Czwartek, 30 czerwca 2022 r.

Oficjalnie: Gieorgij Żukow odchodzi z Wisły

Wisła Kraków poinformowała oficjalnie o rozstaniu z defensywnym pomocnikiem - Gieorgijem Żukowem. Umowa piłkarza z klubem, która właśnie wygasa, nie zostanie przedłużona.

Żukow grał w Wiśle od zimy 2020 roku do końca sezonu ligowego 2021/2022, debiutując 8 lutego 2020 r. w spotkaniu ligowym z Jagiellonią Białystok (3-0).

Reprezentant Kazachstanu wystąpił w wiślackich barwach łącznie w 60 spotkaniach, strzelając jednego gola.


Źródło: Wisła Kraków SA, własne

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Kkkk
Niewytlumaczlny...
Zjazd formy, w pierwszym sezonie miał mecze ala Mauro Cantoro. Waleczny, dużo odbiorów, fajne podanie asekuracja w obronie do tego reprezentant kraju i pytanie co się stało z jego walorami i jak mógł zaliczyć taki zjazd to wie chyba tylko Bóg i nasz sztab szkoleniowy..

51            -7
~~~Szogun
Szkoda
Może by się odnalazł w I lidze. A może nie. Ważne żeby Colleya za darmo nie puścili. Gość ma kontrakt długi. Pewnie jakaś kwota w klauzuli jest. Albo dają tyle albo niech spadają. Jakoś Zagłębie się nie cyckało nam powiedzieć dużej kwoty za Sobczaka. Mam nadzieję że zarząd nie zawiedzie w tej kwestii. I doprawdy nie wiem skąd ta nadzieja.

24            -5
~~~Darioo
Zukov
Jego mi akurat szkoda. Dobry na 8 był. Pozostali, nam defensywni i skrzydłowi. Od razy widać, że gra będzie się opierać na atakach skrzydłami. Tylko na razie nie widzę żadnej 9 która by to wykańczała, przede wszystkim głową, ani 10 która by za 9 zamykała akcje.

6            -11
~~~szczebele k
Szkoda, potencjał był
Wtedy był Dyja potem Skowronek uznał, że jest lepszym ekspertem i od tego momentu Zhukov gra padake. Do tego w międzyczasie dwukrotnie lub trzykrotnie złapał alergię ( pandemiczną)

6            -6
~~~Mark
Dużo lepszy od Plewki
A Plewka nie odchodzi?Szkoda!

7            -9
~~~.
Żukow
Niestety pierwsze kilka miesięcy wybitne a później potężny zjazd.

8            -1
~~~SMOK
Hmmmmm
Przychodził do nas jako niezły kozak i dawał rade. Jurek go widzi na treningach i jeśli uważna, ze go nie chce to ja Jurkowi wierze. W nim teraz nadzieja

0            -1
Mario
Przychodził jako generał odchodzi jako szeregowiec
Szkoda chłopaka, bo miał wielkie ambicje chęci. Nogi nie odstawiał. Gdzieś się pogubił , ale i zawierucha naszych trenerów nie pomogła.

0            0