje............. musialem skopiowac bo z pamieci nie dam rady Wikielec.

1            -11
GrzegorzS
Czy tak trudno jest przyjąc do wiadomości, że Stal chciała
maksymalnego utajnienia sparingu. Rywale wyszli na mecz w koszulkach treningowych bez nazwisk zawodników i starali się realizować założenia taktyczne mające się sprawdzać w lidze. Bramki i nagranie jest z drugiej połowy gdy grali już zmiennicy podstawowej 11-nastki Stali. Co więcej tego meczu poza dronem nie nagrywała żadna kamera nawet dla celów szkoleniowych, co na spotkaniach Wisły jest normą, ale tym razem w użyciu był jedynie dron. Czepiacie się klubu mając w dupi... określone przez sparingpartnerów realia tego meczu. Nikt nikomu jednak nie bronił zobaczyć meczu i kto chciał i mógł spędzić te dwie godziny na Zarabiu to sobie mecz zobaczył.

13            -1
~~~Kiko
Fifa 2019
Każdy może wrzucić fragment gry komputerowej.

0            -1