Sobota, 16 lipca 2022 r.

Wisła gra z Sandecją! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 17:30 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 1. kolejki ligowej sezonu 2022/2023, w którym zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Prezes
Idioci
Każda złotówka się liczy .... A te De_Bille właśnie zafundowali nam kolejną karę ... Brak słów które by moderator nie powykreślał !

25            -5
hobiz
Po pierwszych 15 minutach
Po pierwszych 15 minutach słabo to wygląda . Bojaźliwie , bez pomysłu , gra głównie do tyłu . Nie ma komu kreować gry. Słabo .

26            0
~~~Bane79
Gdzie
Gruszkowski gdzie Pkewka ?

18            -1
~~~cypis82
tego się nie doglądać
Tego

22            -1
hobiz
Po nast. 20 minutach
Po nast. 20 minutach dalej mamy to samo . Cienko ze strony Wisełki. Zero strzałów na bramkę Sandecji , zero rozegrania . I liga to gra bardziej siłowa a nie finezja i technika . Gra powinna być prosta i skuteczna , a nie laga do przodu i może się coś uda . Z taką grą , to my do Eklasy nie wrócimy .

12            -1
~~~Tss
Do prezes
Jednym się podoba innym nie. W ekstraklasie sami płacili kary w pierwszej lidze pewnie też. Skupmy się lepiej na tym że nasza gra wygląda jak kupa. I to duża kupa.

13            -4
~~~Jack7
Dzisiejsza Gra Wisły
Poziom piłki podwórkowej. Skąd biorą się takie piłkarzyki. Od trampkarzy starszych winni się uczyć techniki piłkarskiej. Dramat. Gra bez składu i ładu

24            -1