Sobota, 16 lipca 2022 r.

Mikołaj Biegański: - Pierwszy mecz jest zawsze jedną wielką niewiadomą

- Początki rządzą się swoimi prawami, wiadomo że nikt nie chciał przegrać, a ja cieszę się, że zachowaliśmy czyste konto, bo z tego rozliczana jest defensywa. Teraz myślę, że będzie i luźniej i lepiej, bo pierwszy mecz jest zawsze jedną wielką niewiadomą - mówił po ligowej inauguracji sezonu 2022/2023 bramkarz krakowskiej Wisły Mikołaj Biegański.

- Miałem do czynienia z II ligą przez trzy lata. Poziom jeśli chodzi o grę fizyczną jest bardzo podobny. Umiejętnościami na pewno będzie wyżej, ale graliśmy też w Ekstraklasie, więc wiemy czego możemy się spodziewać. Drużyna będzie musiała się dostosować i przyjąć warunki tej ligi. Oby jak najszybciej i wierzę, że w Rzeszowie nie tylko zachowam czyste konto, ale też strzelimy i wygramy - dodał bramkarz "Białej Gwiazdy".

- Jeśli trener na mnie postawił, to dziś jestem numerem jeden i będę robił wszystko, aby tak pozostało jak najdłużej - tak Biegański skomentował fakt, że to właśnie na niego postawili na ligową inaugurację trenerzy.

- Adi podał za lekko, szybko to wyjaśniliśmy, więc nie padła z tego bramka. Nie ma co tego rozpamiętywać - przyznał 20-latek pytany z kolei o sytuację z 59. minuty, gdy nieporozumienie z Adim Mehremiciem rywale mogli na naszą niekorzyść wykorzystać.

- Jestem zadowolony z tego jak wyglądała nasza defensywa, szczególnie że zagraliśmy w takim ustawieniu pierwszy raz. Będziemy się docierać, więc z meczu na mecz będzie to wyglądało lepiej. Cieszy na pewno to "zero" i teraz będziemy budować fundamenty - uważa młody bramkarz Wisły.

- Jeśli chodzi o kibiców, to ich rozumiem. Zawsze stają na wysokości zadania, a jedyne co z tymi serpentynami przeszkadzało, to gdy już wychodziłem na boisko, to był moment, że trzeba było czekać, co było trochę ciężkie, ale trzeba to zaakceptować i tyle - zakończył Biegański.


Foto: Wisła Kraków SA

 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Fanka
Mikolaj
Masz rację z tymi serpentynami, wy jako piłkarze tego otwarcie nie powiecie, że wam to przeszkadza, żeby nie obrazić tych naszych "dupkow" z Sektora C. Nam, jako oddanym kibicom też to przeszkadza, ale nie mamy na to wpływu. Po meczu powinno się ich przy wyjściu wylegitymować i ukarać. Przecież napewno klub będzie ukarany, bo mecz się przeciągnął przez nich zarówno w 1,jak i w 2 połowie.

77            -12
~~~TSwiślak
GIT
Miko,człowieku genialny,uratowałeś kolegów od blamażu totalnego! Brawo!

40            -5
~~~K
Eh
Osoby obecne na trybunie c, które rzucały serpentynami powinno się pociągnąć do odpowiedzialności. Na stadionie jest monitoring więc nie powinno być z tym problemu. Mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie tam zasiadać coraz mniej kibiców. Mówią o sobie że chcą wspierać klub, a tak naprawdę szukają poklasku dla siebie. Intonowanie przyśpiewek w trakcie meczu z wulgarnymi wyzwiskami to kolejny popis. Mówią o sobie że kochają klub, a nawet nie potrafią dać wsparcia tworzącej się na nowo drużynie. Mam nadzieję, że normalni kibice pozwolą coś zbudować, i zdamy sobie w końcu sprawę, że czasy wyższości nad innymi minęły i teraz małymi krokami trzeba wywalczyć sobie powrót na należne nam miejsce.

60            -6
~~~567
a jaki problem
założyć na C siatkę , na razie były niegroźne serpentyny , ale za chwilę będą race . Serpentyny w 80 minucie pozwoliły Sandecji na oddech i uzupełnienie płynów , a Wiślaków wybiły z rytmu niestety C zadziałało jak 12 kibic Sandecji .

84            -3
~~~as
ech
I znowu jak w e-klapie Mikołaj najlepszym zawodnikiem meczu ,tak trzymaj chłopie...

37            -2
~~~Badacz
AS
Mam nadzieję że drużyna już do tego nie dopuści ?

5            -1
~~~Fanka
@567@k
Super to ujeliscie, święta prawda. Ja jeszcze bym dodała, powinni na "C" przed wejście sprawdzać Alkomatem, bo niektórzy już przy wejściu mają koło 2 promili, albo i więcej i jeszcze przemycają alkohol. To co wyprawiają, to nie żadna miłość, ale niszczenie klubu!

35            -4
~~~as
@fanka
Ja bym zrobił inaczej . Zebrałbym tryglodytów z "C" i co drugiemu kazal zjeść szalik Wisły Ręcze że by poskutkowało..

14            0
~~~Marek
Serpentyny
Trzeba mieć odrobinę wyobraźni. Kto bezmózgowców posadził tak blisko bramki.

1            0