Niedziela, 17 lipca 2022 r.

Fotogaleria z meczu: Wisła - Sandecja

Zapraszamy Was do obejrzenia fotogalerii ze spotkania 1. kolejki ligowej sezonu 2022/2023 w rozgrywkach piłkarskiej pierwszej ligi, w którym Wisła Kraków zmierzyła się na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz.

Wejście do fotogalerii »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~WiernyKib icOdLat
Gdyby nie piękna oprawa na C to trzebaby zażądać zwrotu ceny biletu.
Brawo KIBICE! Piękna oprawa jak za dawnych lat! Odpalenie rac na początku meczu wraz z serpentynami to najciekawszy moment meczu i właściwie jedyny wartościowy moment za który można było zapłacić. BRAWO!

23            -13
~~~Fanka
@Wierny kibic od lat
Początek meczu była ok oprawa, ale nie w końcówce, super nie było, tylko żenada, która być może kosztowała nas punkty. Wyglądało jak w ostatnim meczu ekstraklasowy z Warta, która też miała 12-go zawodnika. Brawo "C", niszczcie dalej nasz klub. Podbeskidzie dzisiaj przegrało u siebie, ale kibice dopingowali ich do końca, a nie przeszkadzali. Ci z "C" przeszkadzają nam, normalnym kibicom z naszymi dziećmi i wnukami. Ktoś napisał dobrze na Twitterze, że 1 Ligę wykończą kibice z takim podejściem od pierwszego meczu bo psycha zawodników siadzie na bank. Oby się to nie sprawdziło!!

13            -22
~~~Obserwato r
Jak Ci Kibic20 (podpisany Fanka) nie pasują nasi najlepsi w Polsce kibice
To wyjazd na 2 stronę Błon! Dość pożytecznych i***tów. Dość klakierów zarządu i właścicieli!

14            -12
~~~Tss
Te Fanka
Co ty za przeproszeniem pitolisz?Ci z c maja wiele za uszami ale cały poprzedni sezon byli mega wsparciem. Podejrzewam że kibole 9O procent ekstraklasowych drużyn w sytuacji jakiej była Wisla skopali by dupy tym parodystom na kilkanaście kolejek przed końcem rozgrywek. Osbiście uważam, że nasi kibole byli za dobrzy dla grajków. Wspierali ich do końca i to był błąd. Za dużo było,, nic się nie stało,, a za mało grożenia palcem. Jak tak bardzo przeszkadzają naszym dzieciom to zapytaj te dzieci które były wczoraj na meczu co z niego zapamiętały. Czy fenomenalne akcje wiślakow , brawurowe rajdy skrzydłowych białej gwiazdy lub może piękne i niezliczone strzały na bramkę Sandecji. A może tylko serpentyny? A co do psychy naszych grajków. Ona im siada od samego wychodzenia na stadion gdzie jest więcej kibiców niż 10000.

9            -9
~~~Fanka
@obserwator
Już tu wielu pisze, że Ty z drugiej strony błon, to mnie nie wysyłaj. Po drugie, ja od niedawna pisze, bo do tej pory pracowałam, nie miałam na to czasu. "Portal kibiców Wisły Kraków" mam dopiero od paru miesięcy, mój siostrzeniec mi założył, bo nawet nie umiałabym tego zrobić, co nie znaczy, że kibicka jestem od teraz, bo jestem od lat. Przestań ubliżać wszystkim wokoło, bo żaden człowiek na to nie zasługuje. I nie życzę sobie, żebyś mnie do kogoś porównywał, mam swój rozum i widzę co się dzieje. Pisać będę, bo mam dosyć czasu, a krzywdzonych zawsze będę brała w obronę.

8            -8
~~~Denis
Oprawa
Oprawa na początku meczu zapadnie w pamięci, gra Wisły na ten moment nie napawa optymizmem, co do sytuacji z końca meczu? No cóż.. za głupotę sektora C zapłacą wszyscy kibice.

5            -3