Wtorek, 12 lipca 2022 r.

Wisła zgłosiła nowych zawodników do gry w I lidze

Krakowska Wisła do gry w rozgrywkach I ligi w sezonie 2022/2023 zgłosiła siedmiu nowych zawodników.

Są to: Kamil Broda, Kacper Duda, Wiktor Szywacz, Krystian Wachowiak, Sławomir Chmiel, Kacper Skrobański i Marcin Bartoń.

Broda w poprzednim sezonie przebywał na wypożyczeniu w Chojniczance Chojnice, Duda oraz Szywacz w Garbarni Kraków, Wachowiak w GKS-ie Tychy, a Chmiel w Hutniku Kraków. Z kolei Skrobański i Bartoń występowali w naszym zespole CLJ.


Źródło: 90minut.pl

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~fabio
Młodzieży
Wszystko w waszych nogach i głowach.Powodzenia

105            -9
~~~markos
Napastnik
Mam nadzieję, że Bartoń, to, ciekawe uzupełnienie, a nie rozwiązanie docelowe i nie okaże się, że, zapowiadany transfer napastnika, wobec tego, jest już nieaktualny.

68            -11
~~~Kathi Kibice z Bremen
Napastnik
A gdzie ten dlugo oczekiwany napastnik.Mamy nadzieje ze jeszcze w tym sezonie

66            -11
~~~Kibic
Młodzież
Mam nadzieję że Duda pokaże że warto stawiać na niego w sparingach pokazał że ma potencjał

51            -7
GrzegorzS
Bardzo dobrze to wszystko zawodnicy młodzi dający nadzieję, na
rozwój zarazem pozwalający trenerowi wypełnić z nawiązka punkt regulaminu o grze dwoma młodzieżowcami. Grze a nie spełnianiu wymogów. Przy czym w realu szansę na grę maja przede wszystkim w takiej kolejności Wachowiak, Duda, Szywacz i Broda, Chmiel, Skrobański i Bartoń to zawodnicy raczej na etapie wchodzenia do piłki. Z tego zaś co słyszę to Hoyo-Kowalcki chyba znowu idzie na wypożyczenie (do Hutnika). W tę stronę zmierza też Kuveljić, który chyba przegrał rywalizację z Fazlagiciem, no chyba, że Wisła porozumie się z Hugim w sprawie odejścia.

13            -28
~~~OMG
Napastnik
Trochę martwi fakt, że za 4 dni zaczyna się liga...a napastnika jak nie było, tak nie ma. Albo przyjdzie pod koniec okienka transferowego i będzie potrzebował czasu na aklimatyzację:(Chciałbym być w błędzie i to bardzo:(

43            -2
~~~Kiku 78
Będzie masakra.
Jak sprowadzą tego napadziora, skończy się taki fajny temat do... Chociaż niekoniecznie, będzie można narzekać że drewno.

38            -14
~~~Kroolik
Broda
Kamila Brodę znam z czasów juniorskiej gry mojego syna i chłopak wtedy się bardzo wybijał. Bardzo mu kibicuję i wierzę że zostanie fajnym grajkiem. Pokaż nam wszystkim Kamil!

45            -4
~~~delaliczi
Mityczny napastnik
Wciąż czekamy na tego mitycznego napastnika... 4 dni do startu ligi.

30            -5
~~~Ona
Niech się młodzi wdrazaja
A co do napastnika to śmieszna sprawa.Glownie że względu że graliśmy bez napastnika spadlismy i nikt nie wyciągnął wniosków.Liga się zaczyna A my nadal go nie mamy.Pytanie co w momencie jak ten co chcemy jednak odmówi mamy jakaś alternatywę?

28            -5
~~~wqrrrwion y ogr
A gdzie napastnik?
Taki z prawdziwego zdarzenia? !!

14            -5
~~~~ja
Napastnik
Sam napastnik nic tu nie da, musiałby to być C.Ronaldo w latach świetności, żeby zabrać piłkę na połowie boiska, przebiec 40m i strzelić bramkę. W piłkę gra się w 11- nie ma kolektywu, nie ma umiejętności, nie będzie bramek.

15            -8
~~~z za oceanu
Młodzi - za starzy
Za starzy by być młodzieżowcami .... paranoja. A Brodzie to się trochę dziwię - wiadomo że będą chcieli sprzedać Biegańskiego, więc nawet jak będzie grał padakę i ręczniki będą latać - on będzie wyborem pierwszym. Taka będzie wola zarządu - i umiejętności ( moim zdaniem wyższe niż Biegana) nic nie znaczą. No chyba że trener jednak ma coś do powiedzenia. Szkoda go. Dać go na wypożyczenie do ES-y ! W Chojnicach wykonał swoją robotę - awansował, miał wracać do ekstraklasy a tu takie gooowno mu zafundowali . Jeśli wrócimy - to będzie darem niebios, jeśli nie to niezły kawałek kasy można zarobić. Tej klasy bramkarz Lechowi by się przydał :).

8            -16
~~~Tomasz s
Koszulki
Czy można kupić już koszulki meczowe na pierwsza ligę? W sklepie internetowym nie ma.

4            0
~~~NikePro
napadzior
napastniku gdzie jesteś ??

5            -1