Piątek, 22 lipca 2022 r.

Skład Wisły w meczu z Resovią

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 2. kolejki ligowej w sezonie 2022/2023, w którym zmierzą się z Resovią.

Wisła Kraków mecz z Resovią rozpocznie w składzie:

Mikołaj Biegański - Bartosz Jaroch, Igor Łasicki, Joseph Colley, Krystian Wachowiak - Momo Cissé, Ivan Jelić Balta, Vullnet Basha, Kacper Duda, Mateusz Młyński - Michał Żyro.

Oto nasza ławka rezerwowych: Kamil Broda, Adi Mehremić, Michaël Pereira, Jakub Niewiadomski, Hubert Sobol, Konrad Gruszkowski, Wiktor Szywacz, Piotr Starzyński i Patryk Plewka.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Prezes
Skład
"Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie!" - módl się za nami.

43            -12
~~~Onomatope jus
Wszystko fajnie...
...ale ten malutki Kacper...Powodzenia chłopaku, łatwo miał nie będziesz.

32            -6
~~~tabaluga
nie rozumiem
nie rozumiem działania Wisły - Plewka chciał odejść do ESY, nie puścili go. Fazlagić odchodzi, w jego miejsce Basha, okazuje się, Plewka grający całkiem w porządku w ESIE jest zasłaby na 1 lige? Co się stało z Hugim? Nie biega za szybko, ale wrzucić potrafi.

35            -9
~~~Misioł
Brzeczek na konferencji mowil
Że nie skreśla Adiego po jednym meczu xD. Ja bym go na lewą obronę za Wachowiaka wrzucił. Kombinacja Mlynski-Wachowiak brzmi groźnie dla nas, ale gramy z Resovią. Co to w ogóle jest Resovia? Mimo wszystko, jeśli nie wygramy, to będziemy frajerami.

15            -7
~~~Jabol
Olaboga..
Panie, niej nas w opiece.. link »

6            -8
wujek29
kłamstwa, bałagan, dno...
najpierw Fernandez nagle się rozchorował a teraz Fazlagić... pisali że jest już w Turcji ale nasz zarząd idzie w zaparte... coraz lepiej!!

15            -10
~~~Fro
Napastnik
Gdzie jest do k... nędzy napastnik! Tak obiecywany.... Nie róbcie z nas [...]! Osłabiliście tak skład, że lecimy do 2 ligi! I nie proszę przestańcie pier....lić , że do pierwszej ligi nie chcą przychodzić piłkarze z umiejętnościami bo jakoś do Wieczystej chcą a gra niżej. Co wy nas macie za [...]. Druga największa frekwencja w Polsce (co za tym idzie kasa) a wy macie czelność pierd....olić że nie stać Wisły na chłopa który nam zagwarantuje kilkanaście bramek w 1lidze. Żal...

17            -8