Piątek, 8 lipca 2022 r.

Vouchery karnetowe i biletowe

Wisła Kraków udostępniła możliwość zakupu voucherów karnetowych oraz biletowych.

Voucher dostępny jest na stronie bilety.wisla.krakow.pl, a także w kasach Punktu Obsługi Kibica, gdzie możesz go zrealizować. Wartość bonu wynosi od 10 zł do 1906 zł i obejmuje także sektory VIP.

Bon możesz nabyć dla siebie lub dla dowolnej osoby. Po nabyciu vouchera otrzymasz specjalny kod, który możesz pobrać w formacie A4. Umożliwia on zakup pojedynczych wejściówek, jak i biletów dla kilku osób, a także karnetów. Kod vouchera możesz wykorzystać wielokrotnie do momentu wyczerpania łącznej kwoty przeznaczonej na zakup biletów i karnetów na mecze Wisły Kraków rozgrywane na Stadionie im. H. Reymana. W przypadku przekroczenia kwoty dostępnej na voucherze będziesz mógł dopłacić brakującą różnicę. Niewykorzystane środki na voucherze nie podlegają zwrotowi.

Przy zakupie należy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL. Voucher będzie przypisany do konta osoby, której dane zostaną podane przy zakupie. Bon można pobrać z osobistego profilu, a w przypadku nabycia go dla innej osoby, pojawi się w profilu obdarowanego (nie będzie widoczny w Twoim profilu).
Dane osoby, które podane zostały przy zakupie vouchera nie będą widoczne na voucherze.

Kod vouchera możesz wykorzystać wielokrotnie do momentu wyczerpania łącznej kwoty przeznaczonej na zakup biletów i karnetów na mecze Wisły Kraków rozgrywane na Stadionie im. H. Reymana. W przypadku przekroczenia kwoty dostępnej na voucherze będziesz mógł dopłacić brakującą różnicę. Niewykorzystane środki na voucherze nie podlegają zwrotowi.

Instrukcja zakupu przez Internet:

1. Zaloguj się na swoje konto w systemie biletowym;
2. Kliknij baner "Kup voucher" lub wybierz go z sekcji "Vouchery" w systemie biletowym dostępnej po zalogowaniu;
3. Wpisz dane osoby, której chcesz przysiąc voucher. Jęli chcesz, aby był on niespodzianką, wpisz swoje dane. Pamiętaj, że voucher będzie przypisany w systemie do profilu osoby, której dane podałeś przy zakupie. W przypadku nabycia na swoje dane, możesz go wydrukować i przekazać innej osobie w formie prezentu (osoba, której dane wpiszesz, będzie mogła zobaczyć voucher w swoim koncie biletowym);
4. Wybierz wartość vouchera przy pomocy suwaka. Możliwe jest wybranie dowolnej kwoty z przedziału 10-1906 zł. Pamiętaj, że voucher możesz użyć wielokrotnie aż do wyczerpania salda;
5. Przejdź do podsumowania, a następnie zrealizuj transakcję za pomocą jednej z dostępnych metod płatności;
6. Po dokonaniu płatności voucher będzie dostępny na profilu osoby, której dane podałeś w momencie zakupu;
7. Aby wydrukować voucher kliknij zakładkę "Twoje konto" - dostępną obok nazwiska, w prawej górnej części strony. Przewiń stronę na sam dół, gdzie widoczny będzie voucher biletowy wraz z pełną informacją. Po kliknięciu "Pobierz voucher" będziesz mógł go wydrukować w formacie A4.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Obserwato r
A ile % zniżki?
Jak gdziekolwiek kupuje się voucher to otrzymuje się zniżkę - np. 10%. Czyli powiedzmy voucher 100zl ma wartość 110zl... Bo ipo co ma ktoś zamrażać kasę bez zachęty? Czy tam ktoś w ogóle wie co to marketing? Tylko pytam.....

10            -11
~~~fan Wiselki
voucher....
ale najpierw obiecany napastnik!!

6            -1