Sobota, 30 lipca 2022 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Arką

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 3. kolejki ligowej spotkaniu z Arką.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~makumba
ehh
powinny być punkty ujemne

46            -16
~~~borowik
Zwrot kibicom za bilety !!
To ma być przygotowana drużyna na extraklasę ? Zawodnicy i cały sztab szkoleniowy przez lato byli na wczasach . Zwót kibicom za bilety.

47            -24
olszaI
Co tu oceniać....
Biegan, Duda, Pereira i......to by było na tyle.

27            -10
~~~vikol
A co tu oceniać...
nie wiem, kto tutaj się bardziej męczył... czy "atakująca" Wisła czy "broniąca" się Arka. Punkty są, ale perspektywy na przyszłość średnio optymistyczne. Atut własnego boiska, przewaga ilościowa w tak długim czasie... wynik końcowy zupełnie tego nie pokazuje :(

31            -5
~~~Darek1978
Ocena
11 na 9 zenada 1-0 haha

24            -11
~~~Borowik
Jaki pan taki kram
-z taką grą to my się w 1 lidze nie utrzymamy.

21            -27
~~~wilkrober t132
bez jakości ale 3 punkty.
brakuje nie tyle klasowych zawodników ale...solidnych!Moim zdaniem nawet jakbysmy grali 11 na pieciu wynik nie uległby zmianie..!Widać brak Hiszpana,no chyba że Polska mu się znudziła....I klasowego napastnika bo z całym szacunkiem dla Żyry...Nie jest snajperem!A więc tak.wzmocnienia ,wzmocnienia i jeszcze raz wzmocnienia oprócz pozycji bramkarza (niech rezerwowym w przyszłym ekstraklasowym sezonie będzie ten z,,,Arki!)Tylko Wisła!A Dudzie zabezpieczyc tyły i niech z przodu kombinuje!

21            -6
lsr
Sponsor na koszulkach
AGKW miała na koszulkach logo buka. Nasza umowa została rozwiązana. Ktoś ? Coś ?

7            -10
~~~Tss
Do borowik
Jesteś [...]e czy tylko udajesz? Serio, zagraliśmy trzeci mecz, a ty pytasz czy jesteśmy przygotowani na ekstraklasę?Strasznie śmierdzi czosnkiem na tym forum.

31            -7
~~~Logistyk
Zanim zaczniecie płakać
To popatrzcie na Nasz skład. Na zawodników. Jeśli ktoś z Was spodziewał się, że to od razu ruszy, to płaci teraz za naiwność. Teraz tylko punkty są ważne, styl ma przyjść z czasem. Czy się to komuś podoba czy nie, takich meczów będzie sporo. Tym bardziej, że Arka jest nieporównywalnie lepiej zgraną i przygotowana do tej ligi. My mamy łapać punkty, jak najwięcej, a o styl upominać się po zapowiadanych wzmocnieniach i pewnie w rundzie rewanżowej.

37            -8
Midro
średnio
taka średnia ta Wisła...

24            -3
~~~jaro43562
Ivan Borna Jelic Balta
Ivan Borna Jelic Balta zagrał dziś beznadzejnie . Ten facet nie potrafi grać w piłke , nie posiada nic poza wzrostem . Ludzie którzy go sprowadzili nie mają zielonego pojęcią o piłce nożnej w 3 i 4 lidze jest od groma lepszych od niego .

18            -20
~~~Misioł
No nie było to ładne widowisko
Arka wręcz sama się ograła. A niby to najlepiej poukładana i rozsądna drużyna w lidze. Ale mniejsza o to teraz,ważne są trzy punkty. Drużyna się dopiero zgrywa,z czasem nabierze wiatru w żagle. Po zwycięstwie na pewno morale wystrzeli w gore

29            -2
~~~mondry
Wisła
Tragedia, wątroba mnie boli,...i nie tylko, wolę oglądać skrzatów, przynajmniej jest zaangażowanie i serduszko do walki.

9            -16
~~~Borowik
Do Tss
Czosnek czujesz bo masz go w domu. Trzeci mecz i Ty widzisz taktykę ? [...] nie widzi ? To przez takich znawców czosnku i bezkrytycznych znawców co pobłażają dziadostwu spadliśmy do 1 ligi.

3            -5