Środa, 27 lipca 2022 r.

Wisła zagra z Rabą Dobczyce

Jubileusz stulecia istnienia klubu Raba Dobczyce zostanie uświetniony rywalizacją z krakowską Wisłą. Spotkanie zaplanowano na piątek - 23 września br.

Aktualnie drużyna z Dobczyc występuje w krakowskiej klasie okręgowej.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

kuszczak
Bez żartów. Nie dałoby się umówić spotkania z jakimś bardziej wymagającym przeciwnikiem ?
Może z ekstraklasy polskiej czy słowackiej ? Do kogo mamy równać ? Do klubu z szóstego poziomu rozgrywek (okręgówka) ? Chyba, że Raba płaci za sparing jak szejkowie to wycofuję uwagę.

16            -96
~~~M14
Sparingi
Szanuje przeciwnikow z nizszych lig ale po co nam te sparingi? Nic nie wnosza. Poziomy drastycznie rozne, boiska tez kiepskie wiec ryzyko kontuzji ogromne a przeciez potrzebne nam to jest jak majtki pani lekkich obyczjow. Kasy chyba za to wielkiej nie ma chyba ze gramy za kielbaske i piwko?

18            -55
~~~tom88
dobrz
i dobrze, widać gdzie jest prestiż i na kim zależy tym mniejszym klubom. 100 lat to piękny wiek. Posiadając pewną pozycję, mamy również i obowiązki z nią związane. Trzeba je wypełniać! aha - żeby nie było - Zarząd musi odejść!

53            -16
~~~marian
ale pitolicie
i płaczecie jak potłuczeni. Klub nie podpisuje umów partnerskich (satelickich) z inny małymi klubami by tylko podbierać im zdolną młodzież, ale również obchodzić różne uroczystości. A pomyśleliście o kibicach Wisły z tych mniejszych miejscowości co dojeżdżają na Reymonta lub w TV oglądają Wisełkę. Nnajlepiej z Juve zagrać i to niech jeszcze nam z miliard euro zapłacą :) pomyślcie !! to naprawde nie BOLI!

72            -8
~~~Mike
Jak to po co?
To marketing - po co Real czy Barca grają mecze towarzyskie w Chinach czy w USA? Po nowych kibiców. My nie jesteśmy Real ani Barca, to gramy w małopolskich wioskach i miasteczkach, uświetniając jubileusze lokalnych drużyn, ale cel jest ten sam: new commerce ;) Przyjdą chłopaki obejrzeć Wisełkę u siebie, to będzie im się lepiej kojarzyć niż nasza sąsiadka, więc jak przyjadą kiedyś do Krakowa na mecz, to przyjdą do nas ;)

84            -6
~~~Fan
Dobczyce zawsze były wiślackie.
Dlatego Wisła jest naturalnym rywalem (gościem) na stulecie klubu.

26            -1
~~~Gal_anoni m
Do M14
Ty to jakiś dziwny jesteś ... a chciałbyś żeby Barca, MC albo Real uświetniły jubileusz Wisły ? Tak? To dlaczego odbierasz takie prawo innym, dla których nasz klub jest jak Barca czy Real ...

11            -1