Czwartek, 30 czerwca 2022 r.

LV BET nie będzie już sponsorem Wisły Kraków

Trwająca od 2017 roku współpraca krakowskiej Wisły z firmą bukmacherską LV BET nie będzie dłużej kontynuowana - poinformował nasz klub.

Z dniem 1 lipca 2022 roku kooperacja pomiędzy podmiotami zostaje zakończona - czytamy w komunikacie Wisły Kraków.

Warto jednak przypomnieć, że przed rokiem Wisła podpisała z tą firmą bukmacherską kontrakt, który obowiązywać miał do końca sezonu 2024/2025.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


45    Komentarze:

~~~Misioł
Dzień jak codzień
Wisła nam marnieje w oczach.

111            -30
~~~Hmm
Hmm
Skoro umowa była do 2024/2025, to LVBet rozwiązało umowę? Raczej nie Wisła, tym bardziej, że nikogo w ich miejsce nie widać.

99            -4
~~~Azyl
Sponsorzy
Można podawać powód..kto zerwał umowę.mam nadzieję że będzie nowy sponsor.bo bida będzie .

88            -9
Olisan
Prawda?
I jak się to ma do składanych oświadczeń, że żaden sponsor nie wycofa się z finansowania po spadku z ekstraklasy? Pytanie retoryczne, niestety.

118            -23
MISIEK_BIS
Wszyscy sponsorzy zostają
Powiedział Prezes Dawid Błaszczykowski niedawno. Mamy plan i rozmawiamy. Jeszcze jeden powód, aby rezygnacja została przyjęta natychmiast, tak aby z końcem okienka transferowego nie pobierał wynagrodzenia w klubie. Natomiast na pochwałę zasługuje nowy system sprzedaży biletów (właśnie osobiście sprawdziłem odnawiając karnety) i dogadanie się miastem na temat stadionu. Myślę ze obie strony rozumieją istniejące sprzężenie zwrotnie pomiędzy właścicielem stadionu i Wisłą - do czasu aż Pan Kwiecień za 3 lata będąc z Wieczystą w I lidzie, do czasu wybudowania własnego stadionu będzie chciał używać R22 . ;-)

59            -25
~~~Jabadabad u
Yyy
Słowa prezesa LVbet : "Przyszedł jednak moment, w którym nasze drogi się rozchodzą. Przed nami nowe wyzwania, ale mogę zapewnić, że nadal będziemy trzymać kciuki za Wisłę". Więc chyba LVBet rozwiązało umowę. Pytanie teraz, czy ktoś przyjdzie do nich? Jednak coś tam kasy dawali..

76            -9
~~~Obserwato r
Przyczyna to nie spadek z ekstraklasy tylko zarząd!
Żaden poważny sponsor nie będzie inwestował w klub który nie wyciąga wniosków z błędów zatrzymując na najwyższych stanowiskach ludzi którzy doprowadzili do klęski. Jest bowiem powszechnie znane w biznesie że kto raz doprowadził do katastrofy zrobi to jeszcze raz. Przykre że musimy to sprawdzać na naszym klubie...

84            -52
~~~Oho
Oho
No to się zaczyna przypał

59            -14
Maxi
To bardzo przykra wiadomość .
Bo oznacza mniej kasy dla Wisły mam nadzieję że szybko znajdą kogoś na ich miejsce . I mam nadzieję że Orlen się nie wycofa . Trudne czasy dla naszego klubu

64            -5
~~~Robert
Wisla
Zarząd won od Wisły co wy dalej robicie z naszym klubem patalachy

56            -53
~~~KRAK
KONIEC WIEŃCZY DZIEŁO...
Dzieło zniszczenia totalnego...nawet tych słabych jak na słabą ekstraklasę piłkarzy pozbyto się ....teraz zaczynają znikać sponsorzy...czy to już koniec? A może trio zafunduje nam jeszcze hańbę spadku do II potem III Ligi? Serce boli, że po tylu latach wielkich a potem coraz słabszych z każdym rokiem nikt nie powstrzyma zjazdu po równi pochyłej...aż na dno?

41            -51
~~~Młody
TSW
A niech odchodzą; mamy Kubę z Królewskim i w dodatku lecimy na Marsa

78            -35
wujek29
nic dziwnego
to jest biznes, nie każdy ma ochotę się reklamować w I lidze, spodziewam się że w umowie była klauzula że obowiązuje tylko w ekstraklasie, zresztą nie ma to znaczenia, czy zarząd by miał 10 mln czy 100mln i tak Kuba i spółka spuścili by Wisłę do I ligi.

39            -37
~~~Yyy
Ulala
Czy LVBet podpisało umowę z Wisłą na 3 lata na kwotę 7 mln złotych? Jeżeli tak, to jest to katastrofa.

28            -19
~~~Kwoty
Kwoty
Ponoć LVBet miało zapłacić Wiśle ok. 7 mln złotych na 3 lata. Oczywiście, to było w Ekstraklasie. I wiadomo, że na realia 1. ligi umowę by zmieniono i LVBet zapłaciłoby Wiśle jakieś 3, może 3,5 mln zł za 3 lata. Więc tak czy siak, to są duże pieniądze... Tym bardziej na warunki 1-ligowe.

37            -7
~~~tom88
zarząd
ci ludzie są strukturalnie niezdolni do zarządzania tym klubem, nic z tego nie będzie bez zmian personalnych

49            -27
~~~Kiku 78
Błysk intelektu.
Sponsor odchodzi przez zarząd.

40            -41
~~~WNH
Wreszcie
Ktoś rozsądny,co szanuje swoje pieniądze i nie daje się nabierać na obietnice bez pokrycia klubowi memowi.

52            -27
~~~szczebele k
Niech lecą w kosmos...
Jeśli sponsor zerwał umowę płacąc odszkodowanie zawarte w umowie to zarząd nic nie może zrobić jeśli był tam taki zapis. Przypomnę, że rok temu ograniczyli finansowanie klubu do poziomu tego co dawało Socios.

47            -12
~~~Obserwato r
Niestety LVBET po słynnej tfu.. konferencji już wie...
Z tymi ludźmi na stołkach po prostu nic nie będzie. Miało być nowe rozdanie a wyszedł Titanic...

50            -40
~~~Kibol z Reymonta
Własciciel Polonii Warszawa....
Grégoire Nitot własnie zrobił awans do 2 Ligi wykładajac sam 3 mln. zł.Trzech włascicieli Wisły wyłożyło w sumie 3 mln. zł i zrobili spektakularny spadek.To jaskrawo pokazuje jacy amatorzy zarzadzają takim klubem jak Wisła.Ci ludzie mają kwalifikacje co najwyżej na 3-4 ligę a nie na Ekstraklasę.

53            -47
~~~eddy
Wisła
Panowie biznesmeni kupcie sobie Wisłę lub inny klub będziecie prezesami trenerami iw dwa lata zrobicie ligę mistrzów czytając was odnoszę wrażenie że większość z was ma wielką kasę życzę Powodzenia

53            -47
~~~Kiku 78
Co się dzieje?
Wpisów "oburzonych kibiców", nie powstydziłaby się gazeta wyborcza.

44            -36
~~~Gammay
szykowność nuvoryszów
mam nadzieję że za 2 lata buki przyjdą błagać Wisłę o umieszczenie ich logo (nawiasem mówiąc, wyjątkowo prymitywnego pod względem plastycznym) na koszulkach Białej Gwiazdy. Zamiast pieniędzy LV Bet proponuje trzymanie kciuków za Wisłę. To przykre, że ponad 100-letni zasłużony klub zmuszony jest liczyć na łaskawość firmy czerpiącej dochody z działalności absolutnie bezużytecznej. "Elegancja" nuworyszów

55            -17
~~~kibic62
naturalna kolej rzeczy
Takie są skutki beztroskiego zarządzania klubem i w efekcie tego spadek do I ligi! Trudno się dziwić sponsorom których pieniądze są marnowane....

38            -18
~~~Majowy
Nie ma co się martwic
W okienku zimowym sprzedaliśmy piłkarzy za 20 mln zł. To więcej niż utarcone prawa telewizyjne i lv bet. Nie powinniśmy mieć wiekszych problemów z finansami klubowymi. W końcu mamy ludzi odpowiedzialnych w zarzadzie

40            -14
~~~Tom
Co w tym dziwnego?
Dziadów nikt nie chce sponsorowac. Zwłaszcza z marsjanskim Zarządem. Będą wyniki, bedzie kasa! Na razie nadal jest kupa wstydu.

30            -23
~~~Darioo
brawo zarzad brawo biuro komunikacji
Ci ludzie tam w zarządzie i biurze prasowym to jest porażka. Żadnej konkretnej informacji, dlaczego umowa zerwana - "nie będzie i ch... was to obchodzi", mistrz prezesury Dawid mówi ze nadal są ważnym ogniwem? Ogniwem czego się pytam, patologii? "Wy macie dać kasę, i tylko niech was interesuje skąd ją wziąć a nie jak my ją wydamy"

30            -20
~~~maxel
czy w umowie było hasło
że w razie spadku sponsor może odejść?

7            -2
~~~Mokasyn
No właśnie. Majowy poruszyl dobry temat
Ktoś wie co się stało z 20 mln z zimowych transferów? Bo wszystko w klubie wygląda tak jakby ich nie bylo

18            -7
~~~Kibic Wisły
I fajnie
A ja się cieszę. Nigdy nie lubiłem gdy bukmacherskie logo było na koszulkach i sponsorem. Dla mnie to zawsze śmierdzi ustwkami. Ich roczny sponsoring to dochód z jednego dnia . To tylko moje zdanie. Mam nadzieję że przyjdzie jakiś normalny sponsor bo PO BURZY SŁOŃCE WYCHODZI Z ZA CHMUR

20            -7
Niewierny Tomasz
Odchodzą piłkarze i sponsorzy...
w sezonie 23/24 derby z Wieczystą :(

23            -30
Mario
Szkoda , wielką szkoda jednak życie toczy się dalej
Damy radę. Musimy to wytrzymać

7            -7
kibic z daleka
Sytuacja wygląda tak...
..., że cel na ten sezon to utrzymanie w I lidze. Mam nadzieję, że z innym prezesem i wiceprezesem.

13            -8
~~~Krystyna
Co się stało?
I co się stało że się zesrało? Czyżby nasi włodarze spieprzyli następną rzecz? Dziwne nie jest....wszyscy widzą ten burdel zaprowadzony w klubie

14            -11
~~~FanatykWi sły
...
Ciekawe kto ostatni zgasi światło. Obstawiam, że przed pierwszym meczem Kubuś wyjdzie na murawę, wygłosi płomienne przemówienie, że liczy na nas, że jesteśmy siłą tego klubu i że od nas wszystko zależy, a banda wariatów będzie mu bić brawo. Nie mogliśmy w czarnych snach przypuszczać, że po bandytach przyjdą ludzie z łapanki, którzy nie mają pojęcia o niczym. Dno dna.

16            -48
~~~Winek
Kibolstwo
W sumie to największą pietą achillesową naszego klubu jest kibolstwo vel kiblostwo, żaden szanujący się sponsor nie zostanie widząc, jak klub jest opluwany przez rzekomo własnych kibiców... Wylazły szarksiki z nor i srają we własne gniazdo. Jak tam proces waszego bossa? Jak tam biznesiki z kibolami cracovii...? Pieniążki nie śmierdzą, co...? Czy misiek wsypał już wszystkich..., chyba nie, bo mierne żołnierzyki łażą teraz po forach i opluwają władze Naszego Klubu!!

14            -15
~~~Mortal
No i dobrze
Koniec z hazardem miłością do Wisły

10            -6
GrzegorzS
No to otwiera się szansa na znalezienie nowego
mocniejszego sponsora, bo powiedzmy sobie szczerze te 7 milionów przez 3 lata kontraktu na kolana nie rzucało, bo to daje raptem ok. 2,3 miliona zł. na sezon, w skali 35 milionowego budżetu to nie była przytłaczająca kasa. Myślę, że na rynku są potężniejsi sponsoro dawcy. Ważne byWisła nie była uzależniona od jednego oferenta. Z tego co do mnie doszło to LV Bet był mocno związany z utrzymaniem na funkcji obecnego jeszcze Zarządu a gdy on ochchodzi to i firma rezygnuje. To dziwne i śmieszne, ale to wola szefów firmy, którzy uważają, że ich kientem jest ekstraklasa. Ich filozofia. Wisła musi poszukać innego sparcia i je znajdzie.

9            -10
~~~SMOK
Rozwiązać
Ja zawsze będę uważał, ze obstawianie rywalizacji sportowych będzie powodowało korupcje.

8            -4
~~~Kasa za transfery
hbrt
W zimie sprzedaliśmy grajków za prawie 20 mln plus 4 mln od nowych udziałowców. Do tej pory zarząd nawet o tym nie wspomniał. Rozumiem że część kasy będzie pewnie w ratach. W związku z tym jakie obecnie są długi wymagane ? Zadnego info od zarządu na ten temat. Czy całośc tych pieneiędzy została przepalona w kominku i dlatego cisza w tym temacie ? A pamiętajmy że takie transfery nie zdarzyły się nam od 10-15 lat

9            -5
~~~Gammay
uczepiło się g okrętu i mówi: płyniemy
Swiat stoi na głowie: firma LvBet, która niczego nie produkuje i niczego pożytecznego nie wymyśla wyobraża sobie że robi łaskę Wiśle, która ma ponad 100 lat osiągnięć sportowych i jest marką szeroko znana nie tylko w Polsce A przecież to Wisła czyli jeden z największych klubów w Polsce umożliwiła firmie Lvbet dowartościowanie się udzielając zgodę na eksponowanie (brzydkiego) logo Lvbetw sąsiedztwie Białej Gwiazdy. To, że Lvbet nie rozumie sytuacji ani od strony biznesowej, ani w kategoriach elegancji - nie dziwi. W reprezentowanym przez Lvbet interesie widocznie niepotrzebna jest wyobraźnia ani elegancja. Ale martwi mnie, że tak wielu tzw. sympatyków Wisły bez oporów widzi ten wielki klub w roli dziada proszalnego

9            -5
~~~Fan
Pytanie zasadnicze.
Czy budżet jest stworzony w oparciu o sponsoring LV czy też nie. Bo jeśli nie, to brakuje miliona jak nic.

1            0
~~~Arturrro
Sponsor
Skoro kontrakt do 2005 to czegoś tu nie rozumiem. Z mówi ktoś coś nie dopisał itp. Bo jeśli nie to należy się nam jakieś odszkodowanie.Tak myślę. Ech ten zarząd,jest tyle firm w Krakowie.

1            -1
~~~Arturro
Sponsor
Oczywiście do 2025,nie 2005,sorki. Pozdrawiam.

0            -1