Czwartek, 21 lipca 2022 r.

Sprzedaż biletów na mecz z Arką

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" z Arką Gdynia. Mecz ten zostanie rozegrany w sobotę, 30 lipca 2022 roku, o godzinie 17:30.

Od bieżącego sezonu na stronie bilety.wisla.krakow.pl można zakupić zarówno bilety zwykłe, jak i VIP.

Uwaga:
» ceny biletów rozpoczynają się od 19 do 35 złotych dla wejściówek ulgowych oraz od 25 do 45 złotych dla normalnych.
» do zakupu biletu na domowe mecze piłkarzy Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.
» Bilet zakupiony stacjonarnie w kasie będzie każdorazowo droższy o 5 zł.
» Uruchomiona została nowa kategoria cenowa, która wydzielona została dla dzieci przed trzynastym rokiem życia. W zależności od sektora bilet taki kupić można w cenie od 1 do 25 zł.
» Ze względu na prace remontowe dotyczące organizacji Igrzysk Europejskich 2023 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana z użytkowania wyłączone zostaną: narożnik południowo-wschodni, sektory H11 i H21 oraz trybuna południowa wraz z sektorem gości.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~drupi
i co powiecie teraz?
Na meczach jakoś wszyscy są zadowoleni z pracy zarzadu i z gry, a hejterzy tylko siedzą przed komputerem i wypisują że zarząd nie taki, że gra nie taka. Idźcie na stadion a nie tutaj. Chociaż nie, troli nie powinni nawet wpuszczać na stadion

16            -45
~~~Jki
Wisła
20 tys na stadionie i tylko 3 punkty...

37            -22
~~~oliwka
Wierność
Jest jak jest, ale my - Kibice - musimy robić swoje. Wszyscy na Reymonta! Wielka Wisła.

42            -21
~~~Zły
A my dalej swoje
Pomimo wielkiej ch,, ni na Sandecji sportowej i organizacyjnej na Arke się wybieram i to z całom rodziną

36            -10
~~~anacharsi s scythae
0:2?
Kibicowsko licze na cud na Resovii, a potem z Arą, ale jak wlacze czysta logike to wydaje mi sie, ze bedzie w najblizszych dwoch meczach 1pkt. I dopoki w Wisle nie pojawi sie znow AMBICJA nic nie drgnie. I nie chodzi mi o najemnikow-pilkarzy, ale o zarzad. Na ten moment jestesmy mentalnie domem spokojnej starosci. Blaszczykowski wprowadzil w klubie taki luz i brak ambicji,, ze to juz sie udzielio nawet kibicom. I ok, zgadzam sie, bez znaczenia gdzie jestesmy Wisla pozostanie Wisla, bedziemy jej kibicowac, ale czy naprawde musimy jeszcze upadac kolejne 2 sezony?

15            -4
~~~Kiku 78.
Prawdziwego kibica,jak i przyjaciela,
Poznaje się w biedzie.Nie Sztuką jest być"fanem",gdy zdobywa się mistrzostwa.

18            -4
GrzegorzS
Osoby minusujące te wpisy powyżej naprawdę
powinny się zastanowić nad tym czy są kibicami Wisły, bo jeśli nie są to owszem rozumiem wyrażony pogląd, że marzenie o frekwencji na meczu Wisły z Arką rzędu 20 tysięcy widzów ich drażni i oburza i są temu przeciwni. Nie rozumiem kim jest osoba, której nie podoba się wpis o wierności i robieniu swojego, czy przyjściu na mecz i wspieraniu zespołu w walce o ligowe punkty. Osobnik minusujący traki wpis nie może być kibicem Wisły to ktoś, kto przypadkowo tu wpadł i jest na co dzień kibicem innej drużyny np. wymienionej Arki. Bo nie może to być kibic Wisły. No ewentualnie zwykły troll.

15            -12
macio1906
Mam dylemat jak to co się dzieje
określić szanuje Trójcę za to że uratowała klub ale z tego co do mnie dociera to naprawdę (rodzina na Naszym klubie) podobno wszystko musi klepnąć Kuba i jest tragedia organizacyjna podobno kupiłem karnet jak od ponad 25 lat znajomi także ale ciemność widzę :)

9            0