Środa, 27 lipca 2022 r.

Synerise Oficjalnym Sponsorem Wisły Kraków

W sezonie 2022/2023 jako Oficjalny Sponsor Klubu występować będzie firma Synerise, która od kilku lat wspiera wiślacką Akademię i Towarzystwo Sportowe. Logo obecne będzie na plecach koszulki meczowej pierwszej drużyny zespołu "Białej Gwiazdy".

Synerise to polska spółka typu deep-tech założona w Krakowie, która posiada swoje oddziały w Warszawie, w San Francisco oraz w Dubaju. Firma dostarcza zaawansowanych i autorskich rozwiązań technologicznych na ponad 30 rynkach dla liderów branży Retail, Bankowości, eCommerce, Automotive, Insurance i Telco, przetwarzając rocznie ponad 150 mld transakcji.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


25    Komentarze:

~~~Banana
$?
Jarosław Królewski próbuje odkupić winy.. no i OK - pytanie tylko o jakich pieniądzach mówimy? Jeżeli dotychczas stać go było tylko na sponsorowanie Akademii, to pewnie nie są to duże pieniądze - jak na realia pierwszej drużyny klubu. Ale zawsze te "parę groszy" przyda się.

83            -40
~~~Obserwato r
Ile pieniędzy za zajmowanie miejsca reklamowego ja się pytam!?
Za czapkę gruszek nam sponsora nie potrzeba. Przyjdą inni i przynajmniej będą mieli honor powiedzieć że wspierają klub konkretną kwotą.

115            -181
~~~Orzech laskowy
Dziwne
Firma, ktora ciagle generuje straty w dokumentach finsnowych bedzie sponsorem klubu, ktory ciagle generuje straty w dokumentach finansowych..

45            -114
~~~anacharsi s scythae
@Obserwator
Krolewski zatyka japy nam, krytykom poczynan zarzadu za ostatni rok ; ) Ale wlasnie, w kwestii kwot wsparcia czy transferow itp, w Wisle nie ma zadnej ransparentnosci. Absolutnie nic niewiadomo. Nie wiemy za ile poszedl Marokanczyk, Yaw, czy zaplacono cokolwiek nam w ratach za Lisa (ponoc nic). Za tych pierwszych szly ploty, ze zloty strzal i 5mln USD razem, a potem, ze razem nie bylo 2mln. Obietnice transparentnosci Wisly sa najwiekszym klamstwem, a de facto jest to transparentnosc "sharksowska" czyli wiadomo, ze nic nie wiadomo:) Wiecej sie dowiesz z Transfermarkt potencjalnie i tam laczna kwota ponoc 4.2mln, ale znajac srednia udolnosc zarzadu... Takze fajnie, ze Synerise, ale ogolnie dazylbym na miejscu zarzadu do komunikowania rzeczy, ktore sa w futbolu czyms normalnym.

48            -66
~~~Tss
Do obserwator
Na spotkaniu z socios było mówione, że każdy właściciel dodatkowo dorzuca co sezon po milionie do kasy klubu bo przez zawirowania związane z covid a teraz dodatkowo przez wojnę w Ukrainie i oczywiście spadek, zdeczko pustawo tam jest. Więc ja ci odpowiadam- jakby nie patrzeć to daje on minimum 1mln zł za tą reklamę. I raczej gdy będzie ktoś chętny na to miejsce to myślę, że bezproblemowo je odstąpi. Tak więc jak znasz kogoś albo sam jesteś zainteresowany to śmiało kontaktuj się z klubem.

131            -21
~~~Zreo
Ja też mogę wyskoczyć z 1mln rocznie
Ja też mogę wyskoczyć z 1mln rocznie i zostać właścicielem tak ogromnego klubu, o czym my właśnie mówimy, co to jest milion na rok . Takich ludzi jest na pęczki.

35            -120
~~~Tss
Do Zero
Ale do czego ty pijesz? Ja piszę o kwocie za miejsce z tylu na koszulce. 1 mln jest chyba rozsądna kwotą skoro główne miejsce z przodu kosztuje coś niewiele ponad 3mln. No ale taki miliarder jak ty, tyle to na waciki wydaje.

104            -11
~~~fleker
Do Orzech laskowy
Wiesz... dwa minusy dają plus, może to jest ten genialny pomysł JK na powrót Wisły na szczyt ;)

22            -21
~~~TS_Maciek
Bardzo proszę klub o informację...
... o jakich mówimy pieniądzach w związku z tym ,,sponsoringiem". Mamy prawo widzieć, czy są to stawki rynkowe. W grze są też opcje: ,,robię to za nawet większą stawkę niż rynkowa", ale też ,,wykorzystuję sytuację bo nikt się nie zgłosił". Btw. zastanawiające jest, że Synerise jest firmą, która nie osiągnęła jeszcze break event, zebrała ostatnio rundę od funduszy na kwotę ponad ponad 23 mln dolarów i nagle przekazuje środki na reklamę drugoligowej drużyny. Efekt marketingowy raczej mizerny - na miejscu funduszu bym się wkurzył. Jest jeszcze jedna ewentualność - Królewski z własnej kasy zapłacił za tę reklamę, sypiąc głowę popiołem za swoje Twitterowe wybryki. Tak czy inaczej powinniśmy transparentnie być poinformowani, jak w przypadku innych oznajmień sponsorskich. Żeby uniknąć jakichkolwiek dwuznaczności.

34            -31
~~~z
Obserwatorowi
Plują w twarz a on mówi ze deszcz pada

36            -28
~~~Obserwato r
Zadałem jedno proste, podstawowe pytanie ...
...A ile jadu sieją osoby zatrudnione na stołkach które zapewne czują się zagrożone przykręceniem kurka z łatwymi pieniędzmi z klubu. To mówi samo za siebie.... To mówi nawet więcej niż brak informacji o którą zapytałem...

20            -59
stary wiślak
~~Órzech laskowy! Co cię obchodzą straty firmy,jeśli legalnie kasa wpływa do klubu?
A niech mają straty,skoro Wisła otrzymuje od nich legalnie pieniadze?

47            -9
~~~Kiku 78.
Zadam jedno proste,podstawowe pytanie...
(Chociaż pewno tego pożałuje).Kogo masz na myśli pisząc o osobach"siejących jad,zatrudnionych na stołkach"?

31            -8
~~~Antek
Orzech laskowy
Trzeba było się nazwać ząbek czosnku. A tak? To nikt się nie kapnął.

31            -5
~~~WM
NAPASTNIK
Ten mityczny napastnik wsiadł już do samolotu czy jeszcze czeka na bilet?

16            -37
~~~Mam dosyc
Mam dosyć
Mam dosyć waszego narzekania. To źle l, tamto źle, sramto niedobrze. Co by władze klubu nie zrobiły, to siedzą onanisci internetowi i walą gruchę. Maruderzy, którzy w dupie byli i gówno widzieli. Też widzę jak jest, ale narzekanie nic nie da. Zarząd, trener i piłkarze muszą czuć nasze wsparcie. Nikt pieniędzy nie kradnie. Klub spłacił prawie 30 mln długu odkąd Kuba i Jarosław weszli w Wisłę, ratując ją, po działaniach kibiców przestępców. Weź jeden z drugim onanistą maruderem i spadaj stąd. Rzygać się chce.same złe emocje i narzekania. Na PiS ponarzekajcie, bo oni to dopiero rozkradają kraj, lepiej niż Misiek i Marzena Wisłę okradali. Murem za klubem, zarządem, trenerem i drużyną.

67            -20
~~~Do WM
Napastnik
Mityczny napastnik nie wsiadł do samolotu, bo czeka na twoją starą. Odpieprz się od Wisły. To nie sklep z warzywami. A piłkarze nie rosną na drzewach.

46            -17
~~~Onomatope jus
Zła widomość to nie jest
a zatem to dobra wiadomość:)

34            -12
~~~Robert
@Orzech laskowy
Dziś każde przedsiębiorstwo w dokumentach finansowych wykazuje straty. To się nazywa optymalizacja podatkowa.

28            -10
~~~PTAK
Mam dość
100 % racji idealnie to ująłeś ,dla niektórych co by Zarząd nie zrobił jest żle ,nawet jak dodatkowe pieniądze daje to też znajdą się [...] dla których to jest złe

54            -16
~~~Ona
ile daje ?
bo to istotne.Przypomne tylko ze działalnośc pana z Marss przynioła Klubowi kilkumilionowa stratę (spadek) wiec ja to odbieram jako typowo marketingowa zagrywkę.

11            -16
Mario
Fajnie
Dzięki Jaro. Każdy grosz się przyda

18            -7
~~~Bobr
Henryk Reyman - pamiętamy
Dziś 125. rocznica urodzin Henia Retmana: link »

6            -2
~~~Krystyna
Bez zmian
A napastnika jak nie było tak nie ma

7            -4
~~~Mark
Jarku dość ślizgania się na innych plecach
Biznes jest biznes Jarku nie jesteśmy na Marsie!

7            -4