Piątek, 8 lipca 2022 r.

Wiślacki typer - czas, start!

Do wznowienia rozgrywek piłkarskich w Polsce pozostał zaledwie tydzień, więc to najlepszy moment, aby uruchomić dla Was kolejną edycję naszego wiślackiego typera. Zapraszamy do wspólnej gry.

Tym razem będzie ona rzeczywiście iście "wiślacka". Dotychczas graliście w niej typując m.in. wszystkie wyniki spotkań ekstraklasowych, a że niestety krakowskiej Wisły w Ekstraklasie nie ma, więc typowanie meczów w lidze, w której nie gramy, nie wchodzi w rachubę. Typowanie też wszystkich wyników w I lidze wydaje nam się, że niekoniecznie przypadłaby Wam do gustu, bo tym bardziej byłaby to raczej ogromna loteria. Dlatego też planujemy w nowej edycji typować wyłącznie mecze z udziałem "Białej Gwiazdy" i stąd też cała gra potrwa do końca nie rundy, a sezonu.

W związku z licznymi mailami, które otrzymaliśmy od Was po uruchomieniu nowej edycji gry, przychylamy się do Waszych sugestii, aby w typerze znalazły się wszystkie pierwszoligowe mecze, a nie tylko te, w których grać będzie Wisła.

Co trzeba zrobić, by dołączyć do gry? Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach "ligowych" za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań "pucharowych" przyjmujemy oczywiście wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec najlepsza trójka otrzyma od sponsora naszej gry, którym jest oficjalny sklep Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków », atrakcyjne wiślackie nagrody!

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy.

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

GrzegorzS
Redakcjo dlaczego nie wierzysz w zdolności
własnych czytelników, co to za problem obstawić mecze w pierwszej lidze. Będziemy w niej grac cały sezon więc trzeba ja poznać. Przecież ten typer będzie nie ciekawy i mało zaskakujący.

18            -5
~~~Jan Zubel
typer punktacja
Dawno dawno temu punktacja była podobna jeśli chodzi o trafny wyni .Inaczej punktowano wyniki przybliżone ,,, czy nie dobrze było by powrócić do takiek punktacji oto przykład wynik meczu np 2 -0 typer za wynik 3-1 , 4-2 itd 2 pkty.... wynik meczu 0-1 typer 1-2,3-4 2-3 itd 2 pkty .proszę się nad tym zastanowić i wtedy klasyfikacja była by więcej zróżnicowana

2            -4