Wtorek, 19 lipca 2022 r.

Matěj Hanousek w Gazişehir Gaziantep FK

Były obrońca krakowskiej Wisły Matěj Hanousek został wypożyczony ze Sparty Praga do tureckiego klubu Gazişehir Gaziantep FK.

Matěj Hanousek występował w Wiśle także na zasadzie wypożyczenia za Sparty przez cały sezon 2021/2022, debiutując w naszych barwach 26 lipca 2021 roku, w meczu ligowym z Zagłębiem Lubin (3-0). Łącznie zagrał w 35 spotkaniach.

Nowy klub czeskiego defensora to piętnasta ekipa poprzedniego sezonu w lidze tureckiej.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~kibic 1968
solidny obrońca!
.....a w Wiśle szybciutko odsunięty jak kiedyś Pietrzak i Abramowicz bo za słabi na Wisłę. Ile jeszcze spotka nas takich pomyłek?

11            -25
~~~szczebele k
Taki chyba za drogi...
Gość zagrał 35 spotkań i był szybko odstawiony? Co ty bierzesz kolego... Po prostu miał opcję wykupu, która była zbyt kosztowna dla spadkowicza.

35            -2
~~~Kibic20
@Kibic1968
Matej grał wszystko od deski do deski, wcale nie był odsunięty. Mówił, że u nas nie chce zostać. Gdyby chciał, to tak trzeba by było za niego zapłacić, bo taki był kontrakt.

18            0
~~~kibic 1968
---szczebele k
ok. zagrał 35 meczy czyli się sprawdził to trzeba brać! mamy awansować? , czy spaść do 2 ligi? Nie po to kupuje karnet i place Socios żeby dalej oglądać tylko przegrane mecze!

5            -18
Mario
Lubiłem Chłopa
Powodzenia

10            0
~~~Art
Abramowicz
Pietrzak i Hanousek odeszli przez pieniądze. Pierwszy nadal czuje się Wiślakiem. Była okazja - klub zarobił. Z Abramowiczem, to inna historia. Komuś w TS wydał się za stary, słaby. A w tej chwili jest w czołówce lewych beków w kraju. I pogra długo, bo się dobrze prowadzi i ma MENTAL. Może dlatego nie pasował dla nas , obecnie...

20            -1