Czwartek, 21 lipca 2022 r.

Firma TEXOM zwiększyła swoje wsparcie dla Wisły Kraków

Jak podała oficjalna strona naszego klubu - firma TEXOM, która została sponsorem Wisły Kraków w styczniu bieżącego roku - zwiększa swoje wsparcie dla "Białej Gwiazdy"!

Logo firmy TEXOM widnieć będzie od teraz na spodenkach meczowych naszej pierwszej drużyny.

TEXOM - mająca siedzibę w Krakowie - to polska firma, której główną domeną są roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa. Spółka realizuje projekty w ramach budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej, a także budynków objętych ochroną konserwatorską. Przedsiębiorstwo działające na terenie całego kraju w swoim portfolio posiada m.in. baseny, hale sportowe, magazynowe i produkcyjne czy szkoły. Fundament działalności stanowi wieloletnie doświadczenie wspólników, czyli osób mających rozbudowane zdolności menedżerskie oraz uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji w budownictwie.

TEXOM zadaniowo podchodzi do otrzymywanych zleceń, przywiązując ogromne wagę do szczegółów i do zadowolenia klientów.

Sponsor Wisły Kraków mocno angażuje się w życie społeczne, włączając się w liczne akcje charytatywne i wspierając rozwój polskiego sportu na poziomie profesjonalnym i amatorskim. W środowisku piłkarskim TEXOM stał się marką rozpoznawaną dzięki zaangażowaniu w funkcjonowanie Wisły Kraków (Oficjalny Sponsor), TEXOM Sokół Sieniawa (Sponsor Tytularny), Wisłoka Dębica (Sponsor Strategiczny), Błażowianka Błażowa (finansowanie), CWKS Resovia Rzeszów (Sponsor Strategiczny), TEXOM Stal Rzeszów (Sponsor Tytularny - żuzel), Wilki Krosno (żuzel), a także sponsoring Tobiasza Musielaka (żużlowiec), Pawła Miesiąca (żużlowiec) i OCR TEAM Dębica (bieg z przeszkodami).

TEXOM Sp. z o.o. obok reklamy na spodenkach meczowych pierwszego zespołu pojawi się również na odzieży treningowej zawodników i sztabu, na terenie ORLEN OIL Centrum Treningowego, na ściankach do wywiadów, na ławkach rezerwowych stadionu przy R22, a reklamy 3D zostaną wyeksponowane za każdą z bramek. Przedstawiciele firmy korzystać będą także z jednego ze Skyboxów.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

GrzegorzS
Fajne info
sukces firmy i klubu

43            -22
~~~Mark
Brawo Krystian Wos
Texom dziękujemy!!

51            -7
~~~Cinek 77
Brawo!
Prosimy o więcej takich dobrych wiadomości.

43            -7
~~~Jabadadu
Hmm
Każda z firm, która została zwiększyła swoją promocje, bo klub po spadku nie ma dużego pola manewru i jeżeli TEXOM zażyczyło sobie, żeby być na spodenkach (po tym jak LVBet odeszło), to tak musi być, inaczej pa, pa, pa. I to wszystko za identyczne wsparcie finansowe. W ten sposób np. baza treningowa w Myślenicach nagle stała się Orlen Oil.

17            -20
~~~Dopisek
..
Jeżeli logicznie do tego podejdziecie, to zrozumiecie, że i tak jesteśmy na minusie. Otóż LVbet odeszło z klubu (mieli logo na spodenkach), które przekazywało Wiśle kilka mln złotych. W ich miejsce pojawił się TEXOM, który przekaże klubowi pewnie 4x razy mniej.

16            -27
~~~Hmm
Deal?
Nie dajcie się zwieść na mega sukces włodarzy.. otóż uporządkujmy fakty - LVbet odeszło, bo sponsorem 1. ligi jest Fortuna i był konflikt interesów. A gdyby włodarze klubu utrzymali klub to mielibyśmy wsparcie - LVBet i TEXOM'a, a tak mamy wsparcie tylko TEXOM'a. Więc w końcowym rozrachunku jesteśmy na minusie. A wiadomo, że TEXOM nie przekaże Wiśle tak dużych pieniędzy za logo na spodenkach, jakie przekazywało LVBet.

26            -15
~~~Kiku 78.
Złudzenie.
Człowiek się cieszy, że bardzo dobra wiadomość.A tu się okazuje że oddaliśmy gacie za darmo.(A może i za dopłatą.)Oj ten zarząd.

14            -20
~~~Obserwato r
Ile - ja się pytam? 50zł? 100zł?
W opisie to widzę że raczej zagarnia kolejne przestrzenie reklamowe a nie zwiększa wsparcie. Jak chce zwiększyć wsparcie to niech opłaci 2 NAPASTNIKÓW. Wtedy można będzie powiedzieć że zwiększa wsparcie...

8            -21
~~~Prawdziwy kibic
TEXOM
Koledzy kibice, Zanim zaczniecie hejtować sponsora, który wykłada własne prywatne pieniądze na nasz kochany klub poczytajcie trochę! Bo z tego co wiem to firma znacznie zwiększyła swoje zaangażowanie finansowe praktycznie w równym stopniu co były sponsor. Sprawdźcie sobie na stronie firmy kogo wspiera, poczytajcie w internecie różne artykuły to może zrozumiecie! Dziękuję firmie Texom!

12            -1
~~~Lukas
TEXOM
Dziękujemy!

7            0