Czwartek, 21 lipca 2022 r.

Jacek Małyszek sędzią meczu Resovia - Wisła

Jacek Małyszek z Lublina będzie arbitrem głównym meczu 2. kolejki ligowej w sezonie 2022/2023, w którym Wisła Kraków zmierzy się w wyjazdowej potyczce z Resovią. Spotkanie to rozegrane zostanie w piątek, 22 lipca, o godzinie 20:30.

Arbitrzy asystenci tego meczu to Marcin Borkowski i Radosław Wąsik, na sędziego technicznego wyznaczono Karola Iwanowicza, a za system VAR odpowiadać będą Wojciech Myć i Mateusz Złotnicki.

Dotychczas sędzia Małyszek nie prowadził meczu z udziałem zespołu Wisły Kraków.


Źródło: PZPN, własne

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~elektryk
Sędzia
Ciekawostka: Owszem sędzia Małyszek nie prowadził meczu z udziałem pierwszej drużyny Wisły ale prowadził dwa spotkania Wisły w czasach Młodej Ekstraklasy, jedno w sezonie 2008/2009 z ŁKSem a drugie w sezonie 2010/2011 z Jagiellonią.

24            0
~~~anacharsi s scythae
Niech nikt nie psioczy nt sedziowaniau, ze "sedziowie zablokuja nam awans do eklapy"
Mozna bylo wygrac z beznadziejna Sandecja i miec juz 2pkt wiecej. ITD. Potem beda plejady usprawiedliwiaczy Jerzego i Nierzadu (Czyt. zarzadu), ze to sedziowie nas spuszcza do 2 ligi. Wiadomo juz przed meczem, ze Resovia jest slaba i jest do obicia 3:0. Tylko ja juz sie domyslam co Jerzy bedzie opowiadal na konfie PO meczu... No zagnij mnie Jerzy i wygraj drugi mecz na 16 ostatnich twoich potyczek:) ps. czy jestem hejterem? Niekoniecznie. Patrze na osiagi klubu i zespolu okiem statystycznym, a matematyka rzadko klamie. Kibic Wisly to obecnie asceta-cierpietnik. Radosci od poczatku lutego do koncowki maja ... JEDNA.

25            -3
~~~Cieć
O, sędzia z Lublina! Suuuuper!! XD

5            -1