Sobota, 16 lipca 2022 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Sandecją Nowy Sącz

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 1. kolejki ligowej spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz.

Wejście do głosowania »

Jako, że jest to Wasze pierwsze głosowanie na "piłkarza meczu" w sezonie 2022/2023 - przypominamy jego zasady.

Oceną wyjściową jest nota "5". Jeśli Waszym zdaniem dany zawodnik wyróżnił się pozytywnie - przyznajecie mu notę odpowiednio wyższą, jeśli negatywnie - odpowiednio niższą.

Poza zawodnikami oceniać możecie także postawę obydwu zespołów, w tym grę defensywną i ofensywną Wisły Kraków, a także pracę sędziego i trenera "Białej Gwiazdy", jak i atmosferę na trybunach.

Głosowanie trwać będzie przez około 48 godzin od zakończenia meczu. Wtedy to prezentujemy ostateczne wyniki - informując o tym kto był najlepszym piłkarzem danego spotkania.

Ze średnich, jakie otrzymują zawodnicy, prezentujemy później wyniki na najlepszego zawodnika miesiąca, rundy, sezonu oraz roku.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~WM
OCENA
Ogólne szmaciarstwo !!

47            -7
~~~Rav23
Basha to jest piłkarz
Na drugim biegunie facet z 8, 4i 22

33            -7
~~~tom88
nagrod dla mnie!!
czy jak już teraz zgadłem, że Biegański będzie najlepszym piłkarzem mecz, lipca, rundy i sezonu (no chyba, że go Dawidek z tym drugim komuś opchną) to dostanę jakąs ngrodę?

32            -8
~~~KRAK
PŁAKAĆ SIĘ CHCE...
Prze ież to poziom nawet nie II ale III ligi... Bez napastnika bez play-maker'a i z trenerem który lepszych piłkarzy nie wpuszczą w wyjściowym składzie a trzyma na ławce...to paranoja... Fizycznie i motoryczniegorsi od Sandecji. Kompletny brak pomysłu na grę czy ćwiczonych schematów rozgrywania...Smutne to bardzo ale na to patrzeć się nie da. Już w grudniu było jasne, że potrzebni są napastnik i rozgrywający...szefostwo nie ?rozumiało tego więc spadliśmy...I teraz powtarza się to samo...czy oni wogóle szukają napastnika ?Może czekają na Ondraszka ? Przy takim podejściu to bójmy się by za rok nie grać w II Lidze.... Dramat...aż serce krwawi... To hańba, że tym zawodnikom ubrano koszulki z BIAŁĄ GWIAZDĄ...to profanacja...

20            -4
~~~Obserwato r
Ważne że w sparingach z 3 ligowcami wygrali
Co tam liga...

15            -9
~~~Arturo
Mecz
Gdyby nie stadion oprawa i doping to bym pomyślał że to mecz niewidomych Kielce.ani jednej składanej akcji wymiana 3 podań to szczyt marzeń zero zgrania a drużyna wygląda jakby w ogóle ze sobą nie trenowała.

8            -2
~~~Wqrwiony
szukam SMOKa
SMOK'u,nie wqrwiony kolego,gdzie jestes z tym Twoim farbowanym optymizmem?Nadal uwazasz,ze masz racje piszac swoja odpowiedxz pod moim postem pod innym artykolem?He he he he zabawny dzieciaku(umyslowo,wiek Twoj mnie nie interesuje)

3            -4
~~~TSwiślak
Jeden
Tylko Biegański biega ,bo musi ,gdyż taka gra nowej Wisły ,że rywale w natarciu,czyli nota 8..

2            -5
~~~SMOK
Przeczuwałem słabość gry Wisły
Większość z was oczekuje dobrego meczu na poziomie europejskim ale musimy pamiętać, ze to zaplecze ekstraklapy a do tego drużyna z nowym, niezgranym składem. To jest okazja na pokazanie się naszego trenera. Jeżeli jest dobrym trenerem to będzie lepiej, pookłada to, wyciągnie więcej z młodych zawodników i zgra ich. Wczorajszy mecz pokazał nieudolności i kompletny brak zgrania.

3            -5